Riskovat kvůli fotce velké ryby

Co s ní po ulovení. Shovat nebo nezapsat. Všeci chtějí mít idealní podmíky k focení. Jenže je tady limit 7kg. Když berou velcí kapři tak co ted z kaprem.
Autor diskuse: Malda512 - Profil , 12.5.2009 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Jak s ní naložit?

A) Vyfotit a hned pustit.91%

B) Zapsat,zkončit ,skrz lepší podmínky k focení.1%

C) Schovat a pokračovat dále v lovu.3%

D) Každýho věc5%

Od 12.5.2009 hlasovalo 358 čtenářů.

kakr - Profil | Čt 14.5.2009 15:05:55

Malda512 >>
Je to velmi jednoduché, stačí změnit v BP, "po ulovení je lovící nepřisvojenou rybu neprodleně vrátit vodě"....
Rozhodně se to jako návrh řešení dostane v MRS do připomínkového řízení.

    Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 15:03:59

    Malda512 >> nezapomeň, že z pytláků jsou nejlepší porybní. Kdybych se rozhodl, že za nonstopku poberu noty, mám jich na stole do rána 20 a to bez prdele..... :o)
    Co se týče toho trápení ryby, stačí si sednou a čekat.

      Malda512 - Profil | Čt 14.5.2009 15:01:50

      Kocháč >> A k té tvojí odpovědí Jestli ti neslouží pamět že si nemůžeš vzpomenout tak na to se dají pořídít prášky. Zkus svého lékaře třeba ti nějak pomůže. Pokud to je pitomost tak proč se zapojuješ do debaty. Najdi si nějakoů tobě blízkou kde budeš číst jen co potřebuješ slyšet. Zkus kakra ten ti jistě poradí kde píší jen intelektuálové.Ale jinak dík za příspěvek.

        Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 15:01:12

        Miras >> tak to by mohlo být řešení, nebo že bych vyzkoušel rybičku? :o))))

          Malda512 - Profil | Čt 14.5.2009 14:57:43

          Kocháč >> Jak bys to ty joudo dokazoval. to bys čekal na břehu a sledoval jak každý rybář zachází z rybou nebo jak.

            Miras - Profil | Čt 14.5.2009 14:50:25

            Kocháč >> Tak zkus letos nastražit žízaly na sumce - třeba chytíš hada:-)

              Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 14:45:04

              kakr >> minulej rok touto dobou jsem měl nastraženo na hady a chytil jsem akorát sumíka :o)

                Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 14:43:50

                Když nad tím tak dumám, tak zápis: "Napomenutí za nešetrné zacházení s rybou" by se v notách moderního kapraře s úctou k přírodě pěkně blejskal :o)))

                  kakr - Profil | Čt 14.5.2009 14:43:36

                  Kocháč >>
                  Tam je to v pohodě, vezmi rosňáky hadi začínají kousat.

                    Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 14:41:39

                    kakr >> já budu v táboře Dřevotvaru pod Podhradím a když tam bude někdo sedět, sednu si kousek bokem. A kdyř bude nejhůř, budu si hrát s drobotinou...

                      Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 14:39:55

                      Malda512 >> A o čem ta otázka vlastně je? Jo aha o focení kaprů :o)))
                      Jestli máš v řepě všech pět pohromadě, tak se nemusíš na takovou pitomost ptát. Když už musí být fotka a rybu chceš pustit, tak vyfotit hned a pustit. Kreténi co čekají na lepší světlo by měli všichni přijít o noty a být RS, tak se na tyhle opičárny budu zaměřovat. Chytne se ryba a mnohdy začínají egoorgie, taky jsem si tím prošel a poznal spoustu dementů co jsou schopni rybu kvůli fotce sakovat a následně ji trápit i 15minut na břehu. A sere pes jestli je ryba na podložce, má modrou hubu od desinfekce a je pravidelně polévána vodou.
                      Na další schůzi MO navrhnu do BP přísnější popis šetrného zacházení s rybou :o)))
                      Rád kaprařím a i si rybu vyfotím, ale už hlavně na podložce pro dokumentace toho kusu. Focení zabere pár vteřin...

                        kakr - Profil | Čt 14.5.2009 14:39:48

                        Kocháč >>
                        Já se z Podhradí vrátil předevčírem, voda mírně vyšší, nad horním jezem nasazena ryba domácí, karavany, bivaky, skoro jak na Mušově.

                        PepaČadek:
                        Zasakovat můžeš do půlnoci. Pak máš 4 hoďky pauzu v bivaku.

                          ZN - Profil | Čt 14.5.2009 14:38:45

                          slamakos >>
                          v pohodě:-)

                            Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 14:33:17

                            kakr >> Já budu v sobotu chytat na Podhradí na Dyji ( chytání, kamarádi, selátko, grilovačka, bečka,....) Zrovna jsem se vrátil od Zábranských s červíkama, krmítkama a kukuřičkou( vanilka, jahoda) ve flašce. Děkuji za pozvání, ale tam musím a moc se těším. Vidím tu bandu jednou za rok. A jednou v roce beru do ruky sladký dřevo a békám na celej tábor....

                              PepaČadek - Profil | Čt 14.5.2009 14:30:56

                              kakr >> je možné kapra zasakovat a počkat na noc?

                                Malda512 - Profil | Čt 14.5.2009 14:30:06

                                Kocháč >> Myslím že není nutné se tady do sebe navážet. Věnujte se otázce. Děkuji všem.

                                  Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 14:30:06

                                  Nic se nezměnilo, muškaři šijí do kaprařů, kapraři šijí do muškařů, chodí sem pitomci a i pohodáři. Nedávno, když jsem byl ještě nasranej a přesvědčenej, že sem už psát nebudu, jse si četl nějakou zdejší klasickou hádku několika lidí. Mimochodem všechny znám osobně a myslím si, že všichni jsou v reále super parťáci, ale spolu se neznají. Byla to dobrá mela, dost jsem se pobavil nad tou zbytečností :o)))

                                    kakr - Profil | Čt 14.5.2009 14:28:43

                                    Kocháč >>
                                    Omyl, já mám kapraře rááááááááááááááád.
                                    V sobotu máme Lov kapra o ceny, jsi zván a vítán. Jsou ve dne a fotit můžeš o stopéro.

                                      Malda512 - Profil | Čt 14.5.2009 14:27:12

                                      JKL >> Nejsi trochu mimo. Víš jak vypadá schizofrenik? Ty jsi asi nějaké médium co. Mohl bych klidně tvoů otázku vymazat ale neudělám to aby si to mohli přešíst i ostatní. Jsi asi mistr světa i z kakrem. Myslím si že nemáš ani polovinu zkušeností jak ostatní co píší na mrk. Tak si tady nehon triko.Rád bych tě někde potkal na rybách abych se mohl přesvědčit na vlastní oči jak vypadá člověk který umí podle pár vět na netu určit kdo a jak moc je zkušený. A jestli čekáš že budu rozdávat červenýjen že se tam nějdo dohaduje tak máš smůlu. Jo asi tě nasralo že jsem napsal aby se drželi tématu který je danny a zrovna šlo o tvého kamaráda kakra.

                                        Kocháč - Profil | Čt 14.5.2009 14:25:21

                                        kakr >> zdarec ty stará strukturo nepřející kaprařům :o))))