Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Pvl - Profil | Ne 5.7.2009 20:33:08

Rex2 >> Kdy jej před kontrolou požádáš tak Ti je ukáže . Pak by se zase mohl kouknout jak jsi psal po nepořádku :O§))) Něco podobného jako u mne s peanem a metrem :o§))

    Rex2 - Profil | Ne 5.7.2009 20:29:58

    Pvl >> Správně by jsme si měli vyměnit papíry. Já číhnout na ty jeho a on na moje. Pak bude moc dělat kontrolu.

      Pvl - Profil | Ne 5.7.2009 20:25:49

      Rex2 >> No podívej se , Nejdříve chtěl vidět jen papíry ! Taky jsem chtěl vidět průkazku Porybný mi říkal .. no potom ještě pean, metr . Rád se něco dozvíte já jsem také z těch kteří se rádi dozvědí .Jinak jen kontroluju doklady :o§))) S porybnými nikdy tento způsob komunikace nevedu ale tenkrár mne to tak nějak napodlo .Od tý doby jsem to neudělal !

        Rex2 - Profil | Ne 5.7.2009 20:21:11

        Pvl >> už se mi párkrát stalo, že ukázal odznak,ale ne průkazku nebo jak tomu říkaj. Placka se dá sehnat bez problému.Já ale nechtěl buzerovat, tak jsem to nechtěl vidět,ještě by si našel nějaký papírek a napsal mi zápis, že jsem neuklidil.

          Pvl - Profil | Ne 5.7.2009 20:17:34

          Rex2 >> Ukázal odznak ? Tak neřeš takový kraviny (alespoň z mého pohledu)

            kakr - Profil | Ne 5.7.2009 20:16:25

            Rex2 >>
            To je už slovíčkaření, pokud měl odznak v ruce a ukázal Ti ho spolu s průkazem je vše OK.
            Není určeno jako dříve, kdy se odznak RS nosil na levé straně prsou.

              Rex2 - Profil | Ne 5.7.2009 20:10:22

              kakr >> ale ten odznak by měl mít na viditelném místě,, a kapsa se mi nezdá jako viditelné místo.

                kakr - Profil | Ne 5.7.2009 20:09:03

                Rex2 >>
                Na RS se žádný RŘ nevztahuje, oprávnění jsou jí dány zákonem. Je povinností RS při kontrole, krom pozdravu (obecná slušnost) prokázat se průkazem RS a odznakem. Pokud tak nečiní, jedná v rozporu se zákonem.

                  Rex2 - Profil | Ne 5.7.2009 19:24:11

                  kakr >> Takže, když Rs nepřišla s odznakem na viditelném místě a až když se mnou začala mluvit,tak ho vyndal z kapsy, tak by mě správně neměl kontrolovat, když sám porušil řád?

                    Stanďour - Profil | Ne 5.7.2009 17:53:47

                    Malda512 >> Poslední dobou mám sám ze sebe špatný pocit. Kdykoliv vlezu na MRK, tak zanedlouho někoho urazím. Jako na potvoru jsem otevřel zrovna tuhle otázku a přečetl ji. Mám nutkání odálávat, ale vzdávám to. Jsi blb.

                    A k otázce samotné, jejíž smysl odpovídá tvému zjevně nízkému rozhledu: samozřejmě, že napadení je trestuhodné a nemusí se vůbec jednat o RS. Ale na to jsi snad mohl přijít sám, ne?

                      malamut - Profil | Ne 5.7.2009 17:36:33

                      Malda512 >> je mi to naprosto jedno, já názory neměním.

                        Malda512 - Profil | Ne 5.7.2009 17:29:41

                        malamut >> Copak chybí ti?

                          Mrknato - Profil | Ne 5.7.2009 16:43:41

                          Denny >> Už starověký Řím dával lidu chléb a hry. U nás někdo stále chce, aby to bylo odměnou a jen pro někoho. V tom vidím jádro problému. Facku můžeš dostat na hokeji, v baru i v autobuse, proč ne na rybách? Píšu to s jistou dávkou nadsázky, abych odlehčil tvému rozhořčení. U nás je rybařina hyerarchicky vrstvena a proto vznikají leckdy nesmyslné přenice. Proti skutečným darebákům je ale RS bezmocná. Asi tak a proto je asi zbytečné si rvát játra a vlasy...

                            Denny - Profil | Ne 5.7.2009 16:01:28

                            Sven >> sven >> obvykle se snazim psat slusne,ale kdyz jsem si precetl tve zkusenosti,tak je me z toho na bliti,jinak to snad ani napsat nejde.To snad ani neni mozny,ze je doma takovej bordel.Lidi se tady hadaji o spatnem foceni a zachazi s rybama a probihaji tady dalsi nesmyslne debaty ale to je proti tomu,co jsi napsal, naprosta blbina.Pokud svaz se za tebe nepostavil,tak je to pekna prasarna a cinovnici,kteri tam sedi by se meli zamysket,za co jsou placeni a zda tam jeste maji co delat.Nevim presne,ale neni nahodou primo ve stanovach svazu nejaka formulace o podpore clenu svazem a opacne?O zakonodarcich v Cechach ,soudech a pravnicich uz si davno zadne iluze nedelam,ctu kolik je tam svinstva.

                              malamut - Profil | Ne 5.7.2009 14:40:25

                              Malda512 >> Kde je moje karta?

                                petr12 - Profil | Ne 5.7.2009 13:24:17

                                Malda512 >> pravdu díš...ukradnou ti mobil,ty ho čapneš a nabančíš.,,on tě zažaluje a osereš to ty...s prominutím.. zasraný český zákony!!!! zalez domů a plať..to je krédo našich zákonodárců...jdu něco dělat nebo se opět nas...škoda zdraví zatím čus.

                                  Malda512 - Profil | Ne 5.7.2009 12:47:03

                                  petr12 >> To víš kolikrát nejde ani jak se říká vycouvat. A v poslední době není žádný problém se do konfliktu dostat. Jen ty následky potom jsou o dost tvrdší než v minulosti.

                                    petr12 - Profil | Ne 5.7.2009 12:24:59

                                    Malda512 >> pokud se dáš dnes do křížku s kýmkoli..můžeš počítat s podrazem...to je každýho věc jak problém řeší...osobně se konfliktům snažím jakýmkoliv způsobem vyhnout.bohužel u dvou lidí to dopadlo uvedeným způsobem,až mě to se..

                                      Malda512 - Profil | Ne 5.7.2009 12:12:08

                                      petr12 >> No stím běháním kolem něho docela riskuješ kudlu pod žebra.

                                        Malda512 - Profil | Ne 5.7.2009 12:10:51

                                        Martin... >> Jen doufám že zvítězí zdraví rozum nad hloupostí. Takovej rybářům bych dal doživotní stop .A pokud to byli pytláci tak marod aspon měsíc at se prohnou ti šmejdi.Přeji ti rychlé uzdravení.

                                          Červené karty: Stanďour, tomku