- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Napadení člena rybářské stráže
Váš názor na danou věc.
A) To je nepřipustné.2%
B) Asi měl důvod29%
C) Je mi to jedno6%
D) Tvrdě bych to trestal63%
Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 13:48:40
Pravda je, že mi to nic neudělá a asi to začnu dělat. Lepší než se dohadovat s nějakým .......
NPike_ - Profil | Út 7.7.2009 13:46:29
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 13:45:29
Nhraji - Profil | Út 7.7.2009 13:32:24
Nkritik - Profil | Út 7.7.2009 13:32:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Do krajské působnosti RS tě navrhne tvoje organizace
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 13:30:19
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 13:26:28
Nakonec tedy dorazili, ale člověk si připadá jako obtížný hmyz.
Nhraji - Profil | Út 7.7.2009 13:24:10
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 13:21:25
U nás hodili do řeky ochranáře, ale nevím jak to dopadlo.
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 13:19:50
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 13:18:02
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 13:16:34
Byl tak neodbytný, že mu to udělali.
Nkakr - Profil | Út 7.7.2009 13:00:43
Jiný kraj, jiný mrav, v MRS platí, že při kontrole předkládá průkaz bez vyzvání a RS jsou takto školeny a vedeny.
Je ale fakt, že se RS na vyzvání musela prokázat průkazem spolu s OP a nebylo to tak dávno.
To ale na průkazu nebyla fotka :-))
Nšmudla - Profil | Út 7.7.2009 12:40:58
Ty chceš vidět průkazku, ukaž mi svoji průkazku, hezky fifty fifty z ruky do ruky. Rybář ti tam odfajfkne známku se spokojeností s kontrolou a když budeš mít na konci roku v anketě kontrolovaných samý špatný známky tak propadneš do oddílu jiskřiček RS :)
Nšmudla - Profil | Út 7.7.2009 12:38:01
Ze statistiky odpovědí jest patrné že rybářskou stráž cca 1třetina rybářů nepovažuje za žádné nadlidi, a tím pádem má porybný který jde k vodě buzerovat docela solidní šanci že tvrdě narazí a dostane na kokos(veřejnej činitel neveřejnej činitel, facku dostat může jako každej jinej).
Z toho plyne ponaučení pro RS: chovejte se k rybářům slušně a bude vám to opláceno. Na neslušné lidi si přivolejte posily. Hon na čarodejnice je už nějakou dobu společensky neakceptovatelný.
N2Livecrew - Profil | Út 7.7.2009 12:31:28
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 12:24:56
Pokud jde RS slušně, tak i rybáři slušně reagují a nikdy jsem průkaz ukazovat nemusel.
Ono je to taky hlavně o tom, že nejsme obrovská organizace a většinou nás znají.
Nkritik - Profil | Út 7.7.2009 10:55:46
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 9:19:56
Jde mi o to prokazování se průkazem. Jen v příručce je totiž ta závorka (bez vyzvání).
Věř, že do ničeho nešťourám - jen v tom chci mít jasno, protože nám na školení bylo řečeno, že průkazem se prokazuje jen na vyzvání. Co člověk to jiný názor, ale nerad se pak člověk splete v této pozici.
NXXXXXL - Profil | Út 7.7.2009 9:15:02
NMrknato - Profil | Út 7.7.2009 8:28:01
Nhraji - Profil | Út 7.7.2009 7:53:35
Ale nechám tě dál planě teoretizovat a vymýšlet problém tam, kde není.
Klidně pokračuj v diskuzi.
NKlapoč - Profil | Út 7.7.2009 0:28:52
NTomas - Profil | Út 7.7.2009 0:23:51
NKlapoč - Profil | Út 7.7.2009 0:18:07
ale dle mého slušně pozdravím s odznakem viditelně umístěném, představím se jako RS a jmu se kontrolovat.
A já tě pošlu pryč a řeknu: prubni to znovu a líp, tak jak to má být, jinak ode mě papíry neuvidíš.
NTomas - Profil | Po 6.7.2009 23:55:40
Npetr12 - Profil | Po 6.7.2009 23:09:38
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 22:59:46
V zákoně se prokazuje spousta věcí a většinou je samozřejmostí, že na vyzvání.
Je to diskuze o h.... :o}, ale dle mého slušně pozdravím s odznakem viditelně umístěném, představím se jako RS a jmu se kontrolovat.
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 22:55:05
A o to, že policie se také prokazuje služebním průkazem, ale nikdy jsem ho neviděl a dotyčnému kontrolovanému by mělo stačit jen číslo odznaku který poctivě nosím na velmi viditelném místě.
Sám píšeš "nejlépe" služebním průkazem
Nkakr - Profil | Po 6.7.2009 21:50:57
Ale já jsem nikdy netvrdil, že příručka řeší všechny situace, které mohou nastat. Závorka nezávorka, RS se při kontrole prokazuje průkazem bez vyzvání a basta mudlerka (copyr. jepice).
Najdi si starý zákon 102/1963 Sb. tam bylo taxativně uvedeno, že se prokazuje na vyzvání.
Nhraji - Profil | Po 6.7.2009 21:49:23
NZikmund - Profil | Po 6.7.2009 21:45:45
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:45:29
Nicmíně jak jsem psal - nikdy po mě nikdo legitku nechtěl.
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:44:23
Nkakr - Profil | Po 6.7.2009 21:40:46
Nemám kam utíkat, bolí mě kolena.
Je přece naprosto zřejmé, pokud chceš někoho v rozsahu oprávnění RS kontrolovat, tak se musíš prokázat. Když Tě zastaví policajt v uniformě, tak se také představí jako PČR .
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:35:36
2. od osoby důvodně podezřelé ze spáchání přestupku nebo trestného činu v bezprostřední blízkosti rybářského revíru předložení rybářského lístku, popřípadě povolenky k lovu nebo jiného dokladu opravňujícího osobu k lovu anebo dokladu o nabytí ryby nebo vodního organizmu,
Tady se prokazovat podle příručky nemusím?!?!
Nkakr - Profil | Po 6.7.2009 21:32:56
Na kontrolu MVE nemáš nárok, pouze můžeš upozornit příslušný vodohospodářský orgán, zda manipulace s vodou odpovídá schválenému manipulačnímu řádu MVE. Minimální průtok a pod.
Je dobré mít vše zdokumentované ,pak máte šanci něco prokázat.
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:29:30
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:27:45
V příručce je, že se musím prokázat u osoby lovící ryby, ale nikde není psáno, že bych se měl prokázat u osoby lovící organizmy, pokud půjdu zkontrolovat soukromou vodní elektrárnu, nebo třeba rybí přechod a další věci co RS může
Nkakr - Profil | Po 6.7.2009 21:26:21
Je to velmi jednoduché, najdi si jeho profil a tam je vše potřebné.
Nkakr - Profil | Po 6.7.2009 21:24:18
Podle našich právníků je výraz "prokazovat se průkazem RS" jednoznačnou povinností RS při kontrole lovícího bez vyzvání se jím prokázat, spolu s viditelně nošeným odznakem.
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:23:06
NMrknato - Profil | Po 6.7.2009 21:21:41
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:18:21
Nkakr - Profil | Po 6.7.2009 21:14:25
Příručka vychází ze zákona a zákon umožňuje dle § 13 odst.9 stanovit BPVRP a v nich je členská legitimace uvedena v povinném vybavení. Vodní organizmy jsme nedávno probírali se svenem, kouknu kde a dám Ti link.
edit: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=620431
ze dne 19:6
NMrknato - Profil | Po 6.7.2009 21:13:28
kakře, ty odpovídáš i zadarmo? Nebo má XXL permici?
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:08:31
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:07:07
NMrknato - Profil | Po 6.7.2009 21:05:40
Nkakr - Profil | Po 6.7.2009 21:04:57
Tak čím začneme, ale mám dojem, že jsme mimo otázku tak ať nedostaneme červenou:-))
NXXXXXL - Profil | Po 6.7.2009 21:02:12
NMrknato - Profil | Po 6.7.2009 20:53:48
Nsven - Profil | Po 6.7.2009 19:28:04
vyjadřuje soubor pravidel chování, stanovených v jejím zájmu,
jejichž dodržování je zajištěno státním donucením.....
Npetr12 - Profil | Po 6.7.2009 19:17:09
NMrknato - Profil | Po 6.7.2009 17:19:03
NMalda512 - Profil | Po 6.7.2009 11:24:30
NStanďour - Profil | Po 6.7.2009 11:22:12
NMalda512 - Profil | Po 6.7.2009 11:19:57
NStanďour - Profil | Po 6.7.2009 11:13:01
NMalda512 - Profil | Po 6.7.2009 11:11:17
NMalda512 - Profil | Po 6.7.2009 1:09:27
NTakira - Profil | Po 6.7.2009 0:35:05
A proč sem tohle píšu? V případě,že by byl ohrožen či napaden se pokud bude moci postavím po jeho boku a pomohu mu v případě nouze a napadení.
NKáceč - Profil | Po 6.7.2009 0:14:29
Nroman - Profil | Po 6.7.2009 0:08:18
NKáceč - Profil | Po 6.7.2009 0:06:25
NKáceč - Profil | Po 6.7.2009 0:03:34
Červené karty: Stanďour, tomku
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











