Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nsadraj - Profil | Po 22.3.2010 13:31:27

Jirka Šachl - 22.3.2010 13:23:30 >> díky ale potřbuju jen vyčistit vetrák a dostat se do notesu o t o mi jde jestli nekdo neví kde jsou poschovavaný u tohohle typu šroubly a klipy na vyndání klávvesnice , dřiv bejvaly šoupítky nad klavenici a jen se posunuly a klavesnice byla venku ale tady nic není a leze se tma nejak přes šrouby a klipy nekde poschovávaný a když nevim přesně nechci si poškrabat celej obvod . myslel jsm jestli nekdo neví přesně ty body kde to hledat a kam odtlačivt dovnitř ven ty klipy

    Nsadraj - Profil | Po 22.3.2010 13:16:34

    nojby >> 7

      Nsadraj - Profil | Po 22.3.2010 13:15:35

      nojby >> 5

        Nsadraj - Profil | Po 22.3.2010 13:15:13

        nojby >> 4

          Nsadraj - Profil | Po 22.3.2010 13:14:47

          nojby >> 3

            Nsadraj - Profil | Po 22.3.2010 13:13:03

            nojby >>

              Nsadraj - Profil | Po 22.3.2010 13:12:07

              nojby >>

                Nberlinan - Profil | Ne 21.3.2010 19:57:39

                nojby >> cau, diky za odpoved, uz se to vyresilo.

                  Nnojby - Profil | Ne 21.3.2010 19:51:06

                  berlinan >> popiš blíž co uděláš že to spadne...třeba že prostě jen tukneš na video a okamžitě to spadne a dělá to ještě při něčem??? máš tam dané nějaké doplnky..najdeš nástroje->správce doplňků->zásuvné moduly a taky záložka rozšíření ted byla vydaná 3.6 pokud ji aktualizuješ a bude to stále tak bych řekl že tam je šance že to nebude mozillou

                    Nnojby - Profil | Ne 21.3.2010 19:44:43

                    sadraj >> pošli odkaz na obrázek jaký noťas přesně máš..

                      Nsadraj - Profil | Pá 19.3.2010 17:31:09

                      certbert >> no dobrá rada nad zlato dík moc
                      to snad radši nepiš nic než tohle

                        Ncertbert - Profil | Pá 19.3.2010 16:08:27

                        sadraj >> vzít a zahodit tim tvá pani bude ten čas v postely věnovat se tobě-:o)))

                          Nsadraj - Profil | Pá 19.3.2010 14:29:44

                          all nevite fakticky nikdo jak rozebrat toho FUJITSU SIEMENS notesa už mi ten vetrák štve čim dál vic jak to dělá kraval . bytná si s ti hraje karty po večerech v posletli a me to budi tka bych to chtel trochu vyčistit a utlumit
                          diky a nehrnt se všcichni najednou s odpovídánim abych to stačil číst

                            Nberlinan - Profil | Pá 19.3.2010 14:27:15

                            Tak ne, furt to pada, nemate jeste nekdo nejaky napad ? Diky.

                              Nberlinan - Profil | Pá 19.3.2010 12:50:43

                              Vali >> vali - 19.3.2010 9:35:08 >> reinstalace probehla, zatim to nespadlo ani jednou tak snad uz je to ok. Diky moc.

                                Nberlinan - Profil | Pá 19.3.2010 11:32:18

                                Vali >> vali - 19.3.2010 9:35:08 >> ne ze bych byl uplny lempl, ale jak to provest ? :-)

                                  Nvali - Profil | Pá 19.3.2010 9:35:08

                                  berlinan >> Začal bych reistalací firefoxu. Zabere ti to minutu a rozhodne tím nic nezkazíš. Je možné, že neplechu dělá nějaký neaktualizovaný plugin.

                                    Nberlinan - Profil | Pá 19.3.2010 9:21:58

                                    m4xx >>aktualizace ( firefoxu ) probehla 2 dny zpet...

                                      Nm4xx - Profil | Pá 19.3.2010 9:18:23

                                      berlinan >> mozna aktualizace??

                                        Nberlinan - Profil | Pá 19.3.2010 9:17:13

                                        Cau, mam win xp a posledni 3 dny mi furt pada mozilla, zajimave je, ze explorer pracuje normalne, nevite, cim by to mohlo byt ? Hlavne mi to pada, kdyz koukam na youtube nebo nejaky film online. Avira vcera projela cely komp a zadny virus nenasla...

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386