Napadení člena rybářské stráže

Nezachází někteří rybáři příliš daleko, když buď odmítnou se legitimovat, anebo napadnou fyzicky RS. Měla by chodit s nimi i policie.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 2.7.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Váš názor na danou věc.

A) To je nepřipustné.2%

B) Asi měl důvod29%

C) Je mi to jedno6%

D) Tvrdě bych to trestal63%

Od 2.7.2009 hlasovalo 326 čtenářů.

Nsmradzjzd - Profil | So 4.7.2009 23:13:05

Martin... >> upřimnou soustrast
Teď budeš ještě ke všemu ztrácet svůj čas, aby dotyční dostali max. na 2 měsíce podmínku.
Náš právní řád se mi nelíbí, ani co by se za nehet vešlo

    Nkritik - Profil | So 4.7.2009 23:11:06

    Sven >> sven >> Ahoj,tak to potom už tedy nevím, co všechno by měla RS pro pravdu věci udělat .Pokud nestačí její tvrzení,svědek,fotka nebo zvukový záznam tak kde to potom jsme??

      NMartin... - Profil | So 4.7.2009 23:06:34

      Sven >> sven >> no mám na sobě i nějaké šrámy a podlitiny pod okem policistům jsem to na místě ukázal...svědky si všechny sepsali, pak tam za mnou přišli i další RS a hospodář a ostatní....ale bohžel až po akci....no zítra uvidíme co mi řeknou

        Nsven - Profil | So 4.7.2009 23:01:05

        Martin... >> No nech se překvapit. Fotka není důkaz a síla argumentů party, proti Tvému a přítelčině svědectví nemusí stačit. Pokud to dojde až k soudu, pytláci si vezmou advokáta a případně falešné svědky, jako se to stalo mně. A budeš tam za trubku.

          NMartin... - Profil | So 4.7.2009 22:54:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dneska na kontrole na pstruhovém rybníčku při legitimaci jsem přistihl partičku pytláků...nechtěli se mi legitimovat a když jsem jim řekl že udělám fotodokumentaci tak mlčeli....po druhé fotce mě jeden z účastníků znenádání napadl....byla naštěstí se mnou přítelkyně a tak mi při přivolané policii vše dosvědčila...zítra jdeme na oddělení a vše se doufám vyřeší jak má

            NLee-Haney - Profil | So 4.7.2009 21:16:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ProchyCR >> No bohužel jeho proporcí nedosahuju ani z desetiny :D

            Malda512
            Víš ono z dosavadních zkušeností vím že je stokrát lepší vycouvat s pokorou a nechat to plavat než se do něčeho srát.Měl jsem takové kámoše na vojně kdy šli k soudu za to že kohosi zmlátili.Když jsem se jich zeptal jestli jim to za to stálo řekli mi z frajerství že jo.Myslím si však že kdyby to mohli vrátit tak by se na to vysrali.
            Ono každý má velké řeči a někdo je i schopen je vyplnit,je třeba se však zamyslet že některé následky činu se pak už nedají vrátit....Radši budu za nekonfliktního sraba než honit triko a řešit jen problémy...Ta doba kdy si lidé navzájem dali nakládačku a pak si podali ruce je pryč,dneska tě každý zažaluje...Na ryby si chodím odpočinout a ne tam házet nepříjemné porybné do vody a nebo je dávat k soudu,na to nemám náladu,peníze a ani čas.....
            K další věci nějak nechápu proč sem pleteš lov nonstop?Ale budiž.Já si osobně myslím že v naší zemi kde se spousta rybářů chová jak idioti není důvod pro ně něco dělat.Každý by chtěl povolit jen to co se mu zrovna hodí do krámu.Řekl bych že pravidla se vždy dělaly tak jak se danná komunita chovala a já si nemyslím že čeští rybáři si zaslouží nějaké zjednodušení.A klidně mě za ten názor ukamenuj.

