Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

PinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 20:39:51

yvana >> Jo Pepčovi dneska už jsem nějakej upsanej .

    yvana - Profil | Po 10.10.2011 20:36:43

    Plotičkář >> No když je udělám tak se neboj že nedám zvlášť na tácek aby jsi taky něco měl někam to schovám znáš ty vlčáky:-)

      Plotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:35:19

      yvana >> No a když nebudou, stejně si s tebou rád pokecám.

        Plotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:32:42

        yvana >> :-))

          yvana - Profil | Po 10.10.2011 20:32:27

          Plotičkář >> No jestli se do nich pustím jestli se přinutím je udělat:-)

            yvana - Profil | Po 10.10.2011 20:31:58

            PinaMalcus >> To mělo být asi Pepčovi ne?Já se najím doma:-)

              Plotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:30:55

              yvana >> Aspoň schovej jeden kousek, já si to klidně odpracuju.

                PinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 20:30:27

                yvana >> To nezbude víš co tam bude hladovejch krků,leda že by jsme ti nechaly ale něco za něco:)))))

                  yvana - Profil | Po 10.10.2011 20:27:51

                  Plotičkář >> Jo a už jsme doma věnečky ale uvědomuješ si že když je tam dovezu tak do soboty nebude ani jeden?

                    Plotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:25:00

                    yvana >> No to víš, věnečky jsou věnečky.

                      yvana - Profil | Po 10.10.2011 20:22:28

                      Plotičkář >> Pepčo ty jsi fakt kamarád moc díky za ohřátí.

                        yvana - Profil | Po 10.10.2011 20:22:04

                        PinaMalcus >> No doufám že ano už jsem je ukecávala tak uvidíme.

                          Plotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:18:58

                          Sem napsal něco špatnýho nebo co?

                            Plotičkář - Profil | Po 10.10.2011 20:05:21

                            yvana >> Tak to je dobře a když budeš pořád mrznout tak tě halt zahřeju já.

                              PinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 20:04:15

                              yvana >> A jak to snima vypadá zajedou se za náma podívat.

                                yvana - Profil | Po 10.10.2011 20:01:20

                                Plotičkář >> Pepčo neboj beru jenom věci do mrazu.

                                  yvana - Profil | Po 10.10.2011 20:00:29

                                  PinaMalcus >> No tak doufám že nezamrznu uvidím jinak Tomáš i tygřice zachytali moc parádně.

                                    Plotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:46:41

                                    PinaMalcus >> SZ

                                      PinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:43:37

                                      Plotičkář >> Co ten Jankovák ty větší už tam asi nejsou ty Milínský dědové jsou hrozný vydry.

                                        Plotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:39:41

                                        PinaMalcus >> Tak správně, na vše je třeba dohlédnout.