Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nsramas - Profil | Čt 22.4.2010 20:22:59

Měl bych dotaz na poskytovatele internetu. Snad se to sem hodí. Máte někdo zkušenost se společností CenTrio? Dávají mi lepší (levnější) nabídku než UPC. Já ale s UPC neměl nikdy žádnej problém, tak bych rád věděl, jstli je CenTrio taky ok. Díky

    Nmildas - Quinn - Profil | Čt 22.4.2010 16:50:48

    Marcel >> Super, diky moc. Nekdy o tom zase pokecame.:-)

      NMarcel - Profil | Čt 22.4.2010 16:45:06

      mildas - Quinn >>ja mam v opere mini (build 17963) moznost v settings>start page pouzit default, current or user defined...

        Nmildas - Quinn - Profil | Čt 22.4.2010 14:54:29

        Ledňáček (Iceman) >> Tak vyra jsi rikal..........?

          NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 22.4.2010 13:34:00

          mildas - Quinn >> nevím jak mini opera, ale státní opera domovskou stránku má
          http://www.opera.cz/

            Ncertbert - Profil | Čt 22.4.2010 8:34:17

            mildas - Quinn >> domovskou nevim ale oblíbené ano-:o)

              Nmildas - Quinn - Profil | Čt 22.4.2010 8:10:41

              Panove, lze nejak v opere mini (na mobilu) nastavit domovskou stranku ? Diky.

                NBláža - Profil | St 21.4.2010 18:31:57

                marty101 >> Ne mysleljsem klasická schémata, ale přesto díky.

                  Nmarty101 - Profil | St 21.4.2010 6:57:09

                  Bláža >> Pokud to chceš na návrh tišťáku, tak hledej Ferdu Mravence.

                    NBláža - Profil | Út 20.4.2010 19:44:43

                    Kluci díky už něco stahuju a vyzkouším, hlavně aby to mělo češtinu, jinak nevím. ty malovací programy jsou dost složitý. Zkoušel jem Autocad 2010 LT , ale vzdal jsem to, je to šíleně složitý, a živit se s tím nehodlám, abych se ho učil dobře ovládat..... ;o))

                      Nbarbar - Profil | Út 20.4.2010 19:38:37

                      Možná tohle. ProgeCAD 2008 8.0.18.2 - http://www.slunecnice.cz/sw/progecad/

                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 20.4.2010 19:38:21

                          NBláža - Profil | Út 20.4.2010 19:30:33

                          Chlapi, potřeboval bych poradit. Sháním, program na malování el. schémat, který umí otevírat a ukládat soubory ve formátu DWG a DWT, ale něco jednoduššího než AutoCad.

                            NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 20:22:38

                            Milos_Dia - 8.4.2010 20:13:04 >> n/z

                              NMilos_Dia - Profil | Čt 8.4.2010 20:13:04

                              Jo, tohle jsem hledal, děkuji převelice...

                                NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 8.4.2010 17:11:38

                                Milos_Dia - 8.4.2010 16:41:51 >> podla tohoto ANO:

                                http://www.serialata.org/documents/SATA-Revision-3​.0-FAQ-FINAL.pdf

                                A8: Backward compatibility means that SATA 6Gb/s hosts and drives will operate when
                                connected to 3Gb/s or 1.5G/bs drives and hosts, by automatically dropping to the appropriate
                                transfer rates.

                                  NMilos_Dia - Profil | Čt 8.4.2010 16:41:51

                                  Prosím, bude lze připojit starší SATA-II disk na nový kontrolér SATA-III 6 giga? Platí i teď kompatibilita, která byla u disků SATA II a SATA kontroléru?

                                    NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Pá 2.4.2010 9:34:29

                                    Neviem ci uz poznate, ale keby niekto potreboval checknut ci je dany lokalny subor infikovany virusom (a nechte sa spoliehat len na nainstalovany antivirus)

                                    http://www.virustotal.com

                                    Demonstracia:

                                    http://www.youtube.com/watch?v=ulEzBLN3eZs

                                      NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 1.4.2010 14:51:23

                                      levhan >> treba to povysavat, dat dole klavesnicu tam bude prachu a prachu ..

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386