Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:38:35

kakr >> Jsi si jistej - lístek taky požadovat podle tvého scanu nemohu.
Nemáš nějaký starší výtisk. Mrzí mně, že to nemám u sebe a musím tě obtěžovat scanováním.
Abych řekl pravdu, tak mě ještě žádný rybář nelegitimoval

    NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:36:09

    Napsal jsi:
    Postup při provádění kontroly -
    pří prováděné kontrole osoby lovící ryby je třeba připomenout, že člen RS je především povinen se prokázat průkazem rybářské stráže (nikoli jen na požádání) a přitom viditelně nosit služební odznak.
    Konec citátu, jedná se o doslovný přepis.


    To znamená, že podle toho právníka u osoby lovící vodní organismy platí něci jiného?
    Ještě jsi nenapsal který právník ti toto citoval.

      Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:35:53

      XXXXXL >>
      Jak je ctěná libost, doufám, že už věříš??

        Nmalamut - Profil | Ne 5.7.2009 23:33:26

        Káceč >> ty ne. Jen máš kliku že těch pitomců v životě potkáváš míň než jiní a dokážeš je jaksi více tolerovat :-))))

          Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:31:02

          XXXXXL >>
          Trvám na tom, že v zákonu ani ve vyhlášce nenajdeš ani slůvko o RŘ. Pokud je tam najdeš, máš u mě litr. O citaci jsem psal níže, je z té kouzelné knížečky na kterou mě odkazuješ.

            NKáceč - Profil | Ne 5.7.2009 23:30:26

            tomku >> Správně jsem měl napsat,ten kdo jsem to foto vložil.Až budeš starší tak Ti spousta věcí bude docházet rychleji a vyvaruješ se zbytečnejch problémů.Na rozdíl od ostatních si nemyslím,že bys byl tak špatnej.Jseš jenom moc hrrr.A trocha úcty k ostatním také neuškodí.Až horké hlavy vychladnou,tak se na to budou dívat jinak.A teď budu za debila já:-)

              NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:28:01

              kakr >> Mám to v autě - naskenuj to prosím.
              Jo a jinak se podle tebe prokazovat nemusím.
              Mohu kontrolovat víc než jen lovícího rybáře.

                NSalmo1 - Profil | Ne 5.7.2009 23:27:14

                Káceč >> No právě proto.Právě proto,že jsme starší není od věci se nejdříve zeptat,jaký vztah má dotyčný k uvedenému tématu.Podívej,mladší se vždy učí od staršího,tak tomu je všude v přírodě.Pokud nadáváme,tak učíme špatně.

                  NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:26:50

                  kakr >> A tam se dozvím jak tvrdíš, že RŘ neexistuje??? O to totiž jde. Tvrdíš, že RŘ není a jsou jen BP. Já tvrdím, že se dá používat obojí.
                  Ale o to vůbec nejde. Kdopak ti citoval, co jsi psal - nějak se vyhýbáš odpovědi.

                    Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:25:03

                    XXXXXL >>
                    Toto máš napsáno v modré brožurce RS, laskavě se přesvědč.

                    Postup při provádění kontroly -
                    pří prováděné kontrole osoby lovící ryby je třeba připomenout, že člen RS je především povinen se prokázat průkazem rybářské stráže (nikoli jen na požádání) a přitom viditelně nosit služební odznak.

                      Nmalamut - Profil | Ne 5.7.2009 23:22:45

                      tomku >> začal jsi s tím ty. Dokud jsi sem nevlezl, nikdo tě na to, že jsi kokot nemusel upozorňovat. P.S.: nejsem slovenštinář ale mám dojem že pravopis není tvá silná stránka.

                        NPvl - Profil | Ne 5.7.2009 23:22:29

                        tomku >> Už se nešponuj , protože kdyby jste se někde potkali , budeš mluvit určitě jinak (mám na mysli ty nadávky ) .

                          Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:21:21

                          XXXXXL >>
                          Když si to, co jsi poslal jako fotku otevřeš na straně 5, tak se dozvíš, že se jedná o
                          Přehled nejdůležitějších .......atd a

                          Bližší podmínky výkonu rybářského práva

                          Na povolence máš - viz obrázek

                            Ntomku - Profil | Ne 5.7.2009 23:17:36

                            malamut >> Nespomýnaš si kto stým začal?
                            Ani ja by som nechcel byť tvoj syn, o tvojých schopnostiach vôbec nepochybujem.

                              Ntomku - Profil | Ne 5.7.2009 23:16:14

                              Káceč >> Ja niesom autor tej fotky, máš pravu mal som to tam napísť.
                              Na adresu Pavla68 sa už radšej vyjadrovať nebudem.

                                NXXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:14:54

                                kakr >> Citát od kud? A od koho?
                                Rozdíl je Předkládá a Prokazuje.
                                Máš modrou brožurku pro RS?
                                Jo a kde je napsáno, že pod RŘ jsou zabaleny BP? To ti taky nějaký právník řekl?
                                Prostě se to nazve tak a nebo onak

                                  Nmalamut - Profil | Ne 5.7.2009 23:13:22

                                  tomku >> a jinak ty sedmnáctiletej spratku přestaň vysírat a urážet lidi, kteří by ti sice věkem, ale jinak velice neradi mohli dělat fotra. A kteří narozdíl od tebe něco umějí a znají.

                                    Nkakr - Profil | Ne 5.7.2009 23:13:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    XXXXXL >>
                                    I u vás jsou to BP ,jen zabalené pod RŘ. Podívej se do povolenky, máš to tam jasně napsané.
                                    Termín RŘ jsem použil jen v souvislosti s odpovědí mladému klukovi, ten se na něj odvolával.
                                    Pokud jste na školení RS informováni, že se průkaz předkládá na vyžádání, tak u vás zřejmě stále platí zákon 102/1963 sbírky. Tam bylo skutečně napsáno, že průkaz RS se předkládá na požádání a totožnost se prokazuje OP.
                                    Je velmi zajímavé, že příručka RS spolu s otázkami pro zkoušky zpracovaná právníkem ČRS uvádí:
                                    Postup při provádění kontroly -
                                    pří prováděné kontrole osoby lovící ryby je třeba připomenout, že člen RS je především povinen se prokázat průkazem rybářské stráže (nikoli jen na požádání) a přitom viditelně nosit služební odznak.
                                    Konec citátu, jedná se o doslovný přepis.
                                    Co Ty na to??

                                      Ntomku - Profil | Ne 5.7.2009 23:12:40

                                      malamut >> Tupý kokot si akurát tak ty

                                        NKáceč - Profil | Ne 5.7.2009 23:11:28

                                        Salmo1 >> Možná máš pravdu,ale kdyby autor fota pod toto napsal,že to odsuzuje a lidi,kteří toto provozují by se měli střílet,Tak by jistě od Pavla68 dostal díkec a ne pojeb.Je to mlaďoch a ještě mu spousta věcí nedochází.To ho ale rozhodně neomlouvá.

                                          Červené karty: Stanďour, tomku