Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NLister. - Profil | Po 17.5.2010 12:22:55

OG >> No tak je to jasný. Jestli jsi vzal kámošův zdroj do svýho a šlo tak aspoň víš v čem je příčina.

    NMilos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 12:21:21

    OG >> No jo, ale píšeš, že kámošům zdroj do Tvé mašiny a Tvá mašina šlapala. To je divný, ne?
    Btw. chceš říci, že máš v casu JEDEN 8cm větráček???
    Já chladím bednu 5-ti (!) velkými větráky! 14 a 12 cm.

      NOG - Profil | Po 17.5.2010 12:07:23

      Lister. >> to už jsme zkoušeli. Kámošův do mýho a můj do jeho a obě mašiny šly a to má nadupanější PC

        NLister. - Profil | Po 17.5.2010 12:02:37

        OG >> Zkus si u nějakýho dobrýho kámoše půjčit zdroj a uvidíš.

          NLister. - Profil | Po 17.5.2010 12:01:43

          OG >> Já si přinesl zdroj přímo z prodejny a nešel.

            NOG - Profil | Po 17.5.2010 12:01:14

            Lister. >> Zdroj je 3týdny starý

              NOG - Profil | Po 17.5.2010 12:00:49

              Milos_Dia - 17.5.2010 11:53:08 >> poslední rok a půl co mám grafku s pasivem jedu furt na otevřenou bednu. Jinak je tam klasický 8cm Artic Fan

                NLister. - Profil | Po 17.5.2010 12:00:20

                OG >> Podle toho co jsem pátral na netu máš v háji zdroj.

                  NOG - Profil | Po 17.5.2010 11:58:11

                  Lister. >> Po připojení grafiky a instalaci ovladačů jsem hrál Crysis asi 2hodiny, pak se hra sekla a na monitoru se objevili čtverečky v barvě pozadí hry a nešlo nic, kromě tvrdýho restartu. Poprvé systém naběhl na poprvé. Pak už jsem nehrál a v 2D rozlišení šlo vše v pořádku. Po dalším spuštění jakékoliv hry, uvodní intro a načítání v pořádku, samotná hra vydržela asi 5vteřin a spadnul celý systém a při nabíhání byl monitor kompletně rozhozený (viz výše zmiňované čtverečky) plus svislé čáry různých barev. Nepomohly restarty, musel jsem vypojit grafiku a znovu ji zapojit. Pak šlo 2D vpořádku a po sluštění hry se kolaps opakoval.

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | Po 17.5.2010 11:55:18

                    Anýzový dědek >> aha, Eee je netbook, je to takovej prcek, co?
                    Takže nekuchat a vrátit :-))
                    Hele raději bych se do něj nevrtal, když to není tvoje.

                      NMilos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 11:53:08

                      OG >> Btw. kolika a jak velkými větráky do casu tlačíš a vyháníš vzduch? Zkusil jsi provozovat ten komp otevřenej?

                        NMilos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 11:52:01

                        Lister. >> Teplota ano, ale napájení? 500 W na tak slabej komp přece musí stačit? Leda by k tomu měl přes USB připojenou varnou konvici....

                          NLister. - Profil | Po 17.5.2010 11:48:11

                          Milos_Dia - 17.5.2010 11:43:55 >> Stejně má problém s teplotou nebo s napájením.

                            NMilos_Dia - Profil | Po 17.5.2010 11:43:55

                            Lister. >> Jo, už mi to došlo. Sorry.
                            Btw. upgrade BIOSu u Gigabytu - udělal jsem to jenom jednou. Desku za 4 litry jsem pak mohl zahodit. Nový BIOS nenaběhl, a záložní BIOS se kousnul. České zastoupení Gigabytu se na mě vysralo.

                              NLister. - Profil | Po 17.5.2010 11:35:46

                              OG >> Tak to jo. Takže stejněj problém jako já jsem měl kdysi teda si mít nebudeš. Jenom pro upřesnění. Ty hry ti teda nejaký čas běží a pak to padne, nebo je teď vůbec nespustíš. Když pracujes ve win, tak ti to padá taky? Popřípadě jak dlouho to trvá než to padne. Pár minut nebo to běží i několik hodin?

                                NOG - Profil | Po 17.5.2010 11:30:07

                                Lister. >> Case je starý rok a půl

                                  NLister. - Profil | Po 17.5.2010 11:28:49

                                  OG >> Takže předpokládám že CASE máš pořád stejný. Jak je starý?

                                    NOG - Profil | Po 17.5.2010 11:27:59

                                    Lister. >> PC není stavěné najednou, je spíš postupem času upgradované. Nejdřív jsem měnil MB, CPU a RAM, pak novu skříň, následně grafiku, doplnil druhým HDD, naposledy jsem měnil zdroj.

                                      NOG - Profil | Po 17.5.2010 11:23:57

                                      Ledňáček (Iceman) >> BIOS je původní, nějaké nové ovladače pro chipset jsem taky neinstaloval. Možná je problém i tam.

                                        NLister. - Profil | Po 17.5.2010 11:22:31

                                        Milos_Dia - 17.5.2010 11:20:42 >> Přečti si celý popis. Tady mas jenom uryvek. "Rozšiřování umožňují dva klasické PCI sloty, čtyři PCI-Express x1 a jeden PCI-Express x16 (2.0), primárně určený pro grafickou kartu"

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386