Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 17.5.2010 13:19:27

GUGU >> tvůj problém si řeš v plkárně, máš jich dnes vícero.

    GUGU - Profil | Po 17.5.2010 13:18:24

    Ledňáček (Iceman) >> mám takovej blbej problém... :-)

      Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 13:14:12

      OG >> prodlužky i redukce se běžně dají koupit, mám jich doma plnej šuplík. Není to náhodou Gainward karta? Někde jsem četl, že na ně lidi nadávají.

        OG - Profil | Po 17.5.2010 13:13:17

        Milos_Dia - 17.5.2010 12:55:57 >> konektor bych na desce našel ale je z dosahu. potřeboval bych tedy prodlužovák nebo redukci na konektor ze zdroje. Asi to nebudeme víc hrotit, díky všem za rady ze kterých mně jde už hlava kolem. Zkusím to na co si troufnu ale jak jsem psal níž, od září nebudu mít na PC žádný čas.

          Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 17.5.2010 13:10:57

          Milos_Dia - 17.5.2010 13:06:26 >> už to tak nesleduji, dřívě jsem měl přetočené kde co, součastné CPU mám 2 GHz, umí jít na 2,9 bez zvýšení napětí, teď se fláká. Grafika nevím, nebudu tu důchodkyni trápit.

            Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 13:06:26

            Ledňáček (Iceman) >> Já bych i taktoval, ale bojím se toho.

              Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 17.5.2010 13:00:20

              Milos_Dia - 17.5.2010 12:59:27 >> tak to zase nee, masochista nejsem :-)) I ten Linux mě dával moc velký kapky.

                Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 12:59:27

                Ledňáček (Iceman) >> hele, někde jsem slyšel, že prej se vrací starej, dobrej DOS...

                  Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 17.5.2010 12:58:12

                  Milos_Dia - 17.5.2010 12:56:59 >> nekecám, nic nehraju, CPU mě jede na 1,2 GB :-)

                    Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 12:56:59

                    Ledňáček (Iceman) >> ..kecáš!

                      Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 12:55:57

                      OG >> ještě mě napadla jedna věc - zkus vyhodit napájení větráku na kartě a zapojit na extra větvi ze zdroje - aby se točit furt. Nebo jestli máš volný napájecí konektor na desce, tak ho dej tam.

                        Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 17.5.2010 12:50:04

                        Milos_Dia - 17.5.2010 12:46:19 >> mám podtaktovaný CPU i grafiku :-)

                          OG - Profil | Po 17.5.2010 12:49:50

                          Milos_Dia - 17.5.2010 12:47:13 >> Spíš to vezmu a hodím z okna :-))

                            Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 12:47:13

                            OG >> A co takhle to celé vzít, a komplet to přebrousit?

                              Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 12:46:19

                              Ledňáček (Iceman) >> Junior má "jenom" 4870, jenom dva velké větráky, a karta mu padala teplotou.

                                Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 12:43:50

                                Ledňáček (Iceman) >> V podstatě jo. Ta grafárna je nenažraná a topí ve full loadu jak prase. A udělal jsem si radost novým zdrojem - coolermaster 700 w

                                  Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 17.5.2010 12:42:07

                                  Milos_Dia - 17.5.2010 12:29:56 >> ty máš doma elektrárnu? Chladím bednu jedním 12 cm TT a stačí to :-)

                                    Milos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 12:29:56

                                    Lister. >> Zatím ne, čekám na Thubany a šetřím na 5870-tku. Ale case mám připravený.

                                      OG - Profil | Po 17.5.2010 12:26:39

                                      Milos_Dia - 17.5.2010 12:21:21 >> byly vyměněný jen zdroje, v mém PC jsem měl nechanou grafiku 8600. Do jeho jsme dali můj zdroj a zkusili jestli utáhne jeho grafiku a pak jsme tam dali tu moji ATI a u něj šlo vše bez problému.
                                      EDIT: vlastně jsme zkoušeli moje střeva v jeho bedně.
                                      EDIT 2: ano mám jeden 8cm na bedně, a jeden na CPU.

                                        Lister. - Profil | Po 17.5.2010 12:26:26

                                        Milos_Dia - 17.5.2010 12:21:21 >> Sakra, ty musíš mít doma stroj jak blázen :-)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386