Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Npavel68 - Profil | St 24.3.2010 12:28:11

Marcel >> Batuta - už si s tím hraju ale moc se nevede.Ale já na to přijdu o)))

Zobrazení:Monitor Plug and Play na Intel (R) G33/G31 Expres Chipset Family...

    NMarcel - Profil | St 24.3.2010 9:46:51

    pavel68 >> ten problém taky může být v ovladači grafické karty. Zkus se podívat do správce zařízení jestli je v pořádku grafický adaptér, měl bys tam mít uvedený typ adaptéru(značku).

      Npavel68 - Profil | Út 23.3.2010 22:16:25

      Batuta >> Ty jo - tak to nějak nefachčí............

        NBatuta - Profil | Út 23.3.2010 22:10:04

        pavel68 >> Klikneš pravým tlačítkem myši na plochu, dáš vlastnosti, nastavení a tam nastavíš takové rozlišení, jaké má tvůj monitor...ale to já nevím, jaké máš, to musíš nějak zjistit...

          Npavel68 - Profil | Út 23.3.2010 21:05:38

          Tradiční lamáckej dotaz od tradiční lamy...

          Sosnul jsem novej přehrávač kvůli filmům a vyfluslo to ne mne že nastavení rozlišení monitoru nejni to pravý jahodový.Vím že mi to IT dochtor při istalaci antiviru nastavoval,ale pamatuju si přirozeně prd kde a jak.Stejně bych si při rychlosti jeho kulíků pamatoval koko...

            Nsramas - Profil | Út 23.3.2010 21:01:34

            Bláža >> Já ještě žádnej nemám. Musim ho někde půjčit.

              NWright - Profil | Út 23.3.2010 20:13:36

              sramas >> určitě ano :-)) stovky tiskáren, PC, notebooků a neprotestoval ani jeden....

                Nusak - Profil | Út 23.3.2010 19:48:00

                LSD >> no wokna,to si nekde jinde,i kdyz v ramci znacky. Ja jen hloupy s7220...samsung a java je kapitola sama o sobe :(
                edit. Ted na 3x :(

                  NBláža - Profil | Út 23.3.2010 19:40:30

                  sramas >> Správně ne , jinak ho máš na houby. Nemohl by jsi ho v podstatě na nic použít.

                    Nusak - Profil | Út 23.3.2010 19:39:50

                    Batuta >> no tak restrikce snad zadny nemam?! Navic je to jak kdy-ted pisu z tel.

                      Nsramas - Profil | Út 23.3.2010 19:37:52

                      Wright - 23.3.2010 0:32:12 >> Neleze z kompresoru i nějakej olej nebo jinej bordel?

                        NWhatWouldGeezesCatch - Profil | Út 23.3.2010 18:18:39

                        sadraj >> neni zac

                          NLSD - Profil | Út 23.3.2010 15:39:04

                          usak >>
                          mám Omnii s WM 6.1

                            NBatuta - Profil | Út 23.3.2010 15:31:05

                            usak>> Já jsem připojen přes proxy a do těchto diskusí také nemohu zapisovat...

                              Nusak - Profil | Út 23.3.2010 15:30:03

                              Batuta >> myslis, ze jinde to nedela? nevim, nezkousel jsem, zkusim...je pravda ze vetsinou resim jen Plkarna az Dirky a to pod tim-Kde to zije (kde se jeste diskutuje)....mozna mam neco spatne nastavene? :-/

                                Nusak - Profil | Út 23.3.2010 15:28:20

                                LSD >> no jo, ale mobile je pro symbian, ne? ja mam hloupou mini 5 v jave :-(

                                  NLSD - Profil | Út 23.3.2010 15:22:04

                                  usak >>
                                  na mobilu mám Opera mobile 10 a jede bez problémů, příspěvky, prohlížení. Vše, co potřebuji

                                    NBatuta - Profil | Út 23.3.2010 15:16:53

                                    usak>> A nedělá ti to u těch hlavních sekcí, co se zobrazují vpravo nahoře?

                                      Nusak - Profil | Út 23.3.2010 15:14:16

                                      LSD >> coz o to, to vim, stazenou mam finalni 5, ale problem je, kdyz jsem napr. na mrku, toz mi nekdy zaboha nejde odeslat prispevek. Vypisuju se s tim na tel. jak pero, odeslu a nic...treba x-krat za sebou....z toho to zas jede v pohode :-( tak nevim kde je zakopan pes?

                                        NLSD - Profil | Út 23.3.2010 15:01:23

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386