              Nsven - Profil | So 4.7.2009 20:36:49

              Káceč >>Ahoj. No pořádný žok to musí být v každém případě :-))))

                NKáceč - Profil | So 4.7.2009 20:21:10

                Sven >> sven >> Ahoj.Tak to nechápu,jak se vejdem do jednoho pytle?To musí být žok na chmel.:-))).

                  Nsven - Profil | So 4.7.2009 20:16:53

                  smradzjzd >> nic moc. 185/100 :-)))

                    Nsmradzjzd - Profil | So 4.7.2009 19:45:35

                    Sven >> sven >> můžeš zveřejnit svoje tělesné proporce? To asi taky hraje roli při jednání.

                      NArne - Profil | So 4.7.2009 19:42:30

                      V tom případě je to tu o tom,co si celou dobu myslím...proto přispívám jen ojediněle a po tomto příspěvku si dám zas nějakou dobu pauzu,protože vidím,že to tu stejně třetina lidí nebere vážně...vám ostatním Petrův zdar.

                        Nsven - Profil | So 4.7.2009 19:36:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Malda512 >> také tomu nevěřím, že by třetina rybářů (i když jen zde přítomných) schvalovala lynčování RS. Spíš si jen tak z recese klikli. Dělal jsem léta RS i ved. RS a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by se chtěl někdo se mnou prát. Pár pytláků jsem chytil a nějaké řeči jsem bral spíš jen jako folklór a nic si z nich nedělal. Jediné vážně míněné vyhrůžky kterých se mi dostalo, byly od nejmenovaných úředníku, nejmenovaného obv.odd. PČR nejmenovaného okr.města, kteří se mě snažili zastrašit, když jsem chytil pytlačit jejich ved. vyšetřovatele v chráněné rybí oblasti. Ale s tím jsem si poradil. Jinak se součinnosti s PČR v místě, jsem měl jen ty nejlepší zkušenosti. Ochota a profesionalita. Za co si zaslouží díky.

                          Nsyny - Profil | So 4.7.2009 19:15:29

                          Malda512 >> co se stalo,taktika soukromých zpráv už nefunguje ? dokonce ani na vyhrožování fyzickou silou se nedostalo...
                          Věř,že já bych tě u vody teda potkat nechtěl,pablbů potkávám dnes a denně dost.

                            NArne - Profil | So 4.7.2009 19:11:53

                            Malda512: snad máš pravdu....

                              NMalda512 - Profil | So 4.7.2009 19:10:00

                              Arne >> Někteří na to kliknou podle mne schválně . V realu si myslím že by to číslo bylo menší.

                                NArne - Profil | So 4.7.2009 19:07:19

                                Já teda nevím,ale připadá vám normální,že na otázku napadení porybného odpovídá 31% rybářů :"Asi měl důvod" ???
                                O lecčems to myslím nasvědčuje....dál to nekomentuju.

                                  NMalda512 - Profil | So 4.7.2009 19:05:56

                                  Lee-Haney >> Jenže pokud ty všechno odkýváš a stále se RS něco nelíbí tak jak to řešíš dál ?.Myslím že nejlepší by bylo kdyby se chytalo non stop a bylo by po problémech¨.

                                    NMalda512 - Profil | So 4.7.2009 19:02:48

                                    syny >> Mentalně zaostalí člověče.Už mám z tebe jen srandu. Piš si co chceš ale máš smůlu . Nebudu se tady s tebou handrkovat. Běž radši na ryby a tam si na někom zahoj svůj mindrák at si zvedneš sebevědomí. Doufám že ti to pomůže .

                                      Nsyny - Profil | So 4.7.2009 18:55:33

                                      Malda512 >> pokud to nevíš,tak se koukni do zrcadla...

                                        NI.M.O.T.H.E.P. - Profil | So 4.7.2009 18:50:35

                                        panove kdyz rybarska straz porusuje zakon ze vyvazi krmi z lode atd a potom prijde cloveka zmrdat za to ze stoji autem o deset metru nez je povoleno tak si nezaslouzi nic jineho nez dostat pres hubu toto je pripad od nas

                                          Červené karty: Stanďour, tomku