Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Nmarty101 - Profil | Čt 14.1.2010 8:14:50

Křemen >> Tady: http://oscommerce-cesky.cz/ to máš včetně návodů.

    Nmarty101 - Profil | Čt 14.1.2010 8:11:39

    Křemen >> Oscommerce, je to v české lokaci, komplet zásilkáč, se vším všudy. Stačí nasypat zboží, fotky a ceny. Doménu musíš mít svou.

      Nsadraj - Profil | St 13.1.2010 18:17:38

      Křemen >> zkus tohle a pošli mi meila mam ho v kartě a napíšu ti víc k tomu

      www.ByznysWeb.cz

        Npavel68 - Profil | St 13.1.2010 18:14:46

        Křemen >> Poctivou prací,ale z vlastní zkušenosti vím že to jde bídně....... o)))

          NKřemen - Profil | St 13.1.2010 18:09:39

          pavel68 >> A jak uživit ty hladové krky?????????:-))))))))))))

            Npavel68 - Profil | St 13.1.2010 18:00:46

            Křemen >> šmelináři................ o))

              NKřemen - Profil | St 13.1.2010 17:56:28

              sadraj >> To víš, že už jsem i toto vyzkoušel, ale zajímala by mne varianta něčeho jednoduchého, co by se dalo rozšířit, ale cena by byla celkem přijatelná. Byl bych vděčný, za tvoje , nebo někoho jiného zkušenosti jak postupovat.
              Důležitou informací, kterou jsem zapomněl je, že na tu cenu, za kterou to bude zhotovené dostanu příspěvek, Tzn. beru nabídky za málo, ale s velkou faktur.:-)))))

                Nsadraj - Profil | St 13.1.2010 16:59:17

                Křemen >> http://www.google.cz/search?hl=cs&source=hp&q=prod​ej++E-shopu&btnG=Vyhledat+Googlem&lr=lang_cs&aq=f&oq=
                třeba tady neco najdeš co by tě zaujmulo jak cenou tka i podporou

                  Nsadraj - Profil | St 13.1.2010 16:57:22

                  Křemen >> tak zkus zadat třeba do guglu prodej Eshopu nedavno jsme videl prodava nekd možna i tady zavedenej eshop is domenou . jen pohledat

                    NKřemen - Profil | St 13.1.2010 15:58:16

                    sadraj >> S tím rozšířením právě počítám.Ale na cca 1000 položek.
                    Ty stránky jsem měl v plánu, ale myslím si, že to je nedostačující, jelikož bych rád oslovil trh celé EU.

                      Nsadraj - Profil | St 13.1.2010 15:45:33

                      Křemen >> a není tohle jednodušší vyřešit jen stránkama a seznamem věcí s ceníkem a objednávky brát poštou jako emeilem
                      A nebo to pověsit někam na blog a zadat si za pár korun třeba do googlu vyhledávání nežli to řešit krámem za 20 litrů?
                      Jen mě to tak napadlom, na těch pár položek se podle mne krám nevyplatí prvozovat pokud to nehodláš rozšiřovat třeba na 5-10 000 položek?

                        NKřemen - Profil | St 13.1.2010 15:40:57

                        sadraj >> Tvoje hatmatilka je sice těžko rozluštitelná, ale pochopil jsem:-))))
                        Moje představa je o úplné nejobyčejnějším obchůdku o cca 150 položkách. Cenu bych viděl kolem 20 000,-Kč plus doména.

                          Nsadraj - Profil | St 13.1.2010 15:32:08

                          Křemen >> zálweýína tom kolik do toho chceš vrazzit a taky do pronájmu vlastní domény
                          jiank na každým kráme vešinou až uoplně dole je odkaz na tvurce siftu kterej onen krám provozuje vymyslwel apronajímá . , Ono už jen dělat za chodu správu poloýek tak aby to chodilo není jednoduchý a spojit to s fakturací je taky dílo . většinou se spiš vyplatí to pronajmut nežlii neustíle platit nekomu za úpravy správu a pdobně ,a navic to odečteš z daní jako položku k zajištení zisku veškerý náklady jsou odečíst

                            NKřemen - Profil | St 13.1.2010 15:26:11

                            Zdravám, potřeboval bych helpnout se založením e-obcodu, na vlastní tvorbu nemám čas a ani znalosti. Pomohly by mi jakékoli informace a zkušenosti popřípadě vlastní návrhy. Preferuji spíše koupi než pronájem. díky za každičkou radu.

                              NX - Rap - Profil | Pá 1.1.2010 19:05:41

                              sadraj >> Díky za radu...

                                Nsramas - Profil | Pá 1.1.2010 17:34:04

                                Wright >> Teď jsem to zkusil nakopírovat do Malování. Obrázek má jen 120 DPI, ale já potřebuju min. 300 DPI.

                                  Nsadraj - Profil | Pá 1.1.2010 14:36:24

                                  Strejda_ Rahul >> X - Rap >> nemáš zakazaný příjem sušenek v e Firewallu? náhodou?
                                  Jinak asi budeš muset přenastavit přistup k internetu a do vlasstnícho nastavení přidat oby servery pro který chceš povolit plnej přístup včetně sušenek a dalších vecí

                                    NX - Rap - Profil | Pá 1.1.2010 14:03:12

                                    Blažík >> To samé...

                                      NBlažík - Profil | Pá 1.1.2010 13:25:16

                                      Strejda_ Rahul >> X - Rap >> Zkus jiný prohlížeč.

                                        NX - Rap - Profil | Pá 1.1.2010 13:21:09

                                        Mám dotaz, používám operu a když se přihlašuji na aukro.cz tak mě to říá že mám vypršelej certifikát (nevím co to je) zadát heslo a uživatelský jméno dám ok a napíšte to Cookies are enabled a nejde se přihlásit........přitom je má ale zaplý...když je vypnu tak to samé...co s tím?

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386