Riskovat kvůli fotce velké ryby

Co s ní po ulovení. Shovat nebo nezapsat. Všeci chtějí mít idealní podmíky k focení. Jenže je tady limit 7kg. Když berou velcí kapři tak co ted z kaprem.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 12.5.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Jak s ní naložit?

A) Vyfotit a hned pustit.91%

B) Zapsat,zkončit ,skrz lepší podmínky k focení.1%

C) Schovat a pokračovat dále v lovu.3%

D) Každýho věc5%

Od 12.5.2009 hlasovalo 358 čtenářů.

NJKL - Profil | Út 12.5.2009 13:01:15

Pike 34 >> No - mně ten náhled až tak nerozumný nepřijde. Fotka pro sponzora jaksi nebude ten pravý smysl rybařiny - v tom smyslu jak ji chápu já a se mnou pravděpodobně mnoho dalších.

    NJozka - Profil | Út 12.5.2009 13:00:14

    Pike 34 >> ale má!!!buď si rybu ponechat a ukončit lov,nebo ji pustit!!!Bohužel na na každém z nás pro co se rozhodne.

      Ncipa - Profil | Út 12.5.2009 12:58:27

      Martin M. >> hm tak to by pak musel ještě rybář sebou vozit v povinné rybářské výbavě mrazák a centrálu,když tam bude chytat dýl než jeden den.
      Vyfotit a pustit za dvě minutky se dá udělat dost fotek a jednu si vždy vybereš,která se dá použít

        NPike 34 - Profil | Út 12.5.2009 12:58:24

        JKL >> proto říkám, sak schovat a v případě problémů se k němu nemít. Pokud by rybáře RS vyhmátla, dobře mu tak. Holt, jinak to nejde, když ČRS nemá na tuto problematiku rozumný náhled.

          NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:55:02

          Sven >> sven >> taktak,ale nesakovat ho ani tam!!! :o))

            NJKL - Profil | Út 12.5.2009 12:52:53

            Pike 34 >> Promiň kolego - ale to že ti tvého koníčka někdo sponzoruje v žádném případě neznamená že pro tebe neplatí legislativní normy. Řád mluví jasně - a pokud je pro tebe rybařina ještě něčím navíc měl bys v jeho dodržování jít příkladem. Anebo máš pocit že kdyby tvé ježdění autem dotoval britský prodejce aut měl bys právo jezdit vlevo?

              Nsven - Profil | Út 12.5.2009 12:52:18

              Martin M. >> V tom případě bych odhadoval životnost firem ,které se živí výrobou boilies ,pelet atd. tak max dvě sezony :-)))

                NTurňa - Profil | Út 12.5.2009 12:50:26

                Martin M. >> Tak, a teď ti rozeberou MRK na atomy!

                  NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:50:10

                  Martin M. >> svaté pravda!!!

                    NMartin M. - Profil | Út 12.5.2009 12:48:50

                    Uz jsem to tu psal pred par lety - ponechana ryba by mela byt povinne ihned zabita, zadne sakovani. Mimo jine to zabrani odnaseni ryb do komercnich reviru. Kdyz jichces pustit, pust ji hned.

                      Nsven - Profil | Út 12.5.2009 12:46:54

                      Pike 34 >> Já vidím jako dobré řešení, že když někdo chytá za peníze pro sponzora, má možnost si domluvit a případně i zaplatit takovou akci na soukromém revíru. Na svazovce má každý ctít pravidla.

                        Nrommi - Profil | Út 12.5.2009 12:46:18

                        Jozka >> jj, z domase...a foteny po tme :-)

                          NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:44:50

                          Pike 34 >> jestli todle děláš tak porušuješ řád.Aspoň si stáhni pruty,ne???

                            NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 12:44:34

                            m.kindl >> hlavně, že se to líbí tobě :-)

                              NPike 34 - Profil | Út 12.5.2009 12:41:51

                              Ono plno lidem se tady lehce radí, ale když chytá někdo pro sponzora a ten tu dobrou fotku vyžaduje, tak není jiná možnost než počkat do rána. A pak opravdu vidím sak jako velmi dobré řešení. A schovaný kvůli papírům.
                              V podbné situaci by se zachovali i ostatní velcí kritici tady.

                                NTurňa - Profil | Út 12.5.2009 12:40:15

                                kritik >> Omlouvám se! Už jsou dva!

                                  NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:39:41

                                  rommi >> nádherného candáta máš v kartě!!!To je z Domaše??Já mám 86,ale nefocenou,bohužel.

                                    NTurňa - Profil | Út 12.5.2009 12:39:09

                                    Malda512 >> Však píšu hezky česky, já hlasoval za "A", jinak není ani potřeba fotit, stačí pustit

                                      Nx.v.a.s.a - Profil | Út 12.5.2009 12:39:02

                                      Na co čekat?Foto v noci má své kouzlo.A má to výhodu,že nikdo nepozná z fotky místo kde jsi kapříka ulovil:-)

                                        Nkritik - Profil | Út 12.5.2009 12:37:53

                                        Turňa >> 421073-Hněvkovice.