Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

usak - Profil | Út 23.3.2010 11:27:39

zdarec. vcera jste mi dobre poradili, poradite mi prosim i s operou mini? nebo totok uz je OT?

    Ledňáček (Iceman) - Profil | Út 23.3.2010 8:06:10

    WhatWouldGeezesCatch >> děkuji. :-)

      sadraj - Profil | Út 23.3.2010 2:17:44

      Wright - 23.3.2010 0:32:12 >> nějak to zejtra zmáknu ldyz uz vim kudy dovnitčku as kompterosr nemám a kupivat vzduch se mi nechce nejdou prachy roto to nechci cpít servisu
      jednou u ž mi servis v zaruce menil klacvesnici jen sem dse blb nedival kudy do ni lezl a to jem aso měl a nemusel bych to tedka honit holz jem byl zvyklej na jednoduchej systenm poěšoupnout dbvě šoupátky a klaveska byla venku a ak už to bylo jednoduchý uvidim jak se to bude tvařit jestlio to nebude najonec chtát celej vetrak novej

        Wright - Profil | Út 23.3.2010 0:32:12

        sadraj >> pár maličkostí:
        nejprve pro J.Šlacha: notebooky a to i low level jdou rozebrat bez poškození, jenom se to musí umět!
        sadraj: osobně bych nejprve před rozebíráním notebooku vyzkoušel kompresor a tlakem vzduchu onen větrák vyfoukat. Větráky jsou totiž vždy koncipované tak aby měly možnost nasávat vzduch a někudy i vyfouknout. Těmito otvory jde bez problémů tlakem vzduchu dospět k cíli. Nemusíš se bát nějakého poškození hodně jich mám za sebou tímto způsobem opravených. Teprve když se to nepovede - přistup k rozebírání, i když moje rada je taková, že bych to spíše svěřil odborníkovi. Fujitsu co se týká mechanického zpracování a ergonomie jsou vynikající, tzn, když víš jak na to jde to samo. Vysavač nepomůže prach lze dostat z větráku pouze tlakem vzduchu.

          sadraj - Profil | Po 22.3.2010 23:40:21

          Ledňáček (Iceman) 31,05 - >> můžeš za mne podekovat WhatWouldGeezesCatch za ten návod to je přesně to co jsem potřeboval zejtra se do toho pustim a snad budu mit klid od toho věčnýho vrnení a v nejhorším seženu jen novej vetrák a vmontuju ho do tý turbíny a bude to hotový.
          Jarda

            sadraj - Profil | Po 22.3.2010 23:18:43

            sramas >> taky bach to dal do servisu ale z duchodu na to nemám a ruce taky nemám volšový jamn sem potřeboval vědět kam šáhnout . je mi jasný že to drží nejakej dekl šroubkama a zbytek je už jen zaklapnutej . jakmile se tostanu pod jeden kryt tka ostatní už se dá dohledat optokabelem a nebo je n zrcátkem ale jde o ten první krok jak to otevřít bez ztráty kytičky to je podstatný , klipy tam jsou 100ˇ ale když nevíš kde a jak se maj odklipnout tak u některejch je to celkem problem je najít jestli jsou na krtajích nebo uprostřed a když je to perfektně slůícovaný tka se do toho nedá ani planžetou dostat , jak povolí první dekl daál už je to brnkačka a dát to nazpátek je už bez problemu .

              sadraj - Profil | Po 22.3.2010 23:15:52

              WhatWouldGeezesCatch >> díky movc kdybych ti moh poděkovat tady tak to udělám sice nejsem angličtinář ale tohle bohatě stačí jen to rozdelám a povysávám a vyfutruju štětkou . a bude hotovo , nevypadá to zatím na ložiska ale jen na zaprášenost ona taky bytná ho má v posteli furt na klíně a z peřin tam spodem nalítá brajgla po dvou nebo 3 letech se tma toho asi nasbíralo

                sramas - Profil | Po 22.3.2010 22:13:50

                sadraj >> Řešim teď stejnej problém u HP. Asi si najdu nějakej servis. Samotnému se mi do něj nechce. Ale už topí dost, musim si pospíšit, než mi shoří :-(

                  usak - Profil | Po 22.3.2010 15:11:18

                  vdaka, uz to funguje na te konvi, konev kropi vodou... :-) jo jo, je to nascanovany lejstro, Irfan to zvladl....

                    Batuta - Profil | Po 22.3.2010 15:10:42

                    usak>> Kdo umí, umí :-))

                      WhatWouldGeezesCatch - Profil | Po 22.3.2010 15:07:56

                      usak >> napr. ja pouzivam IrfanView je to free:

                      http://www.irfanview.com/

                        usak - Profil | Po 22.3.2010 15:07:49

                        Batuta >> boha, co je to za kouzla. jeste nez sem to napsal tu, toz je tu odpoved:-) ze by telepatie? :-)

                          usak - Profil | Po 22.3.2010 15:07:07

                          dotaz, MRK pry vi vsecko....jakym programem otevru soubor s priponou .tif? dekuji
                          ( v plkarne me nasmerovali sem... :-)

                            Batuta - Profil | Po 22.3.2010 15:06:50

                            usak>> Je to obrázek, takže prohlížečem či editorem obrázků...

                              Milos_Dia - Profil | Po 22.3.2010 14:45:15

                              sadraj >> Nejsem chytrej. Pouze jsem jich pár rozebral. A už bez poškrábání a ulomení několika klipů nesložil.
                              Jediné, co bych ještě zkusil, tak fakt hustej vysavač s hustě úzkou hubicí, vosolenej na plnej céres.

                                sadraj - Profil | Po 22.3.2010 14:40:13

                                Ledňáček (Iceman) >> jen nsekl myslel že kdosí ví u tohohle typu kde jsou klipy . už jema ho od servisdáka vuiděl rozebranej takže to jde ajen ho nechci zbytečně poškrábat navíc když není muj a vymenit vetrák není problem jen se k nemu dostati o to mi jde jestli nekdo podobnej typ už nerozebiral a neví přesně kde ty mrchy jsou

                                  Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 22.3.2010 14:36:18

                                  sadraj >> navic se živim PC už od tý doby co jsou v česku na trhu - když se tím živíš tak proč se ptáš tady nás - amatérů. Já kdybych se něcím živil, tak se rozhodně na MRKu na radu ptát nebudu, na to jsou jiné fóra a diskuze.

                                    sadraj - Profil | Po 22.3.2010 14:30:40

                                    Milos_Dia - 22.3.2010 13:58:00 >> zase jeden chytrej mám stolní dve v protovu a potřčbuju u notesu jen vyxčistit větrák tak mne nepřemlouvejte k blbostem a radši poreďte kde jsou šrouby a klipy na tom notesu
                                    navic se živim PC už od tý doby co jsou v česku na trhu

                                      Milos_Dia - Profil | Po 22.3.2010 13:58:00

                                      sadraj >> Vidím to bledě. Kup si novej. Rozebrání dnešního notesu není práce pro amatéry.
                                      Nebo si kup stolní mašinu a máš klid.

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386