Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

kožich007 - Profil | Po 28.6.2010 12:03:28

pepa-č >> skus ve správě počítače po té co máš připojené oba disky tak jim změnit písmeno (tento počítač na to klik pravím tlačítkem myši, vybrat spravovat,správa disků no a tam si je najdi a skus jim na pevno nastavit písmeno dělá se to zase pravím tlačítkem myši na tom disku u nějž chceš změnit písmeno) no a potom by to snad nemusel být problém!!

    pepa-č - Profil | Po 28.6.2010 11:55:22

    Ledňáček (Iceman) >> já jsem admin! :-) díky

      Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 28.6.2010 11:54:53

      pepa-č >> Kliknout na ikonu Tento počítač a dát - spravovat - tam - správa disků - kliknout na disk a dát změnit písmeno jednotky.
      K operaci je nutno mít práva Admin.

        pepa-č - Profil | Po 28.6.2010 11:48:53

        Když mám dva externí disky a jeden se tvrdošíjně připojuje jako H a druhý jako I. jak to přihodím?
        potřebuju to obráceně (na jednom je nainstalovaný software, který používám jednou za uherský rok a teď mi nefungujou cesty).
        díky!
        Win XP

          mildas - Quinn - Profil | Po 7.6.2010 23:29:06

          Pánové, tušíte někdo, proč mi nejde z mobilu najednou zapisovat do privátní diskuze ? (Nokia E66)
          Díky.

            kožich007 - Profil | Út 25.5.2010 17:24:40

            sadraj >> koukal jsi na tu stránku jak jsem ti psal? tady recuva to neumí protože ho nenačte CDCheck 3.1.11 jo koukni na tu adresu co jsem ti poslal a třeba se ti to povede!!
            http://technet.idnes.cz/vydolujte-smazana-data-z-cd​-a-dvd-nosicu-fcl-/software.asp?c=A060427_205736_so​ftware_dvr

              sadraj - Profil | Út 25.5.2010 15:50:24

              kožich007 >> tak jem to szahnul ale v mechanice to nevící cd tvaří se to jeko prázdný
              vzal jsm jiný s datama samzal jem ho a zase ho to nenečetlo poradíte mi nekdo konkretnejc jak to z toho cdrv po smazani dostat abych to moh obnovit díky moc
              zkoušel jsem isobuster recuvu i dvd astr a nedaří se

                kožich007 - Profil | Po 24.5.2010 17:14:24

                malamut - 24.5.2010 17:11:50 >> také jsem se dostal k tomu že teď PC stavím a neb opravuju jen díky tomu že jsem byl v nouzi a musel jsem si pomoct sám s přítelem na telefonu :))))) nemáš zač, musíme si pomáhat!! jednou třeba ty mně!

                  malamut - Profil | Po 24.5.2010 17:11:50

                  kožich007 >> no jo, sám na sebe jsem teď hrdej, jakej jsem mág :-)))))))) A ještě jednou dikes za rady.

                    kožich007 - Profil | Po 24.5.2010 17:09:13

                    sadraj >> http://www.slunecnice.cz/sw/recuva/ skus to tady a ať Ti to pomůže :D

                      sadraj - Profil | Po 24.5.2010 17:05:58

                      kožich007 >> kde je ta recuvva k sehnání prosím ?

                        kožich007 - Profil | Po 24.5.2010 17:00:16

                        malamut - 24.5.2010 16:39:46 >> jo tak takové věci už se mi také podařili, ale není nad to umět si poradit a oto líp když to zvládneš sám jen s nějakou radou :D

                          malamut - Profil | Po 24.5.2010 16:39:46

                          kožich007 >> největší prdel je, že zálohuju, dvakrát, na flešku a na exterák, tentokrát jsem přepsal soubory těmi upravenými, kde už bylo smazáno :-)))) No rutina, jednou týdně v neděli prostě zálohuju důležitý věci a narychlo jsem dělal nějaký úpravy, poučení do budoucnosti :-))) Hlavně že to dopadlo a navíc jsem si rozšířil vědomosti a to se cení :-)))

                            kožich007 - Profil | Ne 23.5.2010 23:33:12

                            malamut - 23.5.2010 23:28:42 >> to jo ten hokej bl fajn! a tobě doporučuju nějakej externí disk a nebo velkou flash (nebo nějakou kartu) kam si zálohuju je to fakt jistota sám také zálohuji :D

                              malamut - Profil | Ne 23.5.2010 23:28:42

                              kožich007 >> no jo, byla to fotodokumentace průběhu jedný stavby, docela sledovaný, takže mám klid kdyby nastaly problémy. Ale df že až budu zase něco vysypávat, tak si vzpomenu :-))) Navíc zlato, docela príma večer :-)))

                                kožich007 - Profil | Ne 23.5.2010 23:14:47

                                malamut - 23.5.2010 22:43:24 >> jj recuva není špatná ale pokud to přepíšeš tak už má problém! hlavně že se ti to povedlo!

                                  malamut - Profil | Ne 23.5.2010 22:43:24

                                  kožich007 >> tak se zadařilo a Recuva se osvědčila, mohu doporučit, jde asi o to, zjistit chybu co nejdříve.

                                    sadraj - Profil | Ne 23.5.2010 20:30:42

                                    Ledňáček (Iceman) 31,05 - >> nzdar chvlapcí , mám dotázek povedlo se mi omylel smaznout přepisovací CD a to tak že sme hoi naformatoval , ecituje nejakej soft kterej by umel budto obnovit přeformartovnej obsah a nbo načist kompletní cd když není ani videt v mechanice teda jako je tm jako dist ale tváří se jakopprázdnej a přitom jsm data nepřepsal jen se m ho dal rychle naformítovat . exstuje neco zaručenýho čim ty data vatáhnou nazpátek na svwetlo boží , jsou pro me dost dupežitý rodinný fotky a blb sem si neudelal zálohu porodte nekdo něco , zkuslsil jm hafor ruznejchsoftu ale vetšinou umeni jen HDDD a mechaniku s cdd neumejí načíst kdaž se tvaří jkoby v ni byl čistej dist , a nebo nejakej soft kzrerým by ssedala načíst celá mechanika jako obejít to že hlasí prázddný medium al načístt ho cleý sektor po sektoru apak to nejak daz tnova třeba na HDD dohronady jako adreaář a seznam souboru a soubory všechny byly jpg . je n se nemužu sostat nebo dunuti mechaniku aby četkla cd nuceně co na to použít za soft aby tu mevchaniku donutil načist placičku na který data jsou a jen je umazla hlavička a sezna m souboru tim rachly m přeformatováním . poradte mi prosím . už jsme z toh na hlavu ¨

                                      malamut - Profil | Ne 23.5.2010 18:59:34

                                      kožich007 >> koukal :-))))))) Díky.

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386