Příbramské jádro a okolí

Zdravím všechny rybáře z Příbrami a okolí. Volná diskuze pro všechny z Vás!!! Dík za každý příspěvek...
Autor diskuse: toom2 - Profil , 23.7.2009 všeobecné - ostatní

Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:29:02

DejF >> To co si teď napsal, platí pro všechny rybaříky na horní části Slap. :-(

    DejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:26:25

    Plotičkář >> jak pustí vodu, tak já jsem v prdeli, můžu to smotat, dát pruty do futrálu a kochat se krajinou ...

      Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:25:13

      DejF >> Si děláš prdel, ale co když opravdu chmelí. Jestli jo tak nás tam utopí jako myši. :-)))

        DejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:21:38

        Plotičkář >> záleží podle toho jak bude mlýt, nesmí si cvaknout z flašky a dát tomu volnej průběh :-))

          Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:18:21

          DejF >> Taky mám ten pocit, s tím rozdílem že vylezem na nějakou větev pořádnýho stromu u řeky a budem jenom čučet jak řeka jede jako blázen.

            DejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:14:01

            Plotičkář >> tak to je paráda ... sednu na pole a hodim to za sebe, ono to vyjde nastejno :-)))

              Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:13:18

              DejF >> Podle toho co Pelci řikal, šla ještě vejš.

                DejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:11:36

                Plotičkář >> to bylo už minulej tejden, všude vody jak sviňa ... já budu ještě o kus dál za Vestcem ...

                  Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:10:08

                  DejF >> Jo berou, ale roha. Čau draku, budeš mít možnost vláčet na Vestci až v příbřežních porostech. Tam kam běžně stavíme stan se dneska prohání potěr a žáby.

                    Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 20:07:45

                    Jarda Š. >> Z mého pohledu je to problém, do části kam jezdíme to bude akorát velkej propadák, ale co se dá dělat kolega už flek krmí, tak to halt ryskneme.

                      DejF - Profil | Pá 7.10.2011 20:02:51

                      Plotičkář >> zdarec kluku ... a ryby, berou?

                        Jarda Š. - Profil | Pá 7.10.2011 20:02:31

                        Plotičkář >> Myslíš, že voda vysoko je na Slapech výhoda?

                          Plotičkář - Profil | Pá 7.10.2011 19:57:14

                          Jarda Š. >> Zdarec chlapáci. Právě sem dostal info od Pelciho ze Slap. Voda je opravdu hodně vysoko a stále stoupá. Taky se tam zítra chystáme na rybačku, tak jsem zvědavej kam si sednem.

                            Jarda Š. - Profil | Pá 7.10.2011 19:48:40

                            PinaMalcus >> Taky o Slapech na zítra uvažuji, ale ještě nevím určitě, jestli tam pojedu.

                              yvana - Profil | Pá 7.10.2011 19:28:12

                              PinaMalcus >> No tak už jsem to ulila a nejde mi právě teplá voda ohřátá tak že spíš bude asi v hajzlu to oběhové čerpadlo.

                                PinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 19:23:14

                                yvana >> Jestli to neni zavzdušněný pozor at ti to nebouchne.

                                  yvana - Profil | Pá 7.10.2011 19:21:14

                                  PinaMalcus >> No tak oběhové čerpadlo se rozběhlo ale pořád mi to nejde.Teploměr je už na doraz tak už nevím co s tím.

                                    PinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 19:20:51

                                    DejF >> Plány neplány víkend snáma a pak hurá na Slapy.

                                      DejF - Profil | Pá 7.10.2011 19:17:06

                                      PinaMalcus >> PinaMalcus, yvana - 7.10.2011 19:11:37 >> jste mě nasadili brouka do hlavy, mám rozplánovaný víkendy do konce října na ryby na slapy, mám tam letos ještě nesplněnej plán a vy na mě takhle :-)))

                                        PinaMalcus - Profil | Pá 7.10.2011 19:11:37

                                        DejF >> To si piš sranda je vždycky a rybu určo chytneš když tam bude zaručený štěstíčko.