Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Mrknato - Profil | Po 6.7.2009 20:53:48

XXXXXL >> pochop, že kakr hospodaří, momentálně určitě klonuje ostroretky a obchoduje s parmama, nežijeme jen planými plky a neziskovostí....

    XXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 20:43:21

    kakr >> Jsi tu? Že by jsme probrali kde jsme včera zkončili

      sven - Profil | Po 6.7.2009 19:28:04

      petr12 >> ......Právo je projevem vůle vládnoucí třídy;
      vyjadřuje soubor pravidel chování, stanovených v jejím zájmu,
      jejichž dodržování je zajištěno státním donucením.....

        petr12 - Profil | Po 6.7.2009 19:17:09

        Mrknato >> přesná trefa..souhlas...nejhorší na tom je,že bychom je měli dodržovat..

          Mrknato - Profil | Po 6.7.2009 17:19:03

          petr12 >> Nač jsou zákony? Já ti nevím, asi na prosazování čích si zájmů. Před dvěma tisíci let stačilo desatero, aby se svět zmátořil z marasmu, kdy již zvyky a morálka nestačila, ale za tím již byl někdo a něčí zájmy. Dnes je tolik zákonů a na tolik věcí, že jsou z toho zmateni i právníci a nikdo si nemůže být ničím jist. To je důsledek přemíry zákonů a vychcanosti, protože tyto zákony chrání hlavně peníze a nástedně systém, který jim slouží . Samozřejmě rybařinu nevyjímaje, tedy konflikt zákona s jeho dětmi, BP a vyhláškou, vč. synovců, stanov a statutů....

            petr12 - Profil | Po 6.7.2009 12:51:55

            ...jste si mohli vystačit sami..oo))

              Malda512 - Profil | Po 6.7.2009 11:31:35

              Stanďour >> No vidíš a já si zase vystačím takto.

                Stanďour - Profil | Po 6.7.2009 11:30:11

                Malda512 >> Vystačil bych si s tím blbem.

                  Malda512 - Profil | Po 6.7.2009 11:24:30

                  Stanďour >> Jen by mně zjímalo kdybych to neměl v kartě s čím by jsi přišel.

                    Stanďour - Profil | Po 6.7.2009 11:22:12

                    Malda512 >> A proč sem taháš oblíbený způsob lovu, šmoulo? S otázkou to nesouvisí stejně jako profese, chápeš?

                      Malda512 - Profil | Po 6.7.2009 11:19:57

                      Stanďour >> Tak jo . Pokud sem chceš tahat profese která nijak nesouvisí s otázkou tak se můžeš bavit jinde.!!!

                        Stanďour - Profil | Po 6.7.2009 11:13:01

                        Malda512 >> Když mě to urážení nesmírně baví. Taky se nechci hádat...natož s řezníkem - to je pod mojí muškařskou úroveň.

                          Malda512 - Profil | Po 6.7.2009 11:11:17

                          XXXXXL >> Muškaři mne jsou ukradení pokud se do mne nezačnou navážet.

                            XXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 10:18:30

                            Malda512 >> Hele ty bobkaři - ty máš něco proti muškařům?

                              Malda512 - Profil | Po 6.7.2009 1:09:27

                              Stanďour >> Zřejmně jsi zapomněl že je to debata od slova debatovat.Kdybys trochu přemýšlel místo urážení jiných tak bys možná pochopil že mne zajímá názor druhých. A pokud by jsi to co přečteš srovnal v hlavě tak zjistíš že jsou zde různé názory. Ale to jak hodnotíš svůj dojem je jen tvůj problém.Nebudu se hádat s muškochytem.

                                Takira - Profil | Po 6.7.2009 0:35:05

                                Sice se tady zase objevila ostřejší výměna názorů,ale to je jedno. Trošku jsem si dneska,tedy už včera popovídal s RS na revíru Labe 20 asi tak 200 metrů po proudu pod mostem. Byl jsem velice mile překvapen jeho ochotou poskytovat informace o rybách a úseku řeky. Přijel na kole,kontroloval všechny rybáře bez vyjímky (má u mě velké +), ne pouze cizince,byl velice slušný co se týká pozdravení a popřání dobrého lovu,provedl kontrolu a opět klidně přešel k dalšímu rybáři.Děkuji kolego a snad se opět uvidíme.
                                A proč sem tohle píšu? V případě,že by byl ohrožen či napaden se pokud bude moci postavím po jeho boku a pomohu mu v případě nouze a napadení.

                                  Káceč - Profil | Po 6.7.2009 0:14:29

                                  roman >> Obávám se ,že vzhledem ke směru, jaký nabral MRK,je i 150let života málo...

                                    roman - Profil | Po 6.7.2009 0:08:18

                                    Káceč >> neboj já se dožiju sta let haha-taksnad se dožiju....ale je mi líto ostatních.........

                                      Káceč - Profil | Po 6.7.2009 0:06:25

                                      malamut >> Mě se k pozitivnímu myšlení přidala dna.Proč květák nechutná jak bůček?:-)))

                                        Káceč - Profil | Po 6.7.2009 0:03:34

                                        roman >> Komentář v Tvé kartě nemá chybu.Obávám se,že se toho nedočkáš.A to jsem tu krátce:-)))

                                          Červené karty: Stanďour, tomku