Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

NFRANK71 - Profil | St 10.8.2016 20:07:12

Maci2477 >> no vidíš. Neznáš BP to je hodně smutný. Jasně zbalit a vypadnout, co ti je nejasný. Je vidět, že nerozumíš psanému textu a děláš zde ze sebe Kašpara a ještě se rozčiluješ. Chceš kávičku tak to zábal.

    NMaci2477 - Profil | St 10.8.2016 20:01:32

    FRANK71 >> My si vyhrazujem místo??Takže,když si odskočíme na wc nebo uvařit kávu na chatu ,tak si mám na těch 10 minut sbalit veškerý rybářský vybavení a za 10 minut zas rozbalit? Jsme tu 4 a vždy si odskočí jeden nebo dva...nechápu...kdo z vás by si sbalil výbavu,když si odskakuje na wc,to už přeháníte ne?

      NFRANK71 - Profil | St 10.8.2016 19:43:40

      Maci2477 >> určitě znáš BP, jak když bičem mrská. Takže vyhrazování místa ti určitě něco říká. Takže stejný prase, jak důchodce.

        NMaci2477 - Profil | St 10.8.2016 19:40:11

        Mery >> Tak jestli myslíš nás,ty drzý rybáře,na chatě u pana Brychty,tak to se pěkně pleteš!!Jsme tu od soboty a při odchodu kohokoliv na chatu máme sice udice ve stojanu,ale vyvěšené!!!!Chce to líp se dívat...a ne hned odsuzovat všechny "cizí" rybáře...Ano,jsme odjinud,ale odpadky jsme sbírali i po předešlých rybářích,sbíráme vse do pytle a odvážíme sebou...Z 50 chycených kaprů,jsme si ponechali každej jednoho,ošetřujeme dezinfekcí rybám rány,dodržujem dobu lovu...no,takoví jsme my "cizí"..2 kontroly za 4 dny a vše v pořádku...Ono je asi hřích udělat si rybářskou dovolenou a poznat i jiné revíry,że???Radši si tady pohlídejte toho důchodce,co tady jezdí na roh a cpe do igelitky podmírového kapra s tím,že míru má..když ho náhodou někdo vidí...

          NMery - Profil | Ne 7.8.2016 11:44:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Čenda 513 >> No jo ale zase to odnesou ty slušní rybáři.co jen chtějí u vody strávit víc jak pár hodin, a vubec žádný bordel nedelají a jen si postaví bivak nebo destnik na prespání, to je smutný. a nejvíc to dělají cizáci co jsou zdaleka a mysli si ze kdyz udelají bordel ze na ne nikdo nemuze. Vetšina mistnich tohle nedela.

            NČenda 513 - Profil | Ne 7.8.2016 11:37:49

            Mery >> příští rok tam bude zákaz bude to napsáno v BP

              NMery - Profil | Ne 7.8.2016 10:17:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Hlavně rybáři co jezdí na Pilák jsou víc a víc drzejší, včera jsem byl na rybách večer pod Hynkovcem a pod chatou p. Brychty nahozených 6 prutů ve třech stojanech a jen jeden rybář, a před třemi dny na stejném místě to samé jen o flek víc k přítoku u té pramice, tam bylo nahozeno a rybáři nikde, nejspíš nějací ubytovaní tam někde a na zahradě grilovali a pruty nahozený.A s bivakama na Pilaku je to hnus lidi už nemají respekt stavi bivaky pod cyklostezkou a kde jsou videt. Nebude to dlouho trvat a budou za to zákazy a zase každej bude brečet proč. Ale za to si mužou vzdycky sami rybáři.

                NLLangoss - Profil | So 6.8.2016 19:38:11

                Matyáš >> Já bych řekl, že proto, že na piláku je to samý bivak a nebo stan a je to zakázané...?

                  NMatyáš - Profil | Pá 5.8.2016 8:37:39

                  Čenda 513 >> Kvuli cemu jste to sem Cendo vkladal? Ptam se jen ciste ze zvedavosti

                    Njaroslavstehlikst - Profil | St 20.7.2016 11:36:45

                    řeka včera od 5 do 9 hodin jeden kapřík 3 oukleje 1 bolen 30cm a co víc , boleni velikosti násadové jsou i tam :/

                      NČenda 513 - Profil | Út 19.7.2016 23:53:14

                      xxx

                        Njaroslavstehlikst - Profil | Po 11.7.2016 9:03:15

                        v sobotu na bráňáku na kuku 2 menší kapříci a 2 cejni , a vláčka na 30 bolenů velikosti vysazené , 10 okounů , jeden bolen kolem 30cm , a dokonce na mini plandavečku plotice ! :o)


                          NDr-Voštěp - Profil | Ne 10.7.2016 16:18:14

                          Opět dovolená na strži a opět spokojenost spousta malých kapříků ale chytačka dobrá na gril šli 3 kapříci několik velkých ryb se mi nepodařilo vůbec zastavit protože sem chytal blízko podvodních překážek a tam našli velký ryby spásu tak zas příště.

                            Njaroslavstehlikst - Profil | Pá 8.7.2016 9:54:31

                            A co to teda dělá na bráňáčku , a na řece ? (pokud to není tajný :o))) )

                              Ndubos - Profil | Pá 8.7.2016 8:21:56

                              Čenda 513 >> zdravím a na řece je snad pořádek ?s bivaky tam nejsou .není to jen o lidech kteří u vody spí😁

                                Ndubos - Profil | Pá 8.7.2016 8:19:48

                                Luke >> to se těm rybám musíš začít věnovat 😃

                                  NLuke - Profil | Pá 8.7.2016 0:07:59

                                  Otázka času než se k tomu začnou volat policajti a pěkně to pokutovat. Já jsem místní a o výkendu když chci jít na Pilák a vidím co tam je národa tak to otočím a jdu radši na Bráňák... Sednu si tam tak akorát odpoledne po práci v pracovní dny. Směřujeme přesně do takové situace do jaké se dostali Nové Mlýny a zákaz bivakování vydané okolními obcemi je jen otázka času. Na jednu stranu mě to štve na druhou budu moct jí i o výkendu na Pilák na ryby...

                                    Nadamik123 - Profil | Čt 7.7.2016 23:33:27

                                    Čenda 513 >> Nevadí mi když si někdo postaví bivak a je tam jak dlouho chce. Ale místo musí mít uklizené a nesmí po něm zůstