Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Nroman - Profil | Ne 5.7.2009 23:59:49

Káceč >> asi jo, ale tady už je to síla ooo)))

    NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:57:12

    kakr >> Samozřejmě. Přeji ti dobrou noc. Zítra to proberem

      Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:55:50

      XXXXXL >>
      Pro dnešek toho necháme, jdeme spát. Pokud budeš mít zájem, zítra je taky den.
      Dobrou noc.

        NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:54:28

        kakr >> Myslím členskou legitimaci

          NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:52:36

          kakr >> Dobrá, uznávám, že to neznám nazpaměť. Jak jsem psal ještě mě nikdo neligitimoval.
          Ale když jsem narazil na to ostatní. Jak je to s tím průkazem?
          A tím, že prokazovat se musím jen u osoby lovící ryby?

            Nmalamut - Profil | Ne 5.7.2009 23:52:02

            Káceč >> nejsi, krátkou dobu jsem se živil tím čím ty a nebylo to marný, rád vzpomínám, taky jsem v té době měl tak nějak pozitivnější myšlení.

              NKáceč - Profil | Ne 5.7.2009 23:50:55

              roman >> Myslíš si,že se tyto a podobné "problémy" nezačnou "řešit" jinde?

                NSalmo1 - Profil | Ne 5.7.2009 23:49:06

                Tak teď jsem to teda nepobral.Hm,těžká práce.

                  Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:48:22

                  XXXXXL >>
                  Nazpaměť ne, ale u nás (MRS) platí a na školeních nových a seminářích stávajících RS je učíme, že se RS při kontrole prokazuje průkazem bez vyzvání a vo tom to celý je.

                    Npetr12 - Profil | Ne 5.7.2009 23:48:21

                    Mrknato >> v tom případě..nač jsou zákony?..

                      NKáceč - Profil | Ne 5.7.2009 23:47:50

                      malamut >> Spíš je zbytečně nevyhledávám:-))).Již deset let jsem mezi zvířectvem a tam je horká hlava k hovnu.Jak se většina lidí dívá mile na němou tvář,tak já se tak dívám na lidi.Asi jsem divnej:-)))

                        NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:47:12

                        Salmo1 >> Já jsem se tě na něco ptal? Já tu přátelsky bez urážek diskutuji s kakrem.

                          Nroman - Profil | Ne 5.7.2009 23:46:33

                          Malda512 - ®,--nestojí za zvážení zrušit tuhle otázku??? Už je to trošinku mimo mísu.....u pár jedinců 100%

                            NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:45:46

                            kakr >> To již si nemusel scanovat - já ti věřím, že sis to nevycucal z prstu - jen jsem chtěl ujistit, že lístek chtít nesmím a krom osoby lovící ryby se nemusím prokazovat ničím.

                              NSalmo1 - Profil | Ne 5.7.2009 23:44:40

                              kakr >> Zase napichuješ na vidle?:-)

                                Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:44:36

                                Salmo1 >>
                                Bingo, ale proč stahovat kalhoty před brodem?

                                  NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:43:49

                                  kakr >> Ono je dobré vědět, že to není právník ČRS a navíc nebyl jeden. Ono se na zákonech podílí více lidí a když už napíšeš, že to psal právník ČRS, tak by bylo dobré znát který.
                                  Ale to jen mimo mísu - je to tu o debatě a neber si osobně vyplnění volného času zuřivější debatou.
                                  Věř, že jsem tu brožuru četl, ale nazpaměť ji opravdu neznám. Ty snad ano?

                                    Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:43:21

                                    XXXXXL >>
                                    To je ona kouzelná knížečka....

                                      NSalmo1 - Profil | Ne 5.7.2009 23:42:53

                                      XXXXXL >> Proboha,kakr přepisuje příručku pro RS.Komentáře k nim napsal JUDr.A Šíma.

                                        Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:39:49

                                        XXXXXL >>
                                        Ten, který je autorem té modré knížečky, kterou jsi zřejmě nečetl....

                                          Červené karty: Stanďour, tomku