Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Marcel - Profil | St 6.10.2010 13:37:12

M_D >> AMD?

    M_D - Profil | St 6.10.2010 9:18:04

    Marcel >> Docela jo. V zátěži si na něm hřeju nohy.

      Marcel - Profil | Út 5.10.2010 16:52:54

      M_D >> sikula, nejaky teplomet? :-))

        M_D - Profil | Út 5.10.2010 16:39:01

        Já už mám postavíno, hehe...

          Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 4.10.2010 22:22:51

          Marcel >> kámoš má i v ntb, je to spíš přímotop a na baterku přežije max. 1 hodinu :-)

            Marcel - Profil | Po 4.10.2010 22:18:26

            Ledňáček (Iceman) >> já upgradoval na začátku roku, šel jsem do C2D Q8400, měl jsem počkat na ičko :-D

              Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 4.10.2010 22:12:41

              Marcel >> hele já žiju na starým dvoujádru přes 2 roky a stále HW má proti používanému SW velký náskok :-)

                Marcel - Profil | Po 4.10.2010 22:08:00

                Ledňáček (Iceman) >> to je ale furt, to bys nikdy nic nepořídil...

                  Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 4.10.2010 22:05:28

                  Marcel >> asi tak, díky za pošťouchnutí.
                  I když, Soc 1156 příští rok končí, bude nahrazen 1155 a zpětně nekompatibilní :-))

                    Marcel - Profil | Po 4.10.2010 21:58:53

                    Ledňáček (Iceman) >> no když seženeš desku za dobý peníz a bude mu stačit 500GB HDD, tak přitlačí cca pětikilo navrch... a to jde

                      Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 4.10.2010 21:53:59

                      Marcel >> asi jo, zkusím zda nepřidá litr, pak bych ho tlačil do ATI 5670.

                        Marcel - Profil | Po 4.10.2010 21:52:20

                        Ledňáček (Iceman) >> jdi do i-čka, další upgrade bude kdoví kdy...

                          Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 4.10.2010 21:42:17

                          Marcel >> :-))
                          Asi tak¨. Nebo to postavit na soc 775, jde o to, jestli to není krok zpět.

                            Marcel - Profil | Po 4.10.2010 21:39:23

                            Ledňáček (Iceman) >> a sakra, tak ta grafika bude za litr, no :-)

                              Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 4.10.2010 21:36:39

                              Marcel >> zapoměl jsi na HDD :-)
                              Na hry moc ne, spíš když mladej něco bude chtít zkusit :-)

                                Marcel - Profil | Po 4.10.2010 21:34:09

                                Ledňáček (Iceman) >>NZ, ta grafika asi bude brzda, záleží na co to chce... "jenom" na hry? :-))

                                  Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 4.10.2010 21:31:44

                                  Marcel >> uff, tak to nezní špatně, podívám se na to. Dík.

                                    Marcel - Profil | Po 4.10.2010 21:29:17

                                    Ledňáček (Iceman) >> no bez toho zdroje bys to měl těsně...
                                    I3-540 cca 2400
                                    4GB DDR3 Kingston 1333 cca 1600
                                    MB s P55 cca 2000
                                    No a grafika...

                                      Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 4.10.2010 21:20:06

                                      Marcel >> s i se nevejdu, bude to levnější mašina. Zdroj je OK.

                                        Marcel - Profil | Po 4.10.2010 20:53:23

                                        Ledňáček (Iceman) >> a sakra, doma jinak nedělám :-))

                                        K tomu PC, ještě bych asi mrknul na zdroj, tam bys mohl narazit pokud tam má nějaký built-in. Nevím jestli se s i-čkovým CPU vejdeš do ceny...

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386