Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nmarty101 - Profil | So 16.10.2010 10:24:24

pepa-č >> Hm, tak to ti neporadím. Data bych z toho dokázal dostat, ale jak to dostat do rukou????

    Npepa-č - Profil | Pá 15.10.2010 20:00:24

    a když ho odpojím a připojím tak mi vyskočí toto, čemuž vůbec nerozumím:

      Npepa-č - Profil | Pá 15.10.2010 19:54:23

      a hlásí mi to že má systém souborů RAW (???) a jestli ho chci pře použitím naformátovat - to tedy nechci, potřeboval bych z něj něco vytahat, pak ho naformátuju klidně...třeba kladivem :-(

        Npepa-č - Profil | Pá 15.10.2010 19:51:22

        teď ho to najde. označí E: přiřadí nesmyslnou velikost 1135GB, zobrazí, ale neotevřu tam nic :-(

          Npepa-č - Profil | Pá 15.10.2010 19:47:39

          marty101 >> to mi nedovolí, tam když kliknu tak to jen "cinkne" a žádné menu nedostanu :-(

            Nmarty101 - Profil | Pá 15.10.2010 15:54:13

            pepa-č >> V okně, co je napsáno SVAZEK na něj klikni pravým myšítkem a dej Přiadit písmeno a cestu. Mělo by to zabrat.

              Npepa-č - Profil | Pá 15.10.2010 10:55:02

              disc IDE - ze starého compu. nedokážu připojit k novému - mám propojovací kablík, ale najde, ale nezobrazí.
              správce zařízení viz obr.

              jak se na něj dostat? případně jak z něj alespoň něco vytahat? Díky.

                Nsramas - Profil | Pá 15.10.2010 8:40:59

                Ledňáček (Iceman) >> lépe něco free :-)

                  NMarcel - Profil | Pá 15.10.2010 8:39:23

                  sramas >> Acronis jak radí Ice

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 15.10.2010 8:33:32

                    sramas >> Acronis

                      Nsramas - Profil | Pá 15.10.2010 8:29:37

                      Marcel >> Na tom externím disku (WD) je nějakej soft na zálohu. Asi to bude lepší s nim.

                        NMarcel - Profil | Pá 15.10.2010 8:27:54

                        sramas >> ne, na jeden soubor se nepodivas bo od Vist stoji záloha ve win za vylizprdel :-(

                          Nsramas - Profil | Pá 15.10.2010 8:08:28

                          Provedl jsem ve w7 zálohu na externí disk. Teď koukám co se vlastně uložilo. Na disku je adresář WindowsImageBackup, ale jaké soubory se tam uložily, to netuším. Můžu nějak ovlivnit co budu zálohovat?
                          V okně Zálohování jsem rozklik spravovat místo. Tam se píše: záloha datových souborů, bitová kopie systému a jiné soubory. Chtěl bych se podívat na jednotlivé zálohované soubory. Jde to?

                            NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 7.10.2010 13:40:05

                            Vaša >> fakt nevím, jedině jim napsat nebo zavolat :-(

                              NVaša - Profil | Čt 7.10.2010 13:37:18

                              Ledňáček (Iceman) >> Díky.Toto jsem potřeboval najít.Ale jeden program mi tam chybí a to Spektrum.Oni ho nemají v nabídce?

                                NLedňáček (Iceman) - Profil | St 6.10.2010 17:44:49

                                Vaša >> mám :-)
                                http://www.skylink.cz/web/structure/26.html
                                Ceník je na odkazu.

                                  NVaša - Profil | St 6.10.2010 16:22:44

                                  Ledňáček (Iceman) >> Tak zatím to ještě rušit nebudu.Bydlím v paneláku ve zlínském kraji a ten přejde na digi vysílání až příští rok v červnu a do té doby se musí nějak vyřešit naše společná anténa.Prý nám dají na střechu nějaký satelit a na něj si můžeme napojit příjem od koho budeme chtít.Tak ještě počkám jak se to všechno vyvrbí.Kolik pls stojí ten skailink aby tam bylo i spektrum a diskavery?Nemáš někde odkaz na něj?Dík

                                    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 6.10.2010 16:18:27

                                    Vaša >> :-))))) měl jsi se zeptat, řekl bych ti že DIGI má na takovou TV malý datový tok. Já si zvykl, více koukám na pozemní digitální vysílání, DIGI jede hlavně pro děti a těm je to jedno.

                                    Jinak jsi si odpověděl sám, prý nej je Skylink, ale připrav si více peněz na to, aby jsi měl to co v DIGI za 260.
                                    Zkus to vydržet, neruš, uvidíš.

                                    Jinak tv vypadá mooc pěkně. Máš Full HD, na tom je obraz ještě horší než u HD ready ( myslím z DIGI).

                                      NVaša - Profil | St 6.10.2010 16:13:26

                                      Ledňáček (Iceman) 31,05 - >> Tak televize je už doma.Nakonec jsem koupil tuto.http://www.hyperelektro.cz/televizory/led-lcd/_37-9​4-cm/51674-televize-lg-37le5300-led/
                                      Ale zjistil jsem , že budu muset zrušit DiGi TV,protože obraz přes něj je opravdu hnusný!!!
                                      Nevíš který provozovatel digi a satelitních TV má nejlepší a nejkvalisnější příjem?Moc chvály jsem slišel o skailiknku.
                                      Ale jinak je obrázek jako fotka.Když mám zapnuto před obyč anténu v digi kvlitě.

                                        NM_D - Profil | St 6.10.2010 13:37:48

                                        Marcel >> jo, 4890tka

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386