Riskovat kvůli fotce velké ryby

Co s ní po ulovení. Shovat nebo nezapsat. Všeci chtějí mít idealní podmíky k focení. Jenže je tady limit 7kg. Když berou velcí kapři tak co ted z kaprem.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 12.5.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Jak s ní naložit?

A) Vyfotit a hned pustit.91%

B) Zapsat,zkončit ,skrz lepší podmínky k focení.1%

C) Schovat a pokračovat dále v lovu.3%

D) Každýho věc5%

Od 12.5.2009 hlasovalo 358 čtenářů.

Nkakr - Profil | Čt 14.5.2009 14:24:05

Kocháč >>
Senilní pán Tě vítá ve slušné společnosti..

    NKocháč - Profil | Čt 14.5.2009 14:22:27

    ZN >> Rovnováha musí být zachována. Je od Vás...
    Třeba v Šalingradě jsou hrozní pitomci, ale k zachování rovnováhy taky já, že...

      NJKL - Profil | Čt 14.5.2009 14:10:19

      Malda512 >> Soudit samozřejmě mohu - osobní známost nutná není, stačí sledovat psaný projev. Nicméně já tě nekritizoval za osobní napadání ale za jistou schizofrenii ve vedení diskuze jejímž jsi moderátorem.

        NPike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 14:07:46

        m.kindl >> děkuji. Sloužím lidu.

        Slamakos: Hele, jak moc si velký a silný?

          Nslamakos - Profil | Čt 14.5.2009 14:03:28

          Pike 34 >> Takže obdoba black listu -existuje i u tebe pod listem nepřátel hezké......

            Nm.kindl - Profil | Čt 14.5.2009 14:03:06

            Pike 34 >> Pěkná fotka..jen tak dál..tyhle čudly je potřeba vypráskat páč nám potom oždibujou naše kuličky a na kapry chráněný K - 70 potom nic nezbyde.Škoda že takových jako ty není víc...

              NPike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 14:01:32

              slamakos >> Já to vztahovačně třeba beru. Dělám si tzv. enemy list a až se naposiluju a celkově zesílím, budu v enemy listu škrtat.

                Nslamakos - Profil | Čt 14.5.2009 13:59:59

                ZN >> Taky -nic ve zlém a doufám že to nikdo nebere vztahovačně ,jsem až přehnaně nekonfliktní člověk a navíc jsme se pár krát viděli na Skalce ....

                  NPike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 13:59:53

                  kakr >> možná se spletl a nebo se upsal. třeba se chtěl loučit po rybářsku. Kdo ví.

                    NZN - Profil | Čt 14.5.2009 13:57:52

                    slamakos >>
                    mám rád srandu:-)

                      Nslamakos - Profil | Čt 14.5.2009 13:56:48

                      ZN >> Dostatečnou satisfakcí je že jsi ten vtip sem musel hodit a nikdy jsem o sobě nikde netvrdil že jsem normální ,oni existujou i lidé abnormální vyčnívající ze skupiny normálních at už kladně nebo záporně ............

                        Nkakr - Profil | Čt 14.5.2009 13:54:49

                        Pike 34 >>
                        Žalovat nebudeme, ale hlásit se to musí.
                        Nácek jeden....

                          NZN - Profil | Čt 14.5.2009 13:53:32

                          slamakos >>
                          :-)))
                          každý normální člověk smysl tohoto vtipu pochopí. Takže, žádné vyprovokování, jen jsi nad sebou vynesl ortel. Nutně se vnucuje otázka, jak to s těmi JELITY je:-)

                            Nslamakos - Profil | Čt 14.5.2009 13:49:16

                            ZN >> I J-ELITA se dá vyprovokovat co?????

                              NPike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 13:43:02

                              MM. Tak a máš tu možná trestný čin.

                                NZN - Profil | Čt 14.5.2009 13:43:00

                                slamakos >>
                                :-)

                                  Nkam!kaze - Profil | Čt 14.5.2009 13:31:39

                                  Ale už dost srandy.Nechci popudit elitu.Vždyt pozdrav je jen pozdrav,ne?Takže s pozdravem Sieg Heil se s vámi loučím :)

                                    NPike 34 - Profil | Čt 14.5.2009 13:30:36

                                    kam!kaze >> Já ne. Já se bojím velkých klucí.

                                      Nkam!kaze - Profil | Čt 14.5.2009 13:27:28

                                      Pike 34 >> Neboj to si fakt dávám.Jsou to drsní chlapáci!A ty zvlášt :o)

                                        Nslamakos - Profil | Čt 14.5.2009 13:26:06

                                        Zdraví se Elito z důvodu toho že jim tam vypadlo písmenko J ,pak to zní správně JELITO..