Riskovat kvůli fotce velké ryby

Co s ní po ulovení. Shovat nebo nezapsat. Všeci chtějí mít idealní podmíky k focení. Jenže je tady limit 7kg. Když berou velcí kapři tak co ted z kaprem.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 12.5.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Jak s ní naložit?

A) Vyfotit a hned pustit.91%

B) Zapsat,zkončit ,skrz lepší podmínky k focení.1%

C) Schovat a pokračovat dále v lovu.3%

D) Každýho věc5%

Od 12.5.2009 hlasovalo 358 čtenářů.

Nslamakos - Profil | Pá 15.5.2009 11:58:19

Malda512 >> Takže to je jasné podle tvé hlasovací ankety vychází jasně :Vyfotit a hned pustit-91% A teď to trochu odlehčím : Fotit s cigárem v hubě nebo bez ?????????

    NZN - Profil | Pá 15.5.2009 10:34:55

    "drda >> nechápu co ty se do toho sereš tebe se to vůbec netýká tak se starej o sebe. Hrozně zbožnuji takové chytráčky co umí akorát blbě kecat ale skutek utek. Stakovíma jak seš ty bych se ani na rybach nechtěl setkat. Dej bůh tomu aby se to nikdy nestalo."

    Nevím jestli si to dostatečně dobře uvědomuješ, ale tím, že tady to této tvé otázky cokoliv kdokoliv napíše, tak ti prokazuje službu. Zdůrazňuji, SLUŽBU. Za službu je slušné poděkovat, což bys zrovna v případě drdova příspěvku rozhodně měl. A ty místo poděkování jdeš do něj krompáčem.
    Svět se v prdel obrací.

      NMalda512 - Profil | Pá 15.5.2009 8:50:27

      Prosím vás věnujte se položené otázce.Pro Vaše soukromé informace je tady například SZ nebo Plkárna. Děkuji vám za porozumnění Malda

        NJKL - Profil | Pá 15.5.2009 8:46:15

        Malda512 >> Na mé kartě? Sumec?CH a P ?Masaři? Obávám se že nechápu. Myslím že sis odpověděl sám.

          NMinnow67 - Profil | Pá 15.5.2009 8:37:49

          kakr >> "Neprodleně" je hezký výraz. Prodleva je časový interval, ale jak dlouhý? Nebezpečný nástroj v rukou některých "důležitých" členů RS. Mám jeden čerstvý příklad který se sice netýká pouštění, ale neprodlené manipulace s pruty. RS nám vytýkala, že kolega byl cca 5m od prutů a kecal se mnou. Přičemž na feederu má bait a druhý prut hlídaný hlásičem. U prutu by byl dřív, než se jiný rybář stačí zvednout z křesílka. Padala slova jako suveréni a cizáci. Bohužel ne každý člen RS je na úrovni a proto se mi použití slova neprodleně v BP nelíbí.

            Nkakr - Profil | Pá 15.5.2009 8:20:00

            Petrson >>
            Co se "osobních údajů" týká, jindraŠ to napsal za mě. Trošku jsi ujel, nevadí. Pokud jsi pozorným čtenářem, jistě Ti neušlo, že podobně jako kapra, jsem ukázal úlovky pstruhů, štik i candátů.
            Není mě ale jasné o jaké podpásové technice píšeš??
            Jde o údaje zajímavé, pokud by nebyly , nebyly by k nim žádné ohlasy. A to jde.
            Že se najde určitá skupina čtenářů, která mě osočí z masaření a podobně, beru s nadhledem.
            Jedná se pochopitelně o naprostou špičku ledovce, valná část odevzdaných sumářů je čistá.

              NPetrson - Profil | Pá 15.5.2009 2:38:26

              jindraŠ >> popřemýšlej, osaháš si to dobré ze starých časů ;)) Jinak taky tak, dobrou :-)

                NjindraŠ - Profil | Pá 15.5.2009 2:23:32

                Petrson >> Jo,jo,popřemýšlím.Jinak dobrou,už přetahuju.

                  NPetrson - Profil | Pá 15.5.2009 2:15:07

                  jindraŠ >> myslím, že adepti bez mučení a výjimek souhlasí předem.

                  Co máš jinak na poslední květny? Místa v hurvínkovi ještě budou, kdybys neplánoval víkendovku s mušákem :)) Nech to projít akcelerátorem :)

                    NPetrson - Profil | Pá 15.5.2009 2:10:07

                    jindraŠ >> vždyť píšu, že to nebylo myšleno jako terminus "o. ú.", zvlášť když statistika se asi zveřejňovat může:) Nechtěl jsem to pitvat. Ale dám si pauzu. Dobrej nápad. Co že ještě monitoruješ takhle při kočkopění? :)) Sakra ty Edity... :))

                      NjindraŠ - Profil | Pá 15.5.2009 2:04:53

                      Petrson >> Nehodlám řešit jestli něco vytrhuje z kontextu nebo ne, ale proboha neblbni s osobními údaji.To je trochu silný kafe.Není to žádný osobní deníček ale záznamy pro kontrolu a statistiku, Ty osobní údaji :-)) P.S.Radši si udělej pauzu :-) EDIT:To už by možná bylo napadnutelnejší,pokud Tě přímo na VČS jmenujou jako nejúspěšnějšího rybáře s nejvíc kg,bez Tvého souhlasu :-)

                        NPetrson - Profil | Pá 15.5.2009 1:58:25

                        jindraŠ >> jj, ve smyslu leg. nejde o osobní údaje, tohle raděj vůbec nepitvám. Z hlediska etického ale vlastnoruční zápisy úlovků v úředním dokladu (vč. povolenky), myslím osobní budou :))
                        Nejsem hnidopích, ale kolega kakr tím pranýřuje jiný etický problém. Navíc jsem od kritika pochopil, že vytržený z kontextu celé rybařiny.
                        Ale nesoudím, lze to možná považovat jen za zveřejnění dílčího statistického údaje? Když byl určen a poskytnut svazu, možná jo... :)))

                          NjindraŠ - Profil | Pá 15.5.2009 1:38:45

                          Petrson >> Neblbni,jaký osobní údaje.Nikde nebylo jméno ani nic jiného.Pouze ryby ze sumáře.:-))

                            NPetrson - Profil | Pá 15.5.2009 1:18:21

                            kakr >> jak jsem pochopil, kolega měl nejspíš na mysli "objektivitu" zpráv, které zveřejňuješ. Cituji: "Začni bejt trochu férovej i na druhou stranu. Toť vsjo". Kdybych to rozvíjel dál, napadlo by mě, že zveřejnění úlovkáčů některých držitelů P-povolenek by taky mohlo být zajímavé (zapsaný Káčko 20 kg se ještě dá svést na focení - když už jsme v té otázce :) - třeba byl puštěn. Potok 25 nebo 65 asi sotva). A co teprve brodění po trdlištích...Dalo by se pokračovat o sítích a haltýřích kategorie "všehochutˇ", což jsem třeba já, přes závodníky fídru či plavané a jejich "natrénované" vezíry. Ale kašlu na to, protože v každém oboru se najdou omylní i černé ovce. A taky mi to příjde - nó hodně divné, zveřejňovat osobní údaje z výkazů, bez souhlasu dotyčných. Upozorňovat na jejich neetické chování podpásovou technikou, je dost vachrlaté a nepřesvědčivé. :)))

                              NPetrson - Profil | Čt 14.5.2009 23:00:28

                              Při dnešní dostupné technice celý "problém" vyřeší pořízení kvalitního foťáku s předbleskem, stačí kompakt. Když zohledníme náklady na celkem drahý ekovezír a připočtem výdaje za možnou ztrátu povolenky, dá se cena takového aparátu zrelativizovat jako velmi výhodná.

                                Nkritik - Profil | Čt 14.5.2009 22:45:26

                                kakr >> Škodlivého vůbec nic,pouze ta tvoje ironie se kterou to sem naskenuješ a pak to pěkné obhajování,že ty nic, muzikant, vše v souladu s legislativou,aby nedošlo k přehlédnutí :-D
                                Prostě škodič, zřejmně nenapravitelný.Zarej občas i do jiný hromádky.
                                Mějte se, senilní pane

                                  NMalda512 - Profil | Čt 14.5.2009 21:55:20

                                  Hrzně se mi líbý jak si ted všeci hrají na chyt a pust. Co ste dělali před tím než sem dorazilo boili a nebo metoda chyt a pust či K70. Brali jste co vám příšlo pod ruku. Nevěřím tomu že jste vraceli povolenku bez ryby. A proč jste nevyskakovali už dřív u vody. Důvod je jasný bylo co chytat tak co bych se mně starat. Je jasný že byli i vyjímky ale ruku na srdce kolik jste jich znali. Ted když jste všeci chyt a pust tak už budou revíry konečně zarybněné a hospodáři budou vynakládat menší zisky do násady. to je dobře. Pak už jenom se zbavit těch masařek a pytláků potom postřílet všechny škůdce a máme vyhráno.Tak takhle to fungovat nikdy nebude. Tak nechte na každém jak se rozhodne jakým směrem se bude ubírat jeho rybářský koníček. Pokud z něj bude(jak říkáte masařka) tak je to jen jeho věc. Pokud bude chyt a pust tak si vybral svoů cestu.

                                    Nkakr - Profil | Čt 14.5.2009 21:41:26

                                    kritik >>
                                    Jsi opravdu přesvědčen, když ukáži oskenovanou povolenku že si zasloužím titul "skrytý škodič"?
                                    Vždyť nic neskrývám, naopak podělím se o pěkné a v souladu s legislativou přisvojené ryby. Jak jinak se k těmto informacím mají členové dostat? Co je na tom prosím škodlivého? Jsem té dobroty, že pěknou rybku zakroužkuji, činím tak jen v rámci přehlednosti aby nebyla náhodou přehlédnuta.
                                    Že se někteří kolegové čílí, přisuzuji přirozené lidské vlastnosti, závisti. Závisti, že podobnou rybu neulovili oni a v souladu se svým přesvědčením ji nevrátili vodě.Je zajímavé, že nejprudší reakce jsou od těch nejmladších, vůbec jim to nemám za zlé. Právě naopak, fandím jim, jen aby ta zásadovost kterou zde projevují neměla krátkého trvání.
                                    Zdraví skrytý škodič a senilní pán.

                                      NMalda512 - Profil | Čt 14.5.2009 21:33:02

                                      kritik >> Víš co se mi nejvíc líbí. Napíšeš jednu otázku jen chceš vědět názor druhých a podívej jak to dopadne. Je zde asi něco přes 200 odkazů a z toho polovina urážek pomluv vyřizování si ůčtu a pomluv. Já když jsem napsal tuhle otázku tak mně ani ve snu nenapadlo se takto nějak zviditelnovat, a vidíš viz chytráci kakr,nějakej chytrák drda,JKL.tihle chytráci nedají samy nic dohromady ale hledají jen podle toho kolik lidí na to reagovalo aby mohli rýpat. Je to sice jejích názor(napsalo mi pár lidi asi 30 proč je nevymažu nebo nevykartuji) tohle dělat nebudu je to jen otázka a to jak se chovají tíhle mravokárci a písatelé dlouhých a odborných slov od narození chyt a pust si dělají vyzytku samy. tot vše. Rád bych s tebou souhlasil ale radši se zdržím jakých koli kometářů už mi bylo vytčeno že jsem moderátorem této diskuze(která je prý trapná )že se mám podle toho chovat(asi mám odstranovat zprávy těch co se zastávají jedné osoby dokola.

                                        NMalda512 - Profil | Čt 14.5.2009 21:18:59

                                        drda >> nechápu co ty se do toho sereš tebe se to vůbec netýká tak se starej o sebe. Hrozně zbožnuji takové chytráčky co umí akorát blbě kecat ale skutek utek. Stakovíma jak seš ty bych se ani na rybach nechtěl setkat. Dej bůh tomu aby se to nikdy nestalo.