Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nbaitruner2 - Profil | So 27.2.2010 8:32:21

Jarda Bořek Stavitel >> Jo uz To mam.Diky.Ted To mam uz spravne.Dik.

    NJarda Bořek Stavitel - Profil | So 27.2.2010 8:30:40

    baitruner2 >> Stisk "ctrl" a "+" nebo "-" případně ctrl a scroll na myši..

      Nbaitruner2 - Profil | So 27.2.2010 7:55:45

      Zdravim uz jsem tady 1nou se na To ptal a vim,ze Mi tady nekdo poradil.Tak se ptam znovu.Mam zase takovy problem?Mam novy notebook a kdyz jsem se pripojil tak mam zase jako male pismena a uzky obraz?Vim,ze minule jsem To nak zvetsil v nakem prohlizeci,ale To uz si nepamatuju vubec jak?
      PS:Jesem fakt na PC lempl!
      Dik za kazdou radu.

        NBlažík - Profil | So 27.2.2010 0:15:42

        Ahoj, mám problémek. při hraní multiplayeru her přes Game Spy mi nechtějí zobrazovat servery, i když jsou verze jednotlivých her v pořádku, zkoušel jsem přeinstalovat jak hry, tak Game Spy, ale nepomohlo to, nevíte, kde by mohla být chyba?

          NJPfish - Profil | St 24.2.2010 14:11:07

          marty101)Díky,problém vyřešen :-)

            Nmarty101 - Profil | St 24.2.2010 13:28:33

            JPfish >> Zkus si najít a stáhnout K-lite Codec pack, myslím, že je k mání na slunecnice.cz. Mělo by to pomoct.

              NJPfish - Profil | St 24.2.2010 11:51:05

              Ahoj,přeinstaloval jsem pc s XP a nejde mě zvuk na online vysílání z ČT při olympiádě,hrozně to chrčí a je slyšet pouze hudba a zvuk hrozně špatně.Zřejmě bude problém s kodeky,ale nevím jaké.Normální mp3 jde přehrát ok.

                Npepa-č - Profil | So 13.2.2010 12:27:06

                Křemen >> běží to!!!! v dosboxu - díky :-)))

                  Npepa-č - Profil | So 13.2.2010 11:52:23

                  Carabus >> mně to furt hlásí: System does not support fullscreen mode - zkoušel jsem i jiné vykopávky, co jsem našel na záložním disku - Wolfenstein, Retaliator, Doom :-)) - všechno stejný.

                    NCarabus - Profil | So 13.2.2010 11:49:54

                    pepa-č >> hrál jsem to ještě na 286 a tehdy to byla docela promakaná hra. na netu se to nechá najít upravené pro výkonnější pc

                      Npepa-č - Profil | So 13.2.2010 11:47:58

                      mi to furt nejede, ani když nastavím tu kompatibilitu. Děkuji. Neřešte - není to tak důležité. :-)

                        NCarabus - Profil | So 13.2.2010 11:43:39

                        pepa-č >> přesně jak říká marty101, ve vistách je už přímo záložka kompatibilita a tam si to nastavíš

                          Nmarty101 - Profil | So 13.2.2010 10:50:05

                          pepa-č >> NZ, dej vědět, jak se zadařilo.

                            Npepa-č - Profil | So 13.2.2010 10:46:31

                            marty101 >> aha - díky

                              Nmarty101 - Profil | So 13.2.2010 10:45:10

                              pepa-č >> Carabus to myslel tak, že se dá nastavit spouštění v režimu kompatibility pro různá Win. V XPéčkách například režim pro Win98, 95 atd. U Vist nevím, ale mělo by to tam být taky.
                              Pravým myšidlem a ikonku hry, vybrat spustit jako a mělo by tě to navést na spustit v režimu kompatibility. Tam vybereš něco, pod čím ti to běhalo (WIn98) a hraješ. Aspoň takhle to funguje ve slušných systémech.

                                Npepa-č - Profil | So 13.2.2010 9:53:50

                                Křemen >> díky, vyzkouším

                                  Npepa-č - Profil | So 13.2.2010 9:53:33

                                  Carabus >> ???

                                    Nsadraj - Profil | So 13.2.2010 4:08:15

                                    pepa-č >> zkus to otevřít jenom v okně vyrob si záložku na spuštená a pak si u ní nastav vlastnosti pravým tlačítkem a nastav tam otevirat v okně a nekde jsou tma v podminkách i možnsti jako v okne pro DOS a podobne pohrej si s tim a uvidíš že to rozbeháš , ale možná se budou hádat pismenka jstli tma nejaký jsou a nebo to nemuse sedqt přesně+ formýáítem obrazu jinak bys musel nainstalit elulator dosu a nebo podobnej program kterej by to spouštel tka že by restartoval mašínu a misti vidlí by to spustil opod dosem nebo dr dosem a podobně , nebo to zkus spustit přimojen v dosovým okně dej start spustit a napiš tam cmd a pak nejdi cestu odkud se to má spustit pomocí cd/ doskakej až tam kde to je uložený a pak to skus spusrit ten com nebo exe soubor a uvidíš jestli to pojede a nebo to jen problikne a hnedka padne

                                      NKřemen - Profil | Pá 12.2.2010 23:14:22

                                      pepa-č >> Zkoušel jsi dosbox?
                                      http://www.slunecnice.cz/sw/dosbox/

                                        NCarabus - Profil | Pá 12.2.2010 23:11:28

                                        pepa-č >> zkus to přes kompatibilitu.

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386