Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

Blažík - Profil | Pá 1.1.2010 12:53:13

Pextr >> Díky

    Pextr - Profil | Pá 1.1.2010 10:17:32

      Blažík - Profil | Pá 1.1.2010 9:28:16

      Ahoj, potřebuji poradit. Mám prográmek na úpravu a vytváření videí Pinnacle Video Spin a chtěl bych vědět, zda jdou v tomto programu udělat psané titulky jako např. v Movie makeru. Dík

        Wright - Profil | Čt 31.12.2009 16:42:35

        sramas >> já jen, že ctrl c a ctrl v to vyřeší....

          certbert - Profil | St 30.12.2009 22:10:34

          sramas >> záleží na co to chceš dá se nastavit 100% -:o)))

            sramas - Profil | St 30.12.2009 22:08:24

            certbert >> To ale nemá potřebnou kvalitu. Ale jak jsem už psal, vyřešilo se to samo :-)

              sramas - Profil | St 30.12.2009 22:01:58

              Wright >> Ne, myslim to vážně. Ale vyřešilo se to samo tak, že vydavatel má svůj soft na export obrázků z MS Office v potřebné kvalitě.

                Wright - Profil | Út 29.12.2009 22:52:20

                sramas >> to je fór?

                  sadraj - Profil | Út 29.12.2009 21:33:40

                  POSlat do střížny stiskem alt + prtscrn klávesy apotrtom spustit malovbání a ctrl+v vložit do malování a ožezat zbytky kolem , nebo zkussit ctrl + prntscrn klaveesy nekdy to veme jen vybraný okno tj když buddeš mit vybranej graf . chce to vyzkoušet jak se to hová . a nebo by tma melo možná na pravý klapce mysi při poklepání na graf bejt uložit jako nebo exportovat graf jako podle druhu excela ve kterým si to delal nekterej to umí jinej druh ne

                    sramas - Profil | Út 29.12.2009 20:13:59

                    Jak exportovat graf z Excelu jako obrazek (treba JPG)? Diky

                      Blažík - Profil | Pá 11.12.2009 14:48:24

                      WhatWouldGeezesCatch >> Díky, už mi poradil wright.

                        WhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 10.12.2009 23:59:18

                        Blažík >> mozes skusit najskor aj pridat exception pre ten program na ktorom to robi,
                        ale nemusi to fungovat:

                        1. Click Start
                        2. Select Control Panel
                        3. Select System
                        4. Click the Advanced tab
                        5. In the Performance region select Settings
                        6. Click the Data Execute tab in the dialog box that opens
                        7. Select Turn on DEP for all programs and services except for those I select
                        (tu selektnes co nechces)
                        8. Click Add.
                        9. The open dialog box will open. Browse and select your application.
                        10. Click Open
                        11. Click Apply
                        12. Click Ok
                        13. Reboot

                          WhatWouldGeezesCatch - Profil | Čt 10.12.2009 23:56:49

                          Blažík >> vypni DEP (Data Execution Prevention) :

                          v c:boot.ini

                          zmen parameter /noexecute

                          na

                          /noexecute=AlwaysOff

                          restart PC, ale pozor, ked zmrvis ten boot.ini tak uz nenabootujes windowsy.

                          DEP = skvela chujovina

                            Wright - Profil | Út 8.12.2009 11:30:45

                            KUBA >> přes SZ

                              KUBA - Profil | Út 8.12.2009 11:15:05

                              wright?????! Pomoc :-)

                                Pextr - Profil | Po 7.12.2009 18:12:01

                                stalin >> Na začátek ti stačí movie maker a pak jestli budeš chtít dělat profesionánější video tak si pořiď něco jinýho.

                                  stalin - Profil | Po 7.12.2009 17:15:46

                                  sadraj -Díky moc popřemýšlím

                                    sadraj - Profil | Po 7.12.2009 16:53:00

                                    stalin >> Pinnacle studio oficialne koupený cca od 1500 do 3.500,- kaček a je to se všim komfortem a v češtině jako střižna za typrachy super a dí se to koupit buď samostatně anebo i se železem jako kartou nebo usb převodnikem do PC nebo notesu a mají to na www.exac.cz v malý chuchli v praze jej zastoupení fy Pinnacle kde se dozviš všechno jak o nakupu tka i o všech programech updaty , přislušenství i navody jak pracovat jsou v knize přiložený k sw docela dobře popsaný a ta čeština je skvemlá . daj se ppotom k tomu dokoupit klíče na odemčení funkcí jako je ukladaní 5+1 kanalovýho zvuku , ukladaní na HD kvalitu a dalsí efekty do prolinaček , titulkování apodobný veci to už má v sobe , navic to uní třeba odstranovat šum z videa , dealat výžezy z videa zachodu zvetšovat kousky vybraný sceny dodostřovat rozmazaný sceny apodobný veci za ty prachy se vyplatí to koupit amit to doma když se jen trochu zabejváš videem . je to sice jen poloprofedional , ale po zakoupení HW přidavnýho zařizení mužeš delat i dabing na zvlaštní stopu a nbo snimat před zelenou stenou apak vkladat nahravky na svoje pozadí a další figle Zkrátka hodne muziky na celkem málo peněz mám už si 4tou verzi koupeneou a k ní spousty doplnku a když potřebujuneco udelat tka je to za chvili hotový , nejdýl na tom trvá nežli se to vyrendruje po úpravách úpravy to vlastne jen naznačuje do vlastního svenáře apo potrvzení je to teprve začne klasicky provádět v celým filmu postupně apřieočítává je to proto je to tak levný . při tvorbe to nevidíš v realným čase ale jen jako náhled v určitý vybraný kvalitě a teprve po vyrendrování a exportu do vybranýho koncovýjo druhu souboru , na výber je cca 20 ruznejch formatu a hafo velikostí a kvalit , se to přepočitá a pak se to uloží jako hortovrej produkt a už u toho nemusiš sedět jen to pustíš vložš třeba DVD jedno nebo dvouvrstvý , myslim že poslení verze ´ž umí i bkluray vypalovat a počkáš si nekdy do rána nedky i dva dny než to přepočítá a je hotovo. A nebo sio má v sobe zabudovanej takovej jednoduchej automat kde si navolíš pár věěcí co chceš mit ve fiolmu a spustíš to a napišeš třeba par titulku a pdobne a zbytek to vygeneruje smao , jako přechody mezi sninkama apodobne dodá to jakopodklad vybranej zvuk z cd nebo souboru apodobne a symo to vytvoří jednoduchou hotodou prezentaci videa skoro bez práce .

                                      Blažík - Profil | Po 7.12.2009 16:41:58

                                      stalin >> Ahoj, doteď jsem používal Movie maker ( měl by být v každém PC se systémem XP, nebo vista) ale teď jsem si stáhl program Video Spin od společnosti Pinnacle. Vypadá celkem slušně a je v češtině, jako ten Movie maker, tady odkaz na stažení : http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/zpracovani​​_videa/videospin/?g[hledano]=VideoSpin%201.1&g[oz]=1.1 ,ale jen jsem nepřišel na to, zda jdou v tomto programu vytvářet textové titulky jako v movie makeru, nevěděl by někdo náhodou???????

                                        Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386