Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Jarda Š. - Profil | So 8.10.2011 13:29:50

1568 >> On je od Prahy dost daleko, takže je hlavně pro Mílíňáky (pozitivum, že nejsou MO bez vody, jako mnoho MO v ÚSMP) a pro ty Pražáky, kteří v okolí mají chalupy.

    1568 - Profil | So 8.10.2011 13:24:35

    Jarda Š. >> Tenhle byl novej a moc lidí o něm nevědělo!!!Bylo tam hezký chytání!!!!

      Jarda Š. - Profil | So 8.10.2011 13:22:14

      1568 >> Revíry Pražáků propalovat prakticky nelze, těch už je stejně všude jak psů.

        1568 - Profil | So 8.10.2011 13:19:48

        Jarda Š. >> Viz můj příspěvek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          yvana - Profil | So 8.10.2011 13:18:29

          Jarda Š. >> Ahoj Jardo ještě že tě tady máme poradíš každému to myslím vážně a za mě dík.

            Jarda Š. - Profil | So 8.10.2011 13:08:11

            DejF >> Jankovák je jen na pražskou nebo CS.

              1568 - Profil | So 8.10.2011 12:32:14

              DejF >> Bych tu moc revíry nejmenoval!!!!!!Aby jste se potom nedivili že se tam nedá nic chytit!!!!Už jsem tu někde zaslechl že se tam chystá velká skupina

                DejF - Profil | Pá 7.10.2011 22:13:54

                Plotičkář >> čus a ať se vám s Pelcim daří ...

                  Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 22:02:36

                  DejF >> No to je jasný, taky to budu pokoušet. Zatim čus padám do pelechu.

                    DejF - Profil | Pá 7.10.2011 21:54:10

                    Plotičkář >> musim dát těm kaprům šanci se mi oběsit na háček :-)))

                      Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 21:36:17

                      DejF >> Á joo, tak to jo:-)

                        DejF - Profil | Pá 7.10.2011 21:32:17

                        Plotičkář >> já mám jen středočeskou povolenku a na těch slapech budu do pondělka :-)

                          Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 21:24:58

                          DejF >> Kuwa, dyk máš správný info. Tak se furt neptej a přijeď v neděli zachytat. :-))))))

                            DejF - Profil | Pá 7.10.2011 21:22:25

                            Plotičkář >> to spadá pod Prahu že?

                              Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 21:19:19

                              DejF >> Jo, tam to je. Vidíš že ho znáš.

                                DejF - Profil | Pá 7.10.2011 21:17:51

                                Plotičkář >> to je ten rybník na Buku?

                                  Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 21:16:00

                                  DejF >> Novej revírek kousek od PB, trochu se tam přemnožila tahle holota, takže když tam hodíš krmelec se šrotem, sesypou se ti k němu tyhle mrňousové a větší ryba najde tak akorát prázdný háky. Takže jsem začal zkoušet koule, tak se uvidí jak to půjde.

                                    DejF - Profil | Pá 7.10.2011 21:11:29

                                    Plotičkář >> co to je ten jankovák?

                                      PinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 21:10:48

                                      DejF >> Máš pravdu asi si pustim nějakou komedii na ty naše profíky se nedá koukat.

                                        Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 21:09:37

                                        PinaMalcus >> Čus, ať se daří.