Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

tomku - Profil | Ne 5.7.2009 23:09:40

pavel68 >> Šmejd si tu akurát tak ty a už my viac nepíš!!!!

    XXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 23:07:09

    kakr >> Použiji s dovolením fotku z jiné diskuze. Svoje papíry mám v autě.
    Vím, že budeš muset naklonit hlavu, ale myslím, že RYBÁŘSKÝ ŘÁD přečteš.
    A nebo ti co nemají BP lovit nemohou? A nebo se zákon na ČRS nevstahuje?
    Vysvětli mi to prosím ať v tom nemám bordel.
    Jo a ten dotyčný komu to radíš je z Vlašimi a to je od moravy trošku daleko

      Salmo1 - Profil | Ne 5.7.2009 23:03:15

      Podívejte,ještě k té fotce.Ta fotka nic není,viděl jsem podstatně horší,kde to končilo smrtí jednoho ze psů.Odsuzuju tento způsob bavení se maximálně,ale tím že se strčí hlava do písku,nebo že budeme dělat že to neexistuje,tak tím těm psům rozhodně nepomůžeme.Zveřejněním podobných záběrů je cesta ke zlepšení a to třeba i tady na Mrku.Postavte se čelem,člověk je kurva a je dobré o tom něco vědět.

        Káceč - Profil | Ne 5.7.2009 23:01:05

        pavel68 >> Jak říkám.Hoprdox.

          tomku - Profil | Ne 5.7.2009 22:59:24

          malamut >> Hlavne že niesom na tvojej duševnej úrovni. Ja ani teba ani Malda512 nepoznám, neviem či ty niekoho z nás poznáš, keď si si toto dovolil napísať o mne a o Malda512 mám pochybnosti kto znás je tupý kokot............

            XXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 22:56:04

            kakr >> Z informací ze školení RS. Pokud se u vás nazývá BP, tak věř, že to není všude. Někde BP a RŘ a někde dokonce jen RŘ. Morava není střed světa a nemůžeš brát vše podle vás.
            Je jedno na co jsi odpovídal, ale napsal jsi, že na RS se RŘ nevstahuje.
            Jo a mimochodem proč používáš výraz RŘ když podle tebe neexistuje?

              pavel68 - Profil | Ne 5.7.2009 22:51:31

              tomku >> hele tebe si budu pamatovat šmejde....

                pavel68 - Profil | Ne 5.7.2009 22:50:43

                Salmo1 >> promiň - zřejmě jsi to odsral neprávem.Bejvám takovej když mne nakaká duševní kripl.
                A to se stalo

                  kakr - Profil | Ne 5.7.2009 22:48:17

                  XXXXXL >>
                  Odpovídal jsem na dotaz, jak se RS před prováděním kontroly prokazuje. To nemá s RŘ nic společného, navíc zákon ani vyhláška žádný RŘ nezná.
                  Zapomněl jsi mi odpovědět z čeho usuzuješ, že se RS prokazuje průkazem pouze na vyzvání.

                    tomku - Profil | Ne 5.7.2009 22:48:13

                    omambik >> Za tu fotku sa ospravendňujem, šašek si tu ty.........

                      Salmo1 - Profil | Ne 5.7.2009 22:47:20

                      Pvl >> Bohužel,také jsem koukal jak blázen.

                        Pvl - Profil | Ne 5.7.2009 22:44:42

                        Salmo1 >> A muškaři ?? No to se dívím .. Byli to opravdu muškaři ?

                          tomku - Profil | Ne 5.7.2009 22:44:32

                          pavel68 >> ty si pre mňa sprostý kokot a daj my pokoj.

                            Salmo1 - Profil | Ne 5.7.2009 22:43:02

                            pavel68 >> Udivuje mne,jak dokážeš posuzovat co jsi nezažil.U vody stála natažená devítka proti natažené devítce.Byla to parta muškařů(hostů),všechny náležitosti byly v pořádku.Jenom si někdo chtěl honit ego,dál jsem to neřešil.Možná že to byla od nich jenom hloupá poznámka a náznak,dneska na to už není ale doba.

                              kanic - Profil | Ne 5.7.2009 22:42:39

                              nebylo by dobré tuto diskuzi zrušit ??? Je to plné pitomostí a nesmyslů.

                                XXXXXL - Profil | Ne 5.7.2009 22:41:23

                                kakr >> Třeba tím, že na RS se podle tebe RŘ nevztahuje. Prokázat se odznakem? Ten se nosí viditelně a neprokazuješ se s ním. Prokázat se vyplývá z toho slova. Prokazovat a ne ukazovat.
                                Prokazuješ se OP na výzvu. Vše co rybář potřebuje je tvoje č. služebního odznaku.

                                  pavel68 - Profil | Ne 5.7.2009 22:33:14

                                  Salmo1 >> co to meleš - to tam máte samý duševní naháče ???

                                  Tohle není pro blbečka mastící si své ego,je to natažená devítka jenom spustit.
                                  Stačí správný slůvko a nikdo tě nesešije a udělala by to a ráda.Ale proč - je to jenom pes kterej nemá nic lepšího na práci,než mít z tebe radost,a tak.

                                  Ale Úkáčka tomu rozumí a cigoši taky - hned je level jinde...

                                    Káceč - Profil | Ne 5.7.2009 22:30:27

                                    Na fotopříspěvky některých jedinců mám jen jednu odpověď.Hoprdox.

                                      Milos_Dia - Profil | Ne 5.7.2009 22:22:38

                                      ... no těbuch...ne jedno, ale dvě budu nosit, potkat smečku tohohle u vody, no potěš....

                                        pavel68 - Profil | Ne 5.7.2009 22:22:09

                                        tomku >> jsi duševní kripl a je mi tě líto chlapče...

                                          Červené karty: Stanďour, tomku