Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nkožich007 - Profil | Ne 23.5.2010 18:55:39

malamut - 23.5.2010 18:53:43 >> no hlavně ať se ti to povede!!! (asi hloupá otázkakoukals do toho koše??)

    Nmalamut - Profil | Ne 23.5.2010 18:53:43

    kožich007 >> to nevím, dneska to projedu těma dostupnýma záležitostma a pokud to nezabere, zítra mu to předám, doposud si poradil se vším, zatím se z toho nehroutím, pokud vím že je šance, pakliže nebude, nastal průser, je tam dost důležitá fotodokumentace. Tak zatím dík a budu informovat zde, třeba zkušenosti pomůžou ostatním. Jinak doporučuju čumět a přemýšlet nad tím co děláš, rutina je občas k hovnu :-)))

      Nkožich007 - Profil | Ne 23.5.2010 18:41:50

      malamut - 23.5.2010 17:46:06 >> no skryté soubory a složky zobrazíš jednoduše : tento počítač, nástroje, možnosti složky a tam povolit zobrazovat skryté soubory a složky! jen nevím kde to chce hledat pokud jsi to odstranil z koše (což asi jo) tak nevím jak jinak to dostat bez použití nějaké utilitky a nebo prográmku

        Nmalamut - Profil | Ne 23.5.2010 17:46:06

        kožich007 >> dík, tu Pandoru jsem taky zahlíd a počítám s ni jako s alternativou, kámoš psal něco o nějaký skrytý složce tak teď bádá jak se k ní dostat tak uvidíme, zatím se v tom šťourá Recuva tak je čas, díky moc.

          Nkožich007 - Profil | Ne 23.5.2010 17:36:22

          malamut - 23.5.2010 17:23:57 >> pokud to nenajde recuva tak ještě skus pandora recovery ta je také dobrá no a pokud ani to nejde tak já používám bootovací cd hirens boot (http://www.slunecnice.cz/sw/hiren-s-boot-cd/) , tam je docela dost prográmků na práci s PC a je tam i několik utilitek na obnovu dat! mám s tím docela dost úspěch i se sformátovaným diskem dokázal jsem z něho dostat docela dost dat.

            Nmalamut - Profil | Ne 23.5.2010 17:23:57

            Ahoj PC mágové, omylem jsem smazal dost důležitou složku s fotodokumentací, zkouším to najít a obnovit přes pgm. Recuva ale budu vděčný za každou dobrou radu, díky.

              Ncertbert - Profil | St 19.5.2010 10:30:50

              Anýzový dědek >> si to užij-:o)))

                Ncertbert - Profil | St 19.5.2010 10:23:55

                Anýzový dědek >> na balkoně ve Varech zrovna taky-:o)) ani to cígo nechce hořet-:o))

                  Ncertbert - Profil | St 19.5.2010 9:13:14

                  Anýzový dědek >> co takhle použít hlavu a google-:o)) jak to bere v lázeňském kraji??

                    NBatuta - Profil | Út 18.5.2010 15:33:06

                    Anýzový dědek >> Anýzový dìdek - 18.5.2010 14:10:39 >> U ICQ 6.5 se doporučovalo změnit porty, 7 by měla jet normálně, ale mají to teď rusáci, tak bych tomu už nevěřil ,já osobně přecházím na Jabber...

                      NBatuta - Profil | Út 18.5.2010 14:36:21

                      sadraj >> Tak to je o nové registraci a ta by měla být v nabídce při spuštění ICQ, co si pamatuju, já to nepoužívám, tak přesně nevím...

                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 18.5.2010 14:24:08

                        icq is dead

                          NBatuta - Profil | Út 18.5.2010 14:06:05

                          Anýzový dědek >> Zkusil bych třeba mirandu, verzi portable, bez instalace...

                            NBatuta - Profil | Út 18.5.2010 13:32:39

                            Anýzový dědek >> Heslo se dá změnit na stránkách ICQ, pokud funguje inicializační email.

                              NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 18.5.2010 12:29:16

                              Anýzový dědek >> používám léta QIP, ICQ moc nemusím.

                                NLister. - Profil | Po 17.5.2010 15:35:56

                                OG >> Rikam, vyzkousej jiny zdroj a nech tam tu grafiku. Nic tim neztratis.

                                  NOG - Profil | Po 17.5.2010 14:39:58

                                  Tak jsem ještě jednou zkusil zapojit ATI a výsledek stejný. ROzhozený monitor při nabíhání OS, následný pád a opětovné nabíhání. I přes rozmazanost fotky je to vidět. Zkusím koupit WinFast 8800GT. Kdyby měl někdo zájem o tu ATi tak ji přenechám, samozřejmě s 15ti denní možností vyzkoušet a v případě problému vrátit.

                                    Nsadraj - Profil | Po 17.5.2010 14:05:15

                                    njěhají mi na crt monitoru pruhy shora dolů pomalu asi dva nebo tři za sebou a trhaji synchronzaci doleva a doprava a nastavit moare a sanchro na monitoru napomáhí ani nastavení grafiky ne , je tma nvidia 6200 , navic když menim rychlost u montoru z 60 na 100 hz zobrazovaání tka čim je nižšá tim je tech pruhu vic pči 100 hz jsou asi dva až tři a trvá jin to shora dolu cca 5-8 vteřin ,. nevite jestli stačí vbyčistit monitor a nebo se dá nekde poštelovat trimrem vevntřku ?

                                      NMilos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 13:19:27

                                      GUGU >> Cool. Někde jsem viděl fotku casu předělanýho na grill.

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386