Riskovat kvůli fotce velké ryby

Co s ní po ulovení. Shovat nebo nezapsat. Všeci chtějí mít idealní podmíky k focení. Jenže je tady limit 7kg. Když berou velcí kapři tak co ted z kaprem.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 12.5.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Jak s ní naložit?

A) Vyfotit a hned pustit.91%

B) Zapsat,zkončit ,skrz lepší podmínky k focení.1%

C) Schovat a pokračovat dále v lovu.3%

D) Každýho věc5%

Od 12.5.2009 hlasovalo 358 čtenářů.

NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:37:51

rommi >> promiň,já to pochopil tak,že mně tam není vidět firma.sorry

    NMalda512 - Profil | Út 12.5.2009 12:36:55

    Turňa >> Vikašli se na moů češtynu a radšy napyš svůj názor.

      Nm.kindl - Profil | Út 12.5.2009 12:35:14

      pepa-č >> No jo...ale moc jim to nelíbí :-)

        NTurňa - Profil | Út 12.5.2009 12:35:09

        kritik >> Nenaváděj, jen v málo případech (znám jeden - revír Červený potok) se zapisuje vrácená K70 (resp. tam K65) do evidence úlovků. Můžeš jmenovat další revír. kde se tak má dít?

          Nrommi - Profil | Út 12.5.2009 12:34:52

          Jozka >> no jo, nepochopil...
          bolo to pisane ako suhlas tvojou odpovedou > Jozka - ® Út 12.5.2009 12:24:34
          ..... i za tmy se dá udělat krásná fotka.

            NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:34:37

            Pike 34 >> no comment!!

              NMalda512 - Profil | Út 12.5.2009 12:34:04

              Pike 34 >> S tou kyselinou mléčnou právě nemáš pravdu. Protože kyselina mléčna se vyplavuje do těla například při fizické námaze ale největší přísun je když je zvíře ve stresu. Kapr ti nelekne kvůli ůnavě ale kvůli stresu a kyselině mléčné kterou nedokáže odbourat. A na to aby mu rychleji mizela ze svalu potřebuje pohyb ktery napomáhá rychlejší odbourávání této látky. Ale jinak dík za příspěvek. Jenže kdybys napsal třeba do deseti do rána tak bys mohl klidně zmizet ráno z kaprem a neměl bys takový strach že tě někdo lapne, Znáš rybáře jak jsou koumavý.

                NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:32:38

                rommi >> Jestli Ti to vadí tak si udělej z neonu a napoj si to na čelovku :o))
                Já se fotím s rybou pro vzpomínku a ne pro chlubení!!!Fotím se s rybou,která se mi líbí a chci mít na ni vzpomínku.Nic víc nic míň!!

                  NPike 34 - Profil | Út 12.5.2009 12:32:29

                  Jozka >> no taky fotka nic moc. Kvalitní blesk je vůči dennímu světlu slabý odvar. A lampy na přisvicování nikdo nevozí. Takže než takovou fotku, to radši sak.

                    Nkritik - Profil | Út 12.5.2009 12:32:07

                    Tam kde platí horní hranice je to jasný- např.citace- Každý ulovený kapr delší než 70 cm (včetně) se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do rybářského revíru. Kapra nad 70 cm (včetně) je osoba provádějící lov povinna zapsat do oddílu II. povolenky k lovu ryb (Evidence docházky a úlovků) s uvedením data lovu (datum se zakroužkuje), čísla revíru, délky a hmotnosti (hmotnost lze stanovit odhadem). Tato ryba se nezapočítává do sumáře úlovků a docházek.

                    Podobně by se měl chovat každý kdo chce rybu pustit, na všech revírech. Takže nesakovat, vyfotit a pustit.

                      NTurňa - Profil | Út 12.5.2009 12:30:54

                      Malda512 >> Jó ta češtin, to je problém, už jsem "zkončil" a co teď "z kaprem".
                      Ach jo!

                        NRváč - Profil | Út 12.5.2009 12:30:22

                        Co je tohle za otazku??? Vyfotit a pustit, jasna vec. Nebo snad jeste v dnesni dobe nemate fotaky z bleskem?????

                          NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:30:12

                          m.kindl >> naprosto souhlasím!!

                            Nrommi - Profil | Út 12.5.2009 12:30:08

                            Jozka >> ale obcas nie je vidiet nasivky na znackovom obleceni...

                              Nsven - Profil | Út 12.5.2009 12:30:00

                              Pike 34 >> A nebylo by lepší nechat dotyčného rybáře, místo kapra přes noc někde v chládku aby se mu vyplavila kyselina mléčná ? Kapr by byl spokojený a ostatní normální rybáři také. :-)

                                NPepaČadek - Profil | Út 12.5.2009 12:30:00

                                m.kindl >> sakuješ modelky? :-)

                                  NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:29:26

                                  Pike 34 >> já mám radost i s takovéto fotky!!

                                    Nm.kindl - Profil | Út 12.5.2009 12:28:06

                                    Naprosto neuznávám sakování kaprů....ryba by se měla vyfotit ihned po ulovení.Jednak je kapr unaven bojem a je mnohem menší riziko že dojde k poranění při manipulaci a jednak autentická fotka potom už pořád připomíná atmosféru jaká opravdu panovala...kapr není modelka.

                                      NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:24:55

                                      Pike 34 >> hahaha

                                        NJozka - Profil | Út 12.5.2009 12:24:34

                                        Pike 34 >> i za tmy se dá udělat krásná fotka.