Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nsadraj - Profil | Čt 22.7.2010 20:00:31

kožich007 >> nazdar takito jsm zkusil alenepřinutím nmechaniku aby mi načetla zformatovenej teda spís smazanej RW disk na kterám byly jpeg obrazky a laksem s nim už nic nedelal jen jsme ho stršil o mechaniky otecřel a oak blb omylem klepnul na smazat a posleze když sem zjsitil jakej jsme vul jsme ho vyndal a dal so šuplete a odytý doby se na něj nedostanu a to nicim ani redsuvu ani rdalsím softem kterej bym l onnovovat smazaný disky ale vetsínou jsou věechny a HDD kde vlastne jen stačši použit durou založnifatku a je po problemu a nebodruhej MOPR ale jak se dostat na přepisovatelný cds nebo jakým fi´glem donutut mechaniku abynačetla celej obsah cd na disk kde by se to suž potom snad dalo nejek poopravit , zaklad chymy je u mne v tom že se na cd v nechanice vunecbec nedostanu hlási mi že je prázdný volný pro zápis a zkoušet na nej neo zapsat chci to už bych se tam nemusel dostat nikdy , najtneco třeba i ve strojíku co by přeba v dosu omnovilo nazpátek tu tabulku ke je kterej ardresář a rozložen í adresaču a souboru na sekrotech cd nebo podobne nejak to jít musí amle nemuýu nictakovýho najít jeslisi to firmy co obnovují data tají vim že se to dá zadat do firmy ale je to drahý jako prase počitaj si na Mbnehorázný peníze a to na to prachy nemám

    NOG - Profil | St 21.7.2010 12:46:46

    sramas >> Vyzkoušej a uvidíš, třeba to trochu pomůže.

      Nsramas - Profil | St 21.7.2010 12:45:03

      OG >> Asi to taky zkusim. Ja to ale nepotrebuju zrychlit. Jen aby nevytuhoval.

        Nsramas - Profil | St 21.7.2010 12:43:13

        Carabus >> ha! tak doufám, že jsem nic nepodělal

          NOG - Profil | St 21.7.2010 12:19:13

          sramas >> Kolega mně poslal tenhle návod na zrychlení Firefoxu. Nejsem odborník ale z laického hlediska to běhá opravdu rycheji.

          Zrychlení prohlížeče Firefox

          1. Otevři prohlížeč Firefox a do adresového řádku napiš : about:config a stiskni ENTER
          Otevře se ti servisní stránka tohoto prohlížeče.
          Tam je nutné potřeba provést tyto akce :
          1. Najdi network.http.pipelining a dvojitým kliknutím na řádek s tímto klíčem nastav
          „True“
          2. Najdi network.http.proxy.pipelining a dvojitým kliknutím na řádek s tímto klíčem
          nastav „True“
          3. Najdi network.http.pipelining.maxrequests a dvojitým kliknutím na řádek
          otevřeš tabulku, kde zadej 30
          Poslední akcí je vytvořit nový klíč nglayout.initialpaint.delay :
          1. Pravým tlačítkem myši klikni kamkoliv a dej Nový Klíč ( číslo )
          2. Do otevřené tabulky napiš : nglayout.initialpaint.delay a potvrď
          3. Do další tabulky zadej hodnotu : 0
          Restartuj Firefox
          Prohlížeč by měl být nyní až 2-3 rychlejší než předtím.

            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.7.2010 23:39:43

            Carabus >> nemal som ten problem

              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.7.2010 23:39:25

              sramas >> mne to fici

                NCarabus - Profil | Út 20.7.2010 22:48:48

                WhatWouldGeezesCatch >> na ten ccleaner ve spojení s Vistama pozor, při čištění registru je schopen smazat nějaký záznam a přestanou ti fungovat aktualizace

                  Nsramas - Profil | Út 20.7.2010 21:30:27

                  WhatWouldGeezesCatch >> špatný, pustim youtube a zatuhne (dal jsem znovu firefox)

                    Nsramas - Profil | Út 20.7.2010 21:03:14

                    WhatWouldGeezesCatch >> sedmičky koupim až s novým kompem, budu to muset ještě vydržet :-)

                      Nsramas - Profil | Út 20.7.2010 21:02:14

                      kožich007 >> jdu na to, díky

                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.7.2010 20:56:27

                        sramas >> tazko povedat cim to je ale taktiez odporucam stiahnut ccleaner a odmazat historiu surfovania atd, urobit komplet clean systemu.

                        Inak visty som mal a su o dost pomalsie ako 7, odporucam prejst na 7.

                          Nkožich007 - Profil | Út 20.7.2010 20:54:25

                          sramas >> odinstaluj komplet firefox nej nástroj na odinstalaci je revouninstaler (odinstaluje veškeré zápisy v reg a potom natáhni novou verzi. google je dobré pokud ti neva že posílá info kam lezeš!!!!

                            Nsramas - Profil | Út 20.7.2010 20:49:37

                            WhatWouldGeezesCatch >> Je to tím firefoxem? Google Chrome je bez problémů?

                              NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.7.2010 20:42:04

                              sramas >> prejst na Google Chrome

                                Nsramas - Profil | Út 20.7.2010 20:23:52

                                Zdar, už dva a půl roku mi jedou Visty bez reinstalu. Začíná mi nějak přituhovat Firefox. Jak udělat nějakou jednorázovou údržbu systému? Do toho reinstalu se mi nechce.
                                Díky

                                  NCarabus - Profil | St 7.7.2010 12:38:26

                                  kožich007 >> paráda, zadařilo se, dík

                                    Nkožich007 - Profil | St 7.7.2010 12:23:13

                                    Carabus >> tak pokud správně chápu co chceš. Tak je to takto. Najeď do té složky kde máš obrázky, nahoře máš na liště možnost uspořádat, rozklikni a vyber rozvržení. Zde si zatrhni co potřebuješ a máš náhledovou lištu. Pokud nepotřebuješ náhledovou lištu stačí když si dáš na liště v té složce možnost zobrazení a am si zvol třeba velké ikony atp.
                                    záleží co Ti bude víc vyhovovat

                                      NCarabus - Profil | St 7.7.2010 7:17:22

                                      Ahoj, u Vist byl na začátku ve složce s fotkama dole jakoby náhled, docela mě to tam vadilo, tak jsem to nějak odstranil, nevíte jak to obnovit? zapnout vypnout už jsem zkoušel :-) Díky

                                        Npepa-č - Profil | Po 28.6.2010 12:04:09

                                        už to frčí, díky. MRK je boží, pošlete mi faktury! :-)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386