Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

tomashr - Profil | Čt 2.7.2009 19:15:06

Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Otázka je zadaná dost chaoticky - kombinuje fyzické napadení s odmítnutím legitimovat se a patrně i obecně dohadováním.
Takže radši neodpovídám - u toho prvního bych určitě odpověděl, že je to nepřípusté, případně i s těmi tvrdými tresty, naproti tomu důvody k nějaké ostřejší slovní hádce si představit umím.

    Pavouk28 - Profil | Čt 2.7.2009 19:11:56

    a k otazce takove.. nechapu jeji smysl...

      Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 19:11:04

      Martin02 >> Já čekám že se někdo vyjádří na otázku místo toho aby se snažil nějak zadání otázky převracet.

        Pavouk28 - Profil | Čt 2.7.2009 19:11:04

        jinak neni treba vymyslet vymyslene, napadani RS je jiz reseno TZ a je to stejne jako napadeni policisty...

          Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 19:09:35

          Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Jak vidíš tak to někomu přijde normální.

            Martin02 - Profil | Čt 2.7.2009 19:07:55

            Napadení porybného určitě není v pořádku. Čekáš, že to zadáním otázky na MRKu vyřešíš a už se to nikdy nestane?

              Pavouk28 - Profil | Čt 2.7.2009 19:06:45

              nechapu jak muze nekdo kliknout na "Asi měl důvod"

                kuman - Profil | Čt 2.7.2009 19:06:13

                Malda512 >> není to správný. Jenže do RS,policie ,armády,záchranky nebo k hasičům jdeš s rizikem ,že jde někdy vo hubu...

                  henry7 - Profil | Čt 2.7.2009 19:04:44

                  tak to bych tvrde trestal!!

                    Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 19:04:29

                    drda >> Moc tě prosím o vysvětlení. Co má otázka společného s míněním?

                      Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 19:02:58

                      kuman & JRT >> kuman >> Dnes se vrátil kámoš z obchůzky z rozbitou hlavou. Jen chtěl vidět papíry a už letěla sklínka na hlavu.

                        drda - Profil | Čt 2.7.2009 19:02:08

                        Malda512 >> uklidni se, neplácám. Usuzuji ze zadání otázky. Leda bys byl při jejím zadávání mimo ty.

                          kuman - Profil | Čt 2.7.2009 18:57:20

                          Káceč >> je potřeba mít všechno tak nějak pod kontrolou ne? :)))

                            Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 18:55:05

                            drda >> Nejsi nějak mimo.Co tady plácáš o valném mínění?

                              Káceč - Profil | Čt 2.7.2009 18:54:18

                              kuman & JRT >> kuman >> A ten fízl dalšího z inspekce:-)

                                Malda512 - Profil | Čt 2.7.2009 18:53:43

                                pavel68 >> Ta odpověd je na mou adresu?

                                  kuman - Profil | Čt 2.7.2009 18:49:44

                                  Nejen rybáři zachází daleko..ale to by musel mít každej člověk za sebou fízla...tohle nevyřešíš tak to neřeš woe:))

                                    drda - Profil | Čt 2.7.2009 18:35:26

                                    Vidím, že o kaprařích taky nemáš valné mínění.
                                    Apropos, otazník se na klávesnici nachází vlevo od pravého tlačítka "Shift".

                                      X-Kmen - Profil | Čt 2.7.2009 18:33:30

                                      A?

                                        henry7 - Profil | Čt 2.7.2009 18:32:40

                                        dneska je mozny vsechno

                                          Červené karty: Stanďour, tomku