Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

mildas - Quinn - Profil | Ne 2.5.2010 13:43:23

ZN >> bývalo by to stačilo zapnout a vypnout.

    Carabus - Profil | Ne 2.5.2010 13:05:14

    ZN >> není zač, od toho jsme tady :-))

      ZN - Profil | Ne 2.5.2010 12:57:21

      Carabus >>
      udělal jsem to tak a fachčí to. Díky.

        Carabus - Profil | Ne 2.5.2010 12:46:33

        ZN >> Firefox - Nástroje - Možnosti - Aplikace a tam si to nastavíš

          Carabus - Profil | Ne 2.5.2010 12:41:11

          ZN >> vydrž, podívám se na druhém počítači, děti ho tam maj

            ZN - Profil | Ne 2.5.2010 12:37:42

            Carabus >>
            nevíš kde?

              Carabus - Profil | Ne 2.5.2010 11:48:37

              ZN >> tam by někde mělo být přidružení programu k typu souboru

                ZN - Profil | Ne 2.5.2010 11:46:43

                prosím, dotaz. Proč mi na noťasu nejdou otevírat ze stránek Firefoxu soubory pdf, přitom na velkým počítači to bez problému jde? Díky.

                  kebator - Profil | Pá 30.4.2010 20:01:22

                  Mam na predaj cisto novy, nerozbaleny (bezpecnostne lepky neporusene) mob. telefon SAMSUNG i8910HD - toci klipy v HD kvalite. Dostal som ho ako prezent, ale absolutne ho nevyuzijem. Telefon nie je blokovany - kupeny v obchode v hotovosti ! Vhodny na ulovkove videa :-)))
                  Cena je pevna - 300 Euro

                    R.P. - Profil | Čt 29.4.2010 12:21:42

                    zdravim, není tady někdo kdo rozumí statistice a umí pracovat v programu statistica??

                      Milos_Dia - Profil | Čt 29.4.2010 10:06:59

                      Marcel >> Klidně, stačí říci a dodám Ti jich hafo. Napiš mu, že za tu cenu dostane hned dva.

                        Marcel - Profil | Út 27.4.2010 7:43:05

                        Prisla mi mailem pekna poptavka :-)

                        Poptávám počítač:

                        Popis: PC bez operační paměti pro kancelář a internet
                        Množství: 1 ks
                        Lokalita: Příbor
                        Cena: do 2.000 Kč

                        Platnost poptávky: 1 měsíc.

                        Profil poptávajícího: soukromá osoba z Nového Jičína.

                        Děkuji za nabídky.

                          WhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 23.4.2010 16:06:30

                          marty101 >> uz by to mali zakazat "len" tak kade komu vyvolavat a otravovat za ucelom komercie... je to SPAM.

                            sadraj - Profil | Pá 23.4.2010 16:03:59

                            marty101 >> díky

                              marty101 - Profil | Pá 23.4.2010 15:20:36

                              sadraj >> Počítačová voice brána. Používají to různý dealeři a nabídkové a zkoumací společnosti. V principu- počítač vygeneruje (vybere z databáze) xxxx čísel, na která volá. Operátor sedí za kompíkem, čeká, jestli to někdo zvedne a pokud jo, spustí nacvičený monolog. Funguje to jen jednosměrně, takže se zpět nedovoláš. Můžeš si to maximálně nechat u svého operátora zjistit, o koho jde a následně bloknout. Nic víc, nic míň.

                                sadraj - Profil | Pá 23.4.2010 15:02:01

                                chlapci potřebuju poradít
                                takdky mi kdosi volal ma mobil z čísla +420 267 010 532 a kdžy volám nazpátek tka mi to hláší že šíslo neexistuje co to muže bejt za svinstvo ?
                                nemáte nekdo podobnou zkušenost?

                                  sramas - Profil | Pá 23.4.2010 10:50:17

                                  sadraj >> Díky za info. Já bydlim v Praze, takže jak řikáš, optika do baráku.

                                    sadraj - Profil | Čt 22.4.2010 23:27:01

                                    sramas >> nazdar mám ho už druhej rok a net je perfektní vzal jsm plnou palbu 50/50 Mbit/s + IPTV + tel 75 kanalu a mestične i s pevnou IP adresou mi to vychází podle toho kolik provolam kome 1200,- - 1370,- kaček a plná spokojenost , opbčas blbnou nekterý kanaly na tv ale net nebyl nikdy s problemama
                                    oni to už delají i mimo prahu ? . v Praze to jede po optice až do baráku a pak po patrech 6 kovou kabelažží a i tv jede po netobvým rozhraní každej TV přijimač má vlastní IP settopbox nastavitelněj a umí to i HDTV a maji davat i letos nový settopboxy s HD na záznam snad dokonce 4 kanálů tka uvidím
                                    Klidne do toho jdi . Dřív jem mel taky UPS a jen za net na 12000 / 2048 Mbit/s sem platil 1700 kaček mesičně a služby naprosto stejný jen cena nekolikanásobně dražší

                                      sramas - Profil | Čt 22.4.2010 21:46:01

                                      Ledňáček (Iceman) >> No spíš k podobné ceně (je to za 500 oproti 570) přihodili ještě TV.

                                        Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 22.4.2010 20:29:22

                                        sramas >> je ten cenový rozdíl tak znatelný, aby jsi vyměnil jistotu za testování noviky? :-)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386