Rybáři a PC - poradce

Otázečka pro všechny kdo mají problém s PC, SW apod. Všichni radí všem - ne každý chodí na spešl fóra o PC. NO WAREZ!!!!!!!!!

NWright - Profil | Po 30.11.2009 20:30:35

sadraj >> víš co je to synchronní a asynchronní přenos? Tvoje poslední věta je nesmysl.

    Nsadraj - Profil | Po 30.11.2009 20:27:07

    TaH >> musiš mit připojeni jakomam ja 50/50 a pak už to zaleží jen na druhý straně a nejlepši je použít nejakýho klienta FTP kterej umí navazvat spadlý spojení a navaže soubor tam kde spadnul a docpe tam jen zbytek a nemusí se to celý posílat znova .
    Jinak když mám volno na druhý straně je 350 mega otázka chvilky ale musí druhá strána brát a neb dávat nejmin stjně rychle jak moje strana pak to jede jako brus
    Na WIfině a nebo ADSL na takový převnosy zapomeň to je na celej den a když to padne i na tejden.

      NMarcel - Profil | Po 30.11.2009 18:43:13

      TaH >> prenest 350mega docela trva, pokud mas bezne pripojeni, treba po ADSL to muze trvat v klidu i 10 hodin. Obcas muze spojeni treba na chvilku vypadnout a muzes zacit znova...

        NTaH - Profil | Po 30.11.2009 11:40:29

        Marcel >> Díky,podařlo se mě převést DVD do Mp4.Zkoušel jsem to dávat na Strean.cz a v polovině ukládání se to seklo.Největší velikost by měla být 500Mb a já mě jen 355Mb.Tak nevím včem je chyba.

          NMarcel - Profil | Po 30.11.2009 6:51:27

          TaH >> any video converter ma primo vystupni format pro youtube
          http://www.any-video-converter.com/products/for_vi​deo_free/
          stejne jako Pinnacle studio, zkus trial verzi 12
          http://www.pinnaclesys.cz/index.php?str=tech_n.php​

            NTaH - Profil | Ne 29.11.2009 21:00:17

            Ahojte,poraďte někdo jak mám převést DVD na Soubor avi.Díky.Potřeboval bych to hodit na You tube a tak velké mě to nebere.

              NMarcel - Profil | Ne 29.11.2009 17:33:35

              rybomil >> pokud si pripojeny ale nejede ti "internet", asi bude trabl v DNS nastavenych na sitovce.
              Zkus zkontrolovat IP adresu DNS: Start>Spustit>tam napis cmd
              objevi se ti okno s "dosovskym" rozhranim, tama zadej prikaz ipconfig /all
              a hledej adpater bezdratove site, u nej mas nejake cisla. hod sem screenshot (viz obrazek)a neco s tim provedeme.
              Zkontroluj si jeste v pripade, ze mas IP adresy zadavane rucne, jestli je mas opsane spravne.

                Nrybomil - Profil | Pá 27.11.2009 9:17:55

                Ahoj všem PC znalcům.
                Mám 2 měsíce noťas HP 4515s. Chytal jsem 2 sítě, ale slabě. Zakoupil jsem tuto anténu

                http://www.hshop.cz/airlive-wn-360usb-usb-wifi-ada​pter-5dbi-detach-ant.htm

                nainstaloval nějak z přiloženého mini CD podle intuice,protože tištěný návod na instalaci je tak malý, až titěrný , že ho ani nepřečtu, natož abych na malém obrázku vedle něco viděl.
                Na 2. pokus se povedlo, chytal jsem 8 zabezp. a 6 nezabezp. sítí. Když jsem sítě ukládal, asi jsem kliknul někam blbě, protože teď sítě chytím, připojím se, ale Opera hlásí že nemůže zadaný server najít, problém je zřejmě mimo prohlížeč Opera.

                Dokážete takhle na dálku poradit, co mám blbě : Jsem PC samouk a plenkař, tak mě tak berte.
                Fenkjů předem..

                  NMilos_Dia - Profil | Čt 26.11.2009 7:55:08

                  OK, takže raději si počkám a půjdo rovnou do dlouhé 58-čky. Díky za rady.

                    NLedňáček (Iceman) - Profil | St 25.11.2009 16:18:38

                    Milos_Dia >> Ano protlačí, nestudoval jsem zatím moc testů, ale mělo by to být v poho.
                    Také záleží jak často tohle železo točíš, pokud ročně, je to jedno, pokud déle, je lepší kartu s Dx11.
                    GeForce podle libosti, já s ATI nikdy žádný problém neměl.

                      NMarcel - Profil | St 25.11.2009 16:03:35

                      Milos_Dia : souhlasim s Wrightem, radeji ne ATI

                        NWright - Profil | St 25.11.2009 16:00:12

                        Milos_Dia >> leda prd, já bych vzal tu 256bitovku s plnou pamětí, ale jinak jsem pro GeForce

                          NMilos_Dia - Profil | St 25.11.2009 15:44:11

                          Ledňáček (Iceman) >> A co ta úzká sběrnice? Čip a paměti to protlačí silou?

                            NLedňáček (Iceman) - Profil | St 25.11.2009 15:41:05

                            Milos_Dia >> 5770

                              NMilos_Dia - Profil | St 25.11.2009 15:34:25

                              Radeon 5770 nebo raději 4890?

                                NNat - Profil | St 25.11.2009 6:22:21

                                Marcel >> dík, niečo skusim poriešit

                                  NMarcel - Profil | Út 24.11.2009 8:09:54

                                  Nat >> v praci bude nejspise pro prohlizeni internetu mit nastaveni site pres proxy server. Zkus se podivat na nastaveni pripojeni v prohlizeci, jestli tam ma nastaveny proxy server, tak doma jej zrus... nebo pouzivat doma jiny prohlizec nez v praci.
                                  Ta stranka je funkcni.

                                    NNat - Profil | Út 24.11.2009 6:34:23

                                    zdravim, neviete niekto skusit ci ide tato stranka www.artmama.sk lebo mama moja je s toho total nestastna, ze v robote jej to ide a doma na notasi nic. stahovala sa na iny server tak co by som jeje mal nastavit. dik

                                      NSalmo1 - Profil | Ne 22.11.2009 20:40:09

                                      Marcel >> Ledňáček (Iceman)-Děkuji za radu a pomoc.Přešel jsem na Pinnacle studio a pohoda,vše funguje jak má.Dobře se to ovládá:-)(cop.Blaník- J.C.)

                                        NLedňáček (Iceman) - Profil | St 18.11.2009 8:55:47

                                        Salmo1 >> tak s tímto jsem se také ještě nesetkal, pár filmečku jsem ve WMM udělal a problém nebyl.
                                        Zkus to ještě jenou a při pkaždém kroku kontroluj co je kde povoleno, jestli tam nemáš někde nějakou blbou konverzi a tak :-)

                                          Červené karty: Anýzový dědek, Nozicka386