Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Npepa-č - Profil | Čt 9.9.2010 14:37:23

LudaT >> 1000bodů!!!!! Díky!!!!. Až se podíváš do zrcadla tak zvolej: "Já jsem dobrej!"

    NLudaT - Profil | Čt 9.9.2010 14:34:52

    pepa-č >> Pokud myslíš jen "náhledově", pak zkus ctrl+shift+plus.

      Npepa-č - Profil | Čt 9.9.2010 14:31:35

      M_D >> tu nemám.

        NM_D - Profil | Čt 9.9.2010 14:28:37

        pepa-č >> tutově lze otočit předlohu ve scaneru...

          Npepa-č - Profil | Čt 9.9.2010 14:27:42

          lze otočit PDF o 90stupňů? otáčet monitor nechci. tisknout taky ne. díky.

            NM_D - Profil | Út 7.9.2010 12:10:32

            Zdravím vážené kolegy, a ptám se....je zde někdo, kdo vlastní HD 5870 s referenčním chladičem??? Myslím tím takovou tu černou rakev, s červeným větrákem....

              NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 28.8.2010 18:16:47

              sramas >> sou to držáci s kvalitní podporou.....( ovšem drát je drát......)

                Nsramas - Profil | So 28.8.2010 14:07:07

                Ledňáček (Iceman) >> mně bude stačit jedna zeď, resp. panel

                  Nsramas - Profil | So 28.8.2010 14:03:43

                  Marcel >> do bytu, panel

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | So 28.8.2010 13:25:53

                    sramas >> leží tu vedle mě, má 2db anténku, možná by stačilo dát silnější, ale 3 zdi už moc nezvládá :-)

                      NMarcel - Profil | So 28.8.2010 13:24:39

                      sramas >> signál je daný atnénou, pokud nejde atnéna vyměnit je to docela omezující.Máš to do bytu nebo RD?
                      EDIT: ten DLink má výkon 15dbi, indoor všesměrovou anténu 10dbi seženeš za cca 300...

                        Nsramas - Profil | So 28.8.2010 13:22:16

                        Ledňáček (Iceman) >> signál je daný nějakým číslem, anebo je to tvoje zkušenost?

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | So 28.8.2010 13:18:16

                          sramas >> 524 je fajn, ale má slabý signál.

                            NMarcel - Profil | So 28.8.2010 12:53:09

                            sramas >> je to úplně jedno pokud nemáš spešl požadavky.

                              Nsramas - Profil | So 28.8.2010 12:48:27

                              Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 28.8.2010 12:33:42 >> např. toto? http://www.alza.cz/bezdratovy-wifi-router-d-link-di​-524-d71983.htm

                                NParanoidní Schizofrenik - Profil | So 28.8.2010 12:33:42

                                sramas >> D-link

                                  Nsramas - Profil | So 28.8.2010 12:32:57

                                  Prosím o tip na wifi router pro domácí síť. Díky

                                    NBlažík - Profil | Pá 27.8.2010 0:53:57

                                    WhatWouldGeezesCatch >> exploprd mám odinstaovanej ten mi sem nepleť :-)

                                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 26.8.2010 21:06:10

                                      Blažík >> proste winblows a exploder :-))

                                        Nsadraj - Profil | Čt 26.8.2010 20:58:19

                                        Blažík >> nejspíš lidma od Bila Gatese jinak me nic nenapadá ale to jsou normalní mouchy který system dělá běžně i několikrát za týden

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386