Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 21:08:09

Plotičkář >> Tak koukej něco čapnout a pozdravuj Pelciho jdu koukat na ty naše kopáče tak čus.

    NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 21:06:51

    DejF >> V neděli si doufám lapnu něco na Jankováku. Ryb je tam jako máku, tady máš důkaz. http://www.youtube.com/watch?v=pBe4Hwu4gbM

      NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 21:03:31

      PinaMalcus >> Zvedli odtok a voda jde prej pomalu dolů.

        NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 21:01:15

        Plotičkář >> to já určitě taky, ale i tak se na to těším :-))) já budu hovnochyt až do pondělka do oběda, pak valim dom ...

          NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 21:00:28

          DejF >> Já nevim jak ty, ale já budu na 100pro hovnochyt !!!!!

            NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 20:58:11

            Plotičkář >> Mluvil jsem s Ferym tak je tam normál stav vody ale jestly melou tak to bude vlasce slušně tahat tak doporučuju aspon 90 olova.

              NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:54:47

              PinaMalcus >> ty nám jich tam ještě šoupnou ...

                NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 20:53:05

                DejF >> Už jsem starší muž tak už toho moc nenaspím ated nám ho tam španělé šouply.

                  NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:52:13

                  Plotičkář >> jsem zvědavej, jak tam uspějem :-)

                    NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:49:47

                    PinaMalcus >> Až v neděli ? Tak to tam po nás už nic nezbude.

                      NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:49:01

                      DejF >> Tak to je v poho. :-))

                        NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 20:46:39

                        Plotičkář >> Chtěl bych tam zajed v neděli tak snad to vyjde podráždit pruhovaný a vyzkoušet nový woblery jak makaj.

                          NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:45:13

                          Plotičkář >> ten prosimtě ještě ráno spí, prej vstává až k vobědu :-))

                            NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:44:40

                            PinaMalcus >> Ahojky kamaráde, jak jde život. :-))))

                              NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:44:01

                              DejF >> A je to tady, já ti to říkal.

                                NPinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 20:42:19

                                Plotičkář >> Ja tam nejsem ale brácha je a na toho pozor ten je pěkně voooostrej:))

                                  NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:40:41

                                  DejF >> No nevim, někde tam pobíhá Malčus, já bych to raději neryskoval. Co když bude mít ráno špatnou náladu a ty podběráky nám na jeho vodě zláme o kedlubny.

                                    NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:38:08

                                    Plotičkář >> fakt? tak berem podběráky a jedem tam :-))

                                      NPlotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:35:27

                                      DejF >> Za to hráznej na Kamejku je frajer, pustil vodu pořáně dolu, aby místní týpci měli ryby pořádně na husto u sebe.

                                        NDejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:32:19

                                        Plotičkář >> anebo můžu chytat pod nohama a montáž kontrolovat pouhým zrakem ... tak snad na nás bude hráznej hodnej a nechá nás chvíli chytat :-)