Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NM_D - Profil | Čt 23.9.2010 9:32:18

Ledňáček (Iceman) >> Jiříku, potřebuji vedení - dobrý user frindly SW pro zálohování disků a vytváření image disků...který?

    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 22.9.2010 22:02:28

    Ledňáček (Iceman) >> btw ja mam tiez plazmu, a co som videl rozne LCD u ludi doma, tak ee neprosim :-) je to strasne plasticky obraz .. aspon mne sa tak zda

      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 22.9.2010 21:58:10

      Ledňáček (Iceman) >> omylom tebe to bolo skor do plena :-)

        NLedňáček (Iceman) - Profil | St 22.9.2010 21:24:14

        WhatWouldGeezesCatch >> a co jako? Proč mě to píšeš? :-))

          NWhatWouldGeezesCatch - Profil | St 22.9.2010 20:35:33

          Ledňáček (Iceman) >> este poznamecka LED je len podsvietenie panelu ledkami a nema s technologiou OLED nic spolocne

            NLedňáček (Iceman) - Profil | St 22.9.2010 17:51:49

            Marcel >> Samsung jsou skety :-))

              NMarcel - Profil | St 22.9.2010 17:39:08

              Ledňáček (Iceman) >> no s tím netem to jetaky vykutálené... Pro jednoho jsem kupoval velkoformátový multimediální prezentační monitor :-) Samsung s možností připojekní k WLAN. Paráda, jen ten WLAN modul stojí dalších 5litrů pro tento model, s jiným si ten "monitor" nerozumí :-(

                NLedňáček (Iceman) - Profil | St 22.9.2010 16:35:32

                Vaša >> jeden čas jsem hodně TV sledoval, nakonec jsem si pořídil plazmu, ale o tom řeč není.
                Myslím si, že budeš spokojený s jakoukoli vybranou LED TV, nakonec člověk doma stejně nemá srovnání s jinými :-)
                Doporučím ti jednoduché řešení - netrap se, jdi do obchodu a kup si takovou která se ti líbí.
                Pohlídej si pouze počet vstupů, jako bonus možnost připojení HDD pro přehrávání avi filmů, další vychytávka je možnost připojení TV k netu atd. Záleží jak moc tyhle věci preferuješ.
                Obraz, zvuk atd.... je dnes na velice podobné úrovni u všech značkových věcí.
                U plazmy vede Panasonic, u LCD Sharp, u LED fakt nevím.

                Šťastnou ruku při výběru a hlavně - je to jen TV jde v podstatě o prd :-))))

                  NLister. - Profil | St 22.9.2010 12:38:55

                  Vaša >> Já nevím jak ostatní ale já tam žádný obrazový rozdíl nevidim.

                    NVaša - Profil | St 22.9.2010 12:25:08

                    Lister. >> Taky dobrá,ale nevím 50hz.
                    Poznám rozdíl mezi 50hz a 100hz?

                      NLister. - Profil | St 22.9.2010 12:14:16

                      Vaša >> jestli nelpíš na těch 100hz, tak bych ti doporučil tuhle.
                      http://www.alza.cz/37-samsung-ue37c5000-d161684.htm​
                      Za ty prachy je to fajn bedna.

                        NVaša - Profil | St 22.9.2010 11:09:55

                        Cena může být max 19 000,-

                          NVaša - Profil | St 22.9.2010 10:35:07

                          Zdarec.Mám dotaz.Není to sice o PC,ale zkusím to tu.
                          Chci koupit LED TV uhl. 94 cm tak do 18 000,- Aby to byla 100herczovka a Ful HD. Můžete mi někdo kdo tomu trochu rozumí, nějakou poradit?Dík
                          Přemýšlím o této LG 37LE5500

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 17.9.2010 14:37:42

                            Ledňáček (Iceman) >> ci to je chyba uvidime potom v pocte kritickych dier :-)

                              NMarcel - Profil | Pá 17.9.2010 14:37:15

                              Ledňáček (Iceman) >> ráno jsem to četl, myslím si, že averze vúči MS je docela masivní i když to bude asi od 6? konečně dobrý produkt bude příjimán s despektem...

                                NM_D - Profil | Pá 17.9.2010 14:32:26

                                Ledňáček (Iceman) >> vypadá to minimálně zajímavě...

                                  NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 17.9.2010 14:30:48

                                  WhatWouldGeezesCatch >> chyba :-))

                                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 17.9.2010 14:28:23

                                    Ledňáček (Iceman) >> s IE som skoncil na dobro

                                      NLudaT - Profil | Čt 9.9.2010 14:40:53

                                      pepa-č >> Rádo se stalo, když jsem si tě představil jak točíš hlavou kolem monitoru ... :-), tak mi to nedalo. Přeci jen krční páteř to je svině.

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386