Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Npetr12 - Profil | Ne 5.7.2009 12:09:38

smradzjzd >> no napíšu ti to takhle...u mě rozhoduje rychlost..dvakrát oběhnout až se zatočí hlava,kopanec z boku do kolenní šlachy a v klidu odkráčet..postižený nemá na to aby vstal..!!strašně nerad se s někým pouštím do křížku,ale parkrát za život se mi to stalo že nebylo už jinýho východiska...raději jdu pryč když to jde a mám klid.

    Nsmradzjzd - Profil | Ne 5.7.2009 12:04:09

    petr12 >> nevím jak to zrovna teď myslíš, ale u těch, kteří to mají od Pánaboha v hlavě rozdaný na betla, to svou roli hraje

      Npetr12 - Profil | Ne 5.7.2009 12:00:51

      Malda512 >> tak tak..

        Npetr12 - Profil | Ne 5.7.2009 12:00:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Malda512 >> v ty tvý anketě jsem byl pro D)..ale jsou dnes vyjímky,kdy bych se klidně soudil,protože to jednání některých rádoby-stráže..zavání zneužíváním pravomoci veřejnýho činitele..to jsou jen moje zkušenosti s rybářskou stráží .Většinou jsem neměl problém a vněkterých případech jsem se setkal i s perfektními lidmi,kterým jde vážně jen o to aby se u vody neděli prasárny.

          NMalda512 - Profil | Ne 5.7.2009 11:59:13

          petr12 >> To máš pravdu. Můj osobní názor je že pokud přistupuje RS u kontrol profesionálně a bez emocí tak má rybář větší respekt než když přijde nahodí ramena a začne vyhrožovat zápisy a nebo odebráním papírů,

            Npetr12 - Profil | Ne 5.7.2009 11:55:35

            smradzjzd >> o proporcích to taky nemusí být...

              NMalda512 - Profil | Ne 5.7.2009 11:44:08

              syny >> Ani se nedivím že potkávaš deně pablby. Nebot každý den jeden stává zároven s tebou.A psal jsem ti že se ode mne výhružek nedočkáš tak nevím co jsi nepochopil.

                NProchyCR - Profil | Ne 5.7.2009 11:06:12

                Martin... >> Neznám všechny okolnosti tvého případu, ale zde měla hlídka policie jednat trošku rázněji. Je sice běžná praxe, když si dva rozbijou řepy, věc se zpracuje až následující den po opadnutí emocí. V tomto případu, pokud jsi se stihl legitimovat, šlo jednoznačně o útok na veřejného činitele (neřeším pytláctví) a policie měla využít § 76/1 tr. řádu (zadržení podezřelého) nebo přinejmenším tebou označeného útočníka(y) předvést na oddělení k podání vysvětlení, rozhodně dříve, než se frajeři stačí rozkoukat a mezi sebou domluvit. Zde je každá prodleva spíše ke tvé škodě. Každopádně Ti doporučuji zajít k lékaři a zajistit lékařskou zprávu o zranění. Ze zprávy lze potom určit i způsob vzniku zranění. Příště, pokud by se Ti nedejbože stalo něco podobného, trvej na sepsání věci hned. Policisté, pokud si nebudou jistí, mají možnost případ konzultovat s vyšetřovatelem (i v nočních hodinách). Daší dobře míněná rada: Pokud Tvoje přítelkyně neovládá některé bojové umění, nechávej ji raději doma. Ať Ti to dobře dopadne...

                  NArne - Profil | Ne 5.7.2009 6:14:34

                  Wet: stačí si "vygooglit" příčiny vzniku epilepsie.Ve více jak polovině případů jsou neznámé,ale epilepsie MŮŽE vzniknout i po úrazu hlavy,nádorovém onemocnění a svou roli zřejmě má i dědičnost.Co se týká tzv. poúrazové epilepsie,něco o tom vím,protože můžu mluvit o osobní zkušenosti....

                    Nboyscout - Profil | Ne 5.7.2009 0:28:35

                    wet >> a moji další už si nečetl?
                    boyscout - ® Čt 2.7.2009 20:25:46
                    Otázka: Napadení porybného ( Člena rybářské stráže )
                    patlal >> ale já myslím, že ta možnost tady po nějakém větším úrazu hlavy tuším opravdu je. Jen si myslím, že kdyby na to stačila rána pěstí, tak už ji mám taky, pár už jsem jich v životě dostal i vrátil :-)

                      Nwet - Profil | Ne 5.7.2009 0:07:37

                      boyscout >> jinak nic ve zlem teto :)

                        Nwet - Profil | Ne 5.7.2009 0:06:37

                        boyscout - ® Čt 2.7.2009 20:20:56
                        Malda512 >> povídej. O vzniku epilepsie v důsledku rány pěstí jsem ještě neslyšel, rád se nechám poučit

                          Nboyscout - Profil | So 4.7.2009 23:49:09

                          wet >> a já někde píšu opak? Tak se hoď do klidu.

                            Nkritik - Profil | So 4.7.2009 23:32:00

                            Sven >> sven >> jasně odpověděl smradzjzd -"jsme v právním státě, kde platí hlavně práva stíhaných, bohužel."
                            Tuhle diskuzi jsem přečetl ani ne do půlky,číst to jak se tady různí jedinci mezi sebou "solí "mě fakt nebaví.Můj názor je ,že už pouhá zmínka o jakékoliv dokumentaci jak hlasové či obrazové kolikrát udělá své :-))

                              Nwet - Profil | So 4.7.2009 23:27:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              boyscout >> asi sa budes divit, ale Malda512 ma pravdu. Epilepsiu clovek moze dostat z uderu do hlavy a aj z inych veci.Takze nekritizuj ked niecomu nerozumies.Lebo epilepsia fakt sranda nieje.

                                NMartin... - Profil | So 4.7.2009 23:25:40

                                Sven >> sven >> no můj svaz se doufm na mě nevykašle páč tam mám plno známých...zítra pak napíšu co a jak

                                  Nsven - Profil | So 4.7.2009 23:20:25

                                  kritik >> Tak na to Ti nedokážu odpovědět. Já jsem to vyřešil tak, že po několika podobných "akcích" jsem odznak vrátil a mám pokoj. Lituju ty ,kteří to budou dělat i v příštím roce po přijetí nového zákona. Ti už tam budou úplně pro srandu.
                                  http://www.mrk.cz/minidiskuse.php?id=621304

                                    Nsven - Profil | So 4.7.2009 23:15:34

                                    Martin... >> Přeji Ti aby Ti to dobře dopadlo a loupežníci dostali co jim patří.
                                    V tom mém případě jsme byli dva RS a přijeli čtyři policisté. Pytlák měl v kbelíku ryby a právě tahal další. Nejprve se ke všemu do protokolu přiznal ale asi za týden si to rozmyslel a změnil výpověď. Takže místo zkráceného řízení to trvalo víc než rok. K soudu si vzal advokáta a dva falešné svědky, kteří tvrdili, že si tam ryby přinesl a nechytal. A bylo. Na nás se Svaz vykašlal a nechal nás v tom. Ještě, že nás nežaloval pro křivé obvinění :-(((

                                      Nsmradzjzd - Profil | So 4.7.2009 23:15:00

                                      kritik >> jsme v právním státě, kde platí hlavně práva stíhaných, bohužel.

                                        NMartin... - Profil | So 4.7.2009 23:14:33

                                        smradzjzd >> no snad je dostanu trochu na dýl....zítra tady napíšu jak to dopadlo přímo u policajtů

                                          Červené karty: Stanďour, tomku