Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Njaroslavstehlikst - Profil | St 6.7.2016 9:09:59

v neděli na strži fakticky paráda , hned vedle chaty "u čecha" asi 3 metry od břehu perfektní čudlařina (perlíni , cejni malí i velcí , plotice , oukleje ...) a feeder co 2 minuty to záběr většinou kapř nebo cejn .

Prostě super rybačka :)

    Njaroslavstehlikst - Profil | Čt 16.6.2016 13:58:27

    Tak co dravci ? :-)

      NVOMI - Profil | Ne 12.6.2016 21:10:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Tak místo bavení se o zahrabávaní lidských exkrementu a probírání velikosti a přírustku kapru radši jedna fotečka s feedrovačky.Jenom tak pro zajímavost chytnul jsem asi 30 kapříku velikosti od 25-40cm.Petruv Zdar.

        Nanimuk - Profil | Čt 9.6.2016 12:14:55

        Mery >> Zdarec, problém je v tom že ten Kapr bude za ten rok 100x chycenej s hubou jak cedník. Není problém chytnout 10-15 těchto kaprů za vycházku+počet rybářů kolem Piláku.

          NLLangoss - Profil | Út 7.6.2016 16:12:19

          Matyáš >> to by mě taky zajímalo jaký je rozdíl.

            NMery - Profil | Po 6.6.2016 23:35:31

            A ohledně bivakování dřív když jsme byli mladší tak jsme pod deštníkem nebo pod širákem schovaní někde v lese aby jsme nebyli moc vidět a nepřitahovali pozornost, a dneska člověk jede na pilák a připadá si jak kdyby dojel na Mušov. Bivaky pod cyklostezkou a všude kam se podívám. Zkouší trpělivost rybářské stráže, než na ně zavolá policii a bude utrum uplně...

              NMery - Profil | Po 6.6.2016 23:30:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              animuk >> Velikost vysazovaných ryb je taková jak ryba ten rok narostla, do revíru vysazujeme normálně tříletou rybu to znamená ryba kolem 40cm, která další rok dorůstá berné míry. A potom se vysazuje větší ryba čtyřletá koupená. Ještě nějaký dotazy? Jestli je pro vás problém chytit vetšího kapra tak to bude asi rukama :-D Protože naše revíry jsou jedny z nejvíce zarybněných revírů široko daleko.

                ND.O.K. - Profil | Ne 5.6.2016 13:54:07

                Matyáš >> Vysvetli jakej :D.

                  NMatyáš - Profil | Ne 5.6.2016 11:01:01

                  LLangoss >> Mezi bivakovanim a kempovanim je dost velkej rozdil..ale neberu ti myslenku..

                    NLLangoss - Profil | So 4.6.2016 16:04:05

                    Matyáš >> Útrum s bivákama? Pilak je v chko tady stejně nesmíš kempovat. A stejně je tu každej bivákuje.

                      NMifí5429 - Profil | Pá 3.6.2016 20:46:18

                      fishmery >> Jasan chápu, Já právě myslel ty toaletaky a to co bylo pod nimi no tak jsme se spatne pochopili:)

                        NMatyáš - Profil | Pá 3.6.2016 19:44:15

                        Omlouvam se vam panove,jestli se vas to nejak dotklo,ale jste mi uplne ukradeny a je mi z vas na bliti :D doufam,ze se nekdy potkame u vody,pak si muzem povymenovat argumenty z oci do oci.. Nemam zajem tu s vama o tomhle dal diskutovat. At se vam vsem dari,Petruv zdar! :)

                          Nfishmery - Profil | Pá 3.6.2016 19:09:27

                          Mifí5429 >> jasne ze ne posrany toaletaky to ne sem nemyslel ale myslel sem petky a takovy veci tak se omlouvam za nedorozumeni ;-) a mas pravdu kdyz ma clovek u sebe poklizeno tak ho otravujou a ti co maji bordel jsou vporadku

                            Njaroslavstehlikst - Profil | Pá 3.6.2016 15:36:52

                            animuk >> ?

                              Nanimuk - Profil | Pá 3.6.2016 15:36:10

                              Při lovu mě to nijak nevadí ale už jsem to měl 2x v řízku.

                                Njaroslavstehlikst - Profil | Pá 3.6.2016 14:47:37

                                animuk >> řeknu to asi takhle .
                                Vadí vám ty kotvičky nějak při lovu ? myslím že ne ; )

                                  Nanimuk - Profil | Pá 3.6.2016 14:40:12

                                  Tak ať někdo zveřejní o kolik narostli kapři s těma "fáborkama". Ty jsou kalibrovaný na 44 cm.

                                    Njaroslavstehlikst - Profil | Pá 3.6.2016 14:06:36

                                    animuk >> jeden masař pro změnu ...

                                      Njaroslavstehlikst - Profil | Pá 3.6.2016 14:06:23

                                      Matyáš >> Když ses ti to nelíbí , udělej si svou , a privátní diskuz ;)

                                        Nanimuk - Profil | Pá 3.6.2016 11:38:18

                                        Místo hoven řešte velikost nasazovaných kaprů.

                                          Červené karty: Drápal