Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPlotičkář - Profil | Ne 9.10.2011 21:32:06

DejF >> Šedesát trojka je už aspoň pěkná ryba.

    NPlotičkář - Profil | Ne 9.10.2011 21:28:11

    Jarda Š. >> Nojo žádná sláva to nebyla ani u mne. Na prvnim rybníku po třech hoďkách jeden 47cm a na druhém rybníku 6ks 25 až 32.

      NDejF - Profil | Ne 9.10.2011 21:25:37

      tak se tu mějte a já se objevím zase zítra na chvilku ... čao mao

        Nyvana - Profil | Ne 9.10.2011 21:23:40

        DejF >> Tak utíkej ale pozor na nohy:-))

          NDejF - Profil | Ne 9.10.2011 21:23:20

          Plotičkář >> Já chytil lysce 63cm, šupíka 30cm, plotici 30cm a cejna 45cm ... relativně spokojenost, jen těch kapříků jsem čekal víc ... co jsem ovšem nečekal, že mi pelety 20mm budou žrát takový malý šmejdi :-)

            NJarda Š. - Profil | Ne 9.10.2011 21:21:49

            Plotičkář >> Dneska jsem byl chvíli na retenčce, vytažený jenom jeden cejn a jedna ryba vyříznutá, takže velká mizérie.

              NDejF - Profil | Ne 9.10.2011 21:21:25

              yvana >> tak hlavně že jste si dobře zachytali ... já si jdu teď připravit věci na ráno a jdu chrápat, abych ráno vstal a běžim na ně :-)

                Nyvana - Profil | Ne 9.10.2011 21:15:23

                DejF >> No tak my jsme měli poněkud víc záběrů já to kazila pořád mi padali ale vytáhlo se fakt dost ryb.

                  NPlotičkář - Profil | Ne 9.10.2011 21:13:07

                  DejF >> Zdar. S Pelcim jsme chytili v sobotu kuloví. V neděli jsem zkončil na dvou rybníkách v okolí PB a tam jsem si aspoň pár šupíků lapnul.

                    NDejF - Profil | Ne 9.10.2011 21:09:21

                    yvana >> Já si zachytal, ale málo :-)) Měl jsem 4 záběry a 4 ryby na břehu ...

                      Nyvana - Profil | Ne 9.10.2011 21:06:40

                      DejF >> Kdyby jsi jel s náma tím myslím 1568 a jeho tygřici tak by sis zachytal:-)

                        NDejF - Profil | Ne 9.10.2011 21:01:45

                        Plotičkář >> Já to dneska navečer nakonec vzdal, počet záběrů nebyl dle mých představ :-)) Zítra jdu k nám na RMV, než tam nasaděj a zavřou to na zimu ...

                          NDejF - Profil | Ne 9.10.2011 21:01:01

                          Plotičkář >> tak jak jste dopadli s Pelcim? :-)

                            NDejF - Profil | Ne 9.10.2011 21:00:18

                            baitruner2 >> jsou to kurvy zlodějský ...

                              Nyvana - Profil | So 8.10.2011 21:06:24

                              baitruner2 >> Jirko divil by si se co vezmou.U nás vloni ukradli za jednu noc 4lodě i ty plechovky vezmou kurnik já bych jim pracky usekla hajzlům zlodějským.

                                Nbaitruner2 - Profil | So 8.10.2011 21:02:16

                                yvana >> Skořápku ti nevemou.(většinou)

                                  Nyvana - Profil | So 8.10.2011 20:58:34

                                  baitruner2 >> No koukám že už to zase začíná víš kdyby byla fotka tak bych to lípla do všeobecného oznámení.Jinak sám víš že tahle loď už je dávno na jiný vodě.Doufám že tu moji skořápku mám ještě na místě.

                                    Nbaitruner2 - Profil | So 8.10.2011 20:50:03

                                    yvana >> Mě né,ale kamarádovi.Fotku bohužel nemám,ale ta uz je někde pryč....
                                    Jen tak mě to napadlo sem napsat co kdyby náhodou někomu tady v otázce by jí někdo nabízel.
                                    EDIT:V okolí.

                                      Nyvana - Profil | So 8.10.2011 20:48:18

                                      baitruner2 >> Ahoj Jirko ještě mi řekni že ti někdo ukradl loď?Máš fotku?

                                        Nbaitruner2 - Profil | So 8.10.2011 20:43:08

                                        Zdarec jen bych chtěl napsat,kdyby vám nějáky ZMRD nabízel někde u vody,nebo v hospě 4m zeleno-černou laminátku(podobná typu Okoun,ale tahle je širší) tak dejte kdyžtak echo.Dík.
                                        PS:Uz to zase začíná kurva........Odcizená tento týden na Slapech.