Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:34:22

Plotičkář >> Krásnejch 17 tak to jí už můžu něco povolit ale to víš že nějakej dohled to chce.

    NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:31:02

    PinaMalcus >> HMMMM, mladistvá? Tak co tam bude ten frája. Se mi zdá,že v tom máš troch guláš. :-)

      NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:28:29

      Plotičkář >> Ještě je mladistvá a měl by tam za ní přijed nějakej frája.

        NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:26:23

        PinaMalcus >> Panejooo, dcera? Sakra, že bych zůstal do neděle.?!!!

          NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:23:50

          Plotičkář >> To ne bude tam semnou dcera a Fery se sám v bivaku bojí tak ho nemůžu nechat samotnýho:)))

            NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:21:53

            PinaMalcus >> Jo a když to nebude stačit, půjdeš Yvče zahřát i spacák?

              NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:21:53

              Plotičkář >> Tak já zapomínám jenom na co chci.

                NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:19:50

                PinaMalcus >> Hele, tys nezapoměl. To beru jdu hned leštit gumáky a rotačky.

                  NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:19:33

                  Plotičkář >> Neboj mám litr meruni a berem i topení tak Yvče vytopíme bivak že bude spát jak mimino.

                    NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:18:22

                    PinaMalcus >> Ani nemluv, taky se nemůžu dočkat.

                      NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:17:52

                      Plotičkář >> To mě docela štve chtěl jsem vyzkoušet nový wobíky a smáčky tak až za čtrnáct dní to by jsi moch taky kdyštak se domluvíme o víkendu.

                        NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:17:17

                        yvana >> Ty bláho, dyk tam zamrzneš, doporučuju teplej spacák a slivovičku, jinak s tebou nebude v sobotu pro samé omrzliny žadná řeč.

                          NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:14:52

                          yvana >> To jo ted se to vleče ale až pojedu směr V tak si budu hvízdat.

                            Nyvana - Profil | Po 10.10.2011 19:14:31

                            Plotičkář >> Ahoj Pepčo no tak já asi vyrazím už ve čtvrtek teda jestl,i nepřijede návštěva jinak bych jela až v pátek.

                              NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:14:09

                              PinaMalcus >> Hergot, ta ledová voda taky už dostala hlad jo. To tě docela musí štvát že si to prošvihnul.

                                NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:12:14

                                yvana >> Nojo blíží, tak kterej den jedeš?

                                  NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 19:11:54

                                  Plotičkář >> Baterku jsem dobyl a ještě jednu dovalil z práce tak se tam snad doharcuju jinak Fery byl na chvíli pod chatou a co nához tak vokoun tak prej si zachytal.

                                    Nyvana - Profil | Po 10.10.2011 19:11:08

                                    Nazdárek klucíííííííííííííí:-))Už se to blíží.

                                      NPlotičkář - Profil | Po 10.10.2011 19:06:03

                                      PinaMalcus >> Zdar, tak koukej tu káru dát dohromady ať můžeš na vejkend bejt plně pojízdnej. :-))

                                        NPinaMalcus - Profil | Po 10.10.2011 17:26:07

                                        To se vám dařilo to ja včera přišel k autu že pojedu na ryby a baterka bez štávy tak jsem vybalil a šel řezat dřevo abych trochu schladl.