Riskovat kvůli fotce velké ryby

Co s ní po ulovení. Shovat nebo nezapsat. Všeci chtějí mít idealní podmíky k focení. Jenže je tady limit 7kg. Když berou velcí kapři tak co ted z kaprem.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 12.5.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Jak s ní naložit?

A) Vyfotit a hned pustit.91%

B) Zapsat,zkončit ,skrz lepší podmínky k focení.1%

C) Schovat a pokračovat dále v lovu.3%

D) Každýho věc5%

Od 12.5.2009 hlasovalo 358 čtenářů.

Nkakr - Profil | So 16.5.2009 19:36:42

Malda512 >>
Kámoš, který v povolené denní době lovu 22kg kapra ulovil jej určitě zapsal do povolenky a lov ukončil (více jak 7kg). Vložením do saku se nedopustil žádného přestupku.
Nebo se mýlím??

    NMalda512 - Profil | So 16.5.2009 19:31:30

    Minnow67 >> Tak to určitě ne. Já jsem jim říkal at ho vyfotí hned,ale prý chtějí mít kvalitní fotky. Kdyby ho blýskli hned tak mohl plavat dál v jezeru.

      NMalda512 - Profil | So 16.5.2009 19:29:33

      drda >> Já s tebou souhlasím. Přece je to jen diskuze ktera je otevřená. Jen mně mrzí že se tady probírají věci které s tím nesouvisí.

        NMinnow67 - Profil | So 16.5.2009 19:24:15

        Malda512 >> Jestli ho nedali do potoka proto, aby nebyl na očích?

          Ndrda - Profil | So 16.5.2009 15:56:45

          Malda512 >> k tvé rakci na Mirek.179 - pokud někdo napíše nesmysl , tak i když se to přímo nedotýká projednávaného tématu, musí počítat s tím, že ho na chybu někdo upozorní. Je na to spolehlivý recept, chyb se napříště vyvarovat. Pokud toho dotyčný není schopen, musí se smířit s tím, že bude občas pranýřován.

            NMalda512 - Profil | So 16.5.2009 15:29:00

            Minnow67 >> Menší příklad jak přišel kapr o váze 22kg kvůli kvalitnější fotce.
            Byl uloven při jedné výpravě na nejmenovaný revír (né soukromí) Před dvěma lety. Přijeli kámoši na víkend si zachytat ryby a sedli asi 10metrů ode mně. V noci měli parádní jízdu. Po 20minutách ležel na podložce 22kg kapr. Nádherný šupináč. Jenže byli veliké vlny a docela silně pršelo tak se nedal dát do jezera tak putoval ¨v ekosaku do potoka. Ale co si neuvědomily bylo to že se voda zvedla i v potoku a tudíž se zakalila. Což mělo za následek to že se sak obalil nečistotou a kalem. Ráno když se vyjasnilo tak vytáhli kámoši kapra k focení. Ale kapr byl tuhej jak špalek nebod se udusil. Velké zklamání v jejích výrazech mluvilo za vše( tito rybáří si totiž vemou max5kaprů za rok a to do 55cm) Protože je znám velmi dlouho tak vím jak moc jim to bylo líto ALE fotka tohoto kolosu není žádná nebot foti mrtvého kapra není žádná pěkná vzpomínka.Takže nejde o to jen kapra hodit do saku

              Nkamil.k - Profil | So 16.5.2009 12:41:33

              jak pro koho pokud ho nechces poskodit a udusit

                NMinnow67 - Profil | So 16.5.2009 12:40:01

                kamil.k >> A to je nějaká věda, strčit kapra do pytle? :-)

                  Nkamil.k - Profil | So 16.5.2009 12:37:29

                  co je na tom luxusniho-vyfotit a pustit,ten kdo si ho skakuje je peknej vocas.Verim ze ani polovina neumi poradne zasakovat kapra

                    NRaduz - Profil | So 16.5.2009 10:42:40

                    Tohle je opravdu luxusní diskuze

                      NZN - Profil | So 16.5.2009 9:54:43

                      Malda512 >>
                      ve vší úctě. Toto je diskuzní web. Diskuzní od slova diskutovat. To jen na okraj. Drda napsal svůj názor (btw., dle mého trefný), žádný blud. Do prdele tě neposlal, žádné své problémy tady nezatáhl, jen tvé. Proto je dle mého tvá odpověď mimo mísu. Bohužel, nebo buhudík,co tě zajímá a co tě nezajímá je nepodstatná věc, stejně jako tvé příspěvky do jiných otázek.
                      Co se politování týče, děkuji. Fakt to nemám lehký a jsem rád, když se mnou někdo cítí.

                        NMalda512 - Profil | Pá 15.5.2009 18:04:00

                        Mr.Stick >> tY JSI ŮŮŮŮŮplně mimo mísu. Zkus si něco někdy pořádně přešíst a pak nad tím přemýšlej, Možná ti pak dojde že jseš přesně také ten typ o kterém jsem psal. .Nemám vůbec chut tě řešit tak si dej pohov.

                          NMr.Stick - Profil | Pá 15.5.2009 17:40:57

                          Malda512 >> Bože, ty si vocas. Pochopil jsi vůbec, co ti ZN chtěl říct?

                            NMalda512 - Profil | Pá 15.5.2009 17:17:03

                            ZN >> Asi nevíš co píšeš. Já mám děkovat někomu kdo se ani jednou nevyjádřil a jak najde něco co se mu hodí tak píše bludy. Já tě pošlu do prdele a někdo ti napíše že se mi máš za to omluvit. To ti připadá normální? Jestli jo tak tě lituji.Já jsem rád jen tehdy když se to týká mé otázky. Jinak mně to nezajímá. Já taky na druhé otázky odpovídám přímo a netahám tam nějaké své problémi. A už vůbec se do nikoho nenavážím ve věcech které se mně netýkají. To mi připadne fér. Ne myslíš že ne????????

                              NMalda512 - Profil | Pá 15.5.2009 17:04:42

                              Mirek.179 >> nevímže by tahle anketa byla o pravopisu. Zkus napsat anketu o pravopise. Jak vidíš tak všeci pochopili. Nemám čas se tím zaobírat. Ale díky za připomínku.

                                NMirek.179 - Profil | Pá 15.5.2009 12:39:18

                                Malda512 >> :-DDDD tebe ten češtin ve škole evidentně nebavil,že :-DDDD

                                  NKocháč - Profil | Pá 15.5.2009 12:08:28

                                  slamakos >> myslím, že jsem to góml... :o)

                                    Nslamakos - Profil | Pá 15.5.2009 12:03:40

                                    Kocháč >> Nechtělo by to anketku ,,,,,,,,,,,???? ,ale pochopil jsi...

                                      NKocháč - Profil | Pá 15.5.2009 12:01:59

                                      Nehledě na to, že se dá špinkou vypálit třeba nějaká osobní značka, třeba kosočtverec...

                                        NKocháč - Profil | Pá 15.5.2009 12:00:41

                                        slamakos >> jasně, že s cigárem v hubě. Ta červená tečka z hořící špinky se dá v komplu upravit stejně jako vyvalený oči...