Riskovat kvůli fotce velké ryby

Co s ní po ulovení. Shovat nebo nezapsat. Všeci chtějí mít idealní podmíky k focení. Jenže je tady limit 7kg. Když berou velcí kapři tak co ted z kaprem.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 12.5.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Jak s ní naložit?

A) Vyfotit a hned pustit.91%

B) Zapsat,zkončit ,skrz lepší podmínky k focení.1%

C) Schovat a pokračovat dále v lovu.3%

D) Každýho věc5%

Od 12.5.2009 hlasovalo 358 čtenářů.

Pike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 13:22:27

kam!kaze >> Hele, jak se ti líbí pozdrav Čus buzny, který v té sekci zaznívá též? A to si vem, že je myšlen stejně vážně, jako s tou elitou. Dával bych si na muškaře bacha.

    kam!kaze - Profil | Čt 14.5.2009 13:21:31

    ZN >> Já bych věřil že jsi z VK.Určitě je to možné!Elito :o)

      kam!kaze - Profil | Čt 14.5.2009 13:19:51

      kakr >>I když je to virtuální pozdrav,tak to v jakém smyslu je podán něco znamená.Pokud někdo sám sebe (vážně ne v žertu) označí za elitu,tak mne to dost zarazí a myslím si o něm své.A je to hodně o sortování,to máš pravdu.Oni jsou sorta ELITY a ti druzí jsou sorta...... !?

        ZN - Profil | Čt 14.5.2009 13:09:16

        kam!kaze >>
        mi se nechce ani věřit, že jsi ze Zlína. To snad není ani možné.

          kakr - Profil | Čt 14.5.2009 13:06:35

          kam!kaze >>
          Nechci rejpat, ale cítím malý rozdíl mezi virtuálním pozdravem "zdar elito" a reálným fackováním při závodech, kde se lovila ryba domácí..
          Nebude to náhodou v těch sortách??
          Možná se mýlím, jako senilní pán mám na to právo.

            Malda512 - Profil | Čt 14.5.2009 13:05:47

            JKL >> Jak můžeš soudit kdo má víc zkušeností a kdo je víc znalí tak to mně zaráží.Ty mně znáš snad osobně? Toto je jen otázka né reakce. A co se týče reakcí na příspěvky tak mi prosím tě napiš ve které jsem já někoho napadl nebo o něm psal že je senilní nebo byokrat. Já jsem tuto otázku napsal né abych se dozvěděl jak porušovat řády ale jaký mají ostatní názor za honbou fotek. Lidi si totíž neuvědomují že to co chytili není fotka ale živý tvor. Já prostě rybu hned vyfotím. Nejsem žádnej zapšklej chyt a pust a ani žádnej moralista. Já se zžiju z každým názorem.

              kam!kaze - Profil | Čt 14.5.2009 12:58:01

              Mitchell >> Co taky můžeš chtít od sorty lidí,kteří se v diskuzi Muškařina mezi sebou zdraví slovy "zdar elito" :o)))

                Mitchell - Profil | Čt 14.5.2009 11:50:28

                slamakos >> ja jsem si uz zvyknul prot na ne nereaguji nema to cenu.

                  slamakos - Profil | Čt 14.5.2009 11:31:27

                  Mitchell >> A cos čekal že tuhle banální diskuzi nechají jen tak ,už si zvykni co muchylin tak rýpalista ...

                    1979LB - Profil | Čt 14.5.2009 11:23:45

                    v kvalitním saku se rybě nic nestane

                      syny - Profil | Čt 14.5.2009 11:12:01

                      Pike 34 >> jaky vykrut?to ze jsi jako spravna potrefena husa zakejhal,je tvuj problem a zalezitosti ohledne dejchacu me nezajimaji,nos si pod nima treba puncochace,me je to uplne jedno.Jen jsi me pobavil,dik,dnes je v praci docela nuda :o))

                        Pike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 10:34:48

                        El Duffus >> ano, spotěj, pokud si třeba pod ně dáš bavlněné spodky. Jinak lze použít i jiné vhodné funkční prádlo, trh je dneska dostatečně široký. Lovcům položenkářům do letních měsíců takové řešení nedoporučuju. Lepší jsou dostatečně volné kraťasy, které umožní při posezu v pohodlném křesílku ony koule větrat.

                          El Duffus - Profil | Čt 14.5.2009 10:29:44

                          Pike34 - aha takže s prádlem SIMMS se ti jako nespotěj koule jo? Nebo je to jenom in mezi tahačema umělejch komárů?

                            Pike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 10:27:04

                            syny >> inu, pěkný výkrut, Ondrej Nepela je proti tomu amatér. Příště se doporučuju lépe připravit a o věci si něco nastudovat.

                              Mitchell - Profil | Čt 14.5.2009 10:18:27

                              kam!kaze >> a syny: tohle nema cenu resit, muskari jsou mimoni :-)))

                                syny - Profil | Čt 14.5.2009 10:12:44

                                Pike 34 >> mily kolego,muj prispevek nebyl adresovan vam,nybrz nekomu jinemu,ale vzhledem k vasi reakci mate s touto udalosti zajiste vlastni zkusenost.Petruv zdar a vlkum zmar. :o))

                                  Pike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 10:08:16

                                  syny >> milý kolego, váš komentář by byl velmi trefný a pravdivý v případě, kdybych na fotce byl v neoprenech a pod nima měl nějaké bavlněné spodky. Poněvadž se jedná o broďáky "dýchající" a pod nima je kvalitní prádlo značky Simms, k této události nastat nemůže. Proto vám doporučuju najít jiný vtipný příměr, který by odpovídal realitě. Takhle jste takříkajíc neuhodil hřebíček na hlavičku, ale při zatloukání ho ohnul.

                                    syny - Profil | Čt 14.5.2009 10:04:34

                                    kam!kaze >> musis je trochu chapat,kapri sadlo je prej nejlepsi lek na zapareny prdele s brodaku.:o))

                                      Pike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 9:35:25

                                      kam!kaze >> Jo, proč se nevyfotit s pěkným úlovkem. Navíc po pobytu v saku byla ryba usmrcena, takže jsem se choval při focení maximálně šetrně.

                                        kam!kaze - Profil | Čt 14.5.2009 9:27:15

                                        Pike 34 >> Opravdu krásná fotka.Krááásnááá.To muselo tvé ego mouchaře poskočit do nebe,když jsi se nechal fotit :o)))