Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

tuzemak - Profil | Pá 3.6.2016 9:46:10

F0XL >> když se koukneš do karty tomu křiklounovi,tak jinde by tu diškuz neustál.o)) a posílat do prdelky děti nebudu...

    F0XL - Profil | Pá 3.6.2016 9:35:43

    tuzemak >> Dětský jádro, tak to jsem se po ránu zasmál. Říkal jsem si kam ty omezence slušně poslat.

      tuzemak - Profil | Pá 3.6.2016 8:09:36

      Matyáš >> je toto veřejná diškuz? je...a že bych diškutoval a rozdával moudra na D5?už se prober...je tu na Mrku dětský jádro,tam by ses hodil,tam se s tebe poserou strachy...

        62244 - Profil | Pá 3.6.2016 1:37:09

        Kdo není schopen vlastní exkrement zahrabat, at chytá takto ))))))

          Matyáš - Profil | Čt 2.6.2016 21:41:28

          Predem se omlouvam vsem diskutujicim,ale jak tak sleduju urcity zapisy,tak bych se poblil..kurva,jedu k vode na vic dni,tak musim srat vsude,kam dohlidnu? Doprdele kde to jsme?! Tuzemaku,proc se prosimte michas do tyhle diskuze? Mas nejakou spojitost s MO Z.n.S.? Nestaci ti diskutovat o D 5,6,7 kde rozdavas spoustu svych mouder? Jak uz tady zminil Mifi,za chvili budeme mit vsichni utrum s bivakem u vody,kdyz se X lidi bude chovat jako hovado.. To jako doma nekdo z vas chodi srat,aniz by po sobe splachnul hajzl? Pokud se bude vetsina lidi chovat jako zvirata,tak to bude mit nasledky.. Jasny,papir i hovno se rozlozi,ale nez se to stane,tak ho někdo 3x rozmazne podrazkou.. To uz i pes se dokaze zachovat lip a to lejno si po sobe zahrabat ty vole.. A jeste jedna vec od nekoho chytryho..mam u vody bivak a cekam na zaber na lehatku? Neskutecny zvasty..aspon je videt to,ze lidi resej nesmysly..jo,jsoulidi,ktery se valej jak dobytci,ale otevrete kurva oci..v dnesni dobe uz ma kazdej druhej priposlech,nebo neni kokot a ty pruty si hlida..proto asi u ty vody je ne?!!! Doba se trosku posunula,uz existujoui jiny vymozenosti,nez policajti o velikosti tenisovyho micku.. Neni nad to,se takhle vecer vytocit nad inteligenci urcitejch "kolegu" rybaru.. Petruv zdar a at u vody travite jen pohodivy chvile.

            Miraryb - Profil | Čt 2.6.2016 20:53:47

            HM,bavíte se tady o hiwně :-D

              Mifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 15:28:46

              jaroslavstehlikst >> oboji

                jaroslavstehlikst - Profil | Čt 2.6.2016 14:12:50

                Mifí5429 >> stanování / bivakování ?

                  dubos - Profil | Čt 2.6.2016 14:05:21

                  Mifí5429 >> jedinej co tu brečí seš ty 😃když chceš mít pořádek tak uklizej i fleky vedle mezi tím co cekas na lehatku na záběr😃

                    tuzemak - Profil | Čt 2.6.2016 11:27:12

                    Mifí5429 >> nápodobně..

                      Mifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 11:26:43

                      D.O.K. >> Ano spravne, je tam zákaz asi tak jako vsude ale zatím to toleruji:-)akorát se bojim ze tímto přístupem od rybářů s Tim bude za nedlouho konec bohuzel:-/aa pak mužem nadávat sami sobe bohuzel

                        Mifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 11:25:11

                        tuzemak >> Měj se pěkně

                          D.O.K. - Profil | Čt 2.6.2016 10:47:50

                          Mifí5429 >> jestli se nepletu, tam tam dokonce zakazano stanovani je. A bude to jen o jednom blbovy, ktery to zaridi tak, ze se to nebude tolerovat.

                            tuzemak - Profil | Čt 2.6.2016 10:29:10

                            Mifí5429 >> reju?já na tebe slušně reagoval,jen to tvoje chováni je na blití,ani se nedivim,máš vychováni řeznickyho psa....pokud se neumiš slušně bavit,raději na mě už nereaguj...děkuju...

                              Mifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 10:18:12

                              tuzemak >> říka borec co je chytrej jak rádio?myslíš si ze když jsi starší ze tady budeš na me machrovat a házet rozumy?nic jsem nemyslel zle vuci tobě ale ty prostě musíš rejt, rejt a rejt:)

                                Mifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 10:14:36

                                D.O.K. >> Zdravím te, však Já vím jak to kolega myslel ale co se tyče pořádku jsem nic takového nezaregistroval, pouze ty sra#ky vsude:-/nevím jak ostatní ale vzdy když přijedu k vodě tak posbiram bordel kde budu chytat ale bohužel co je o misto vedle nebo naproti to neovlivnim a nebudu uklízet 200 metrů břehu když tam pak stejne přijede dobytek a udělá tam bordel:)bohužel je to tak.a sbirat po nekom hov#a, to ať se na me nikdo nezlobí ale na to nemam žaludek. . . ale někomu jako je soudruh Tuzemak i přes veškerou snahu mohu vysvětlovat ze všechny sra#ky jsou na mistech nebo za mistama kde se bivakuje nepretrzite. . . proste to dělají maminy s deckama no. ..cekam reakci ze by bylo nejlepší zakázat pobyt u vody:)

                                  tuzemak - Profil | Čt 2.6.2016 9:59:14

                                  Mifí5429 >> hele slušně mladej,podle tvyho chováni se tu ukazuješ jako nějaky geroj....

                                    Mifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 9:58:41

                                    tuzemak >> :D prosím dost :D

                                      D.O.K. - Profil | Čt 2.6.2016 9:58:15

                                      Mifí5429 >> Ahoj myslim ze fishmery myslel spise petku od piva, nez hovno pod papirem. Je pravda ze to vypada hrozne, kdyz je to videt na kazdem kousku. Kdyz se na to, ale podivas z jineho uhlu pohledu tak dalsi rok tam nenajdes ani hovno ani papir. Stym si pritoda uz nejak poradi. Plechovka od kukurice, sacek od svaciny a pet lahev od piva tam budou jeste pro dalsi generace.

                                        Mifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 9:57:35

                                        tuzemak >> tak si bez utírat slzy někam jinam:)

                                          Červené karty: Drápal