- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Riskovat kvůli fotce velké ryby
Jak s ní naložit?
A) Vyfotit a hned pustit.91%
B) Zapsat,zkončit ,skrz lepší podmínky k focení.1%
C) Schovat a pokračovat dále v lovu.3%
D) Každýho věc5%
Od 12.5.2009 hlasovalo 358 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ndrda - Profil | St 13.5.2009 20:58:30
Nemám nic proti modernímu způsobu lovu se vším, co k tomu patří. Dokonce těm, kteří k rybařině nepřistupují jen pasivně, ale naopak hledají nové a účinnější způsoby lovu, které jsou ovšem zároveň ohleduplnější k rybě, velmi fandím, ba dokonce se snažím něco okoukat, abych to třeba sám vyzkoušel.
Jenže kámen úrazu je v samotném pojmu "moderní rybařina". Je totiž nemálo rybářů, kteří tento pojem tak zprofanovali tím, že do tohoto pojmu automaticky zahrnují nutnost při tomto způsobu porušovat daná pravidla, že jen při pouhém přečtení tohoto slovního spojení mi teče ze zubu. Nakonec je o tom v podstatě i tahle otázka.
Alespoň v tom, co jsem teď napsal, se, doufám, shodneme, ne?
Nkakr - Profil | St 13.5.2009 20:42:43
Neodsuzuji žádnou techniku, "proti gustu, žádný dišputát".
Je fakt, že někdy zlehčuji zarytý fanatismus příznivců lovu ryby domácí. Většinou zveřejněním zákonnou formou přisvojených ryb. Nikdy ovšem konkrétního kolegu neuvádím. Pokud to vztahuješ na sebe, mám v záloze další přísloví: "potrefená husa nejvíce kejhá".
Žádal jsem Tě o nick konkrétního respondenta MRKu, kolegu do kterého jsem se neomaleně pustil (Tvá slova). Začínáš kličkovat, nikdo konkrétní není.
Jen zhrzená láska k rybě domácí......
Nakonec, co chceš od senilního pána???
Njarda 2004 - Profil | St 13.5.2009 20:37:31
Njarda 2004 - Profil | St 13.5.2009 20:31:57
Njarda 2004 - Profil | St 13.5.2009 20:23:25
Ndrda - Profil | St 13.5.2009 20:21:23
NJKL - Profil | St 13.5.2009 20:13:03
jarda 2004 - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 13.5.2009 14:46:04
kakr >> Jak se všeobecně ví tak tvoje maličkost patří do řad funkcionářů dnešních správců vod.Tvůj příspěvek jen potvrzuje odraz toho jak to na našich vodách vypadá sice né komunista ale opravdu stará škola která se neomaleně pouští do kolegů a napadá všechno a všechny jen proto že tvůj profesionální názor je jiného smýšlení. Ty nemusíš bejt komunista ale totalitní diktatůru zvládáš bez mrknutí oka a kapky pochopení pro jiné kteří vyznávají jiné rybářské hodnoty a ty ti zrovna nevoní. Jseš provokatér a senilní pán kterému je porozumnění cizí.
jarda 2004 - ® [Poslat soukromou zprávu.] St 13.5.2009 18:49:15
drda >> Kakr Brno 3 -drda Brno 3 ruka ruku meje to je známá věc ale to nemnení nic na tom že pokud tobě vadí že píšu upřímě tak mne vadí neustálé naprosto scestné žvásty o prstech v kapřím análu a podobné invektívy. A jak Jarda došel k názoru? Jednoduše úmí číst a čte a někdy mě rozum zůstává stát nad přístupem některých jedinců jak dokáží poradit ostaním a jak fundované příspěvky tady můžou publikovat. A to čemu říkáš mají hlavu patu jsou neustále se opakující příspěvky. Ale co je opravdu jiné je názor pokud kakr odepisuje lide co proklamují moderní pojetí kaprařiny tam to jsou perly opravdu profesionální. Jestliže považuješ tyhle žvásty za bonitní tak to je jen projev kladného přístupu ke kolegovi z mateřské organizace která podle vás chlapci bude ještě hodně dlouho čekat na vnesení trošku moderního ducha v pojetí moderní rybařiny a prostoru pro nové pojetí. Ale co čekat že?
Tak nějak mi to vyznělo - pokud se mýlím omlouvám se.
Njarda 2004 - Profil | St 13.5.2009 20:08:36
NRex2 - Profil | St 13.5.2009 20:08:25
Nkakr - Profil | St 13.5.2009 19:39:55
Kolego, možná mě senilním pánem nazýváš oprávněně, určitě víš proč. Já také z Tvého písemného projevu dokáži odhadnout IQ kterým disponuješ, ale zveřejnit se je neodvážím.
Hodně mě Tvé vyjadřování připomíná heslo "kdo nejde s námi jde proti nám". Opravdu nevyznávám "moderní způsoby rybaření". Lov ryb z bivaku mě fakt neuspokojuje, navíc bivaku a flajzarů nemaje. Zrovna tak nemám rád, když někdo káže vodu a pije víno.
Prosím napiš mě, kdy jsem konkrétně někoho napadl, to víš senilní dědek si to nemůže pamatovat. Pokud to dokážeš, velmi rád se dotyčnému kolegovi omluvím.
NJKL - Profil | St 13.5.2009 19:06:12
Ndrda - Profil | St 13.5.2009 19:02:22
A s tím vnesením pojetí moderní rybařiny (ne-li přímo kaprařiny) do naší MO nemaluj čerta na zeď. Chraň nás od toho pan Bůh a všichni svatí :-)
Njarda 2004 - Profil | St 13.5.2009 18:49:15
Ndrda - Profil | St 13.5.2009 18:31:55
A k tvé otázce: s rybou si po ulovení můžeš v souladu s RŘ nebo BP dělat co chceš.
NJKL - Profil | St 13.5.2009 18:31:42
NMalda512 - Profil | St 13.5.2009 18:22:52
Ndrda - Profil | St 13.5.2009 18:08:28
Pokud tvůj výrok: "Vůbec se sním nemazlíš: A to je správný přístup." měl vyjádřit nesouhlas s příspěvkem jardy 2004, tak jsi to napsal velmi, velmi neobratně.
To zasouvání prstů si kakr taky nevycucal z prstu. Objevovalo se to v jedné velmi hodnotné kaprařské diskusi, ale to ty jsi tady ještě nebyl. Nicméně, když něco neznáš, neznamená to, že to neexistuje.
A co se týká toho doložení, tak bych opravdu rád věděl, jak jarda 2004 dospěl k názoru, že (se kakr): "neomaleně pouští do kolegů a napadá všechno a všechny jen proto že tvůj profesionální názor je jiného smýšlení."
A taky bych rád věděl, kdo na kakra naprášil, že je senilní :-)
NMalda512 - Profil | St 13.5.2009 17:08:46
Ndrda - Profil | St 13.5.2009 16:48:16
Vaše plácání se po zádech, jak jste mu to nandali a bláboly o komunistech, senilitě, provokatérech a totalitních diktatůrách na tom nic nemění.
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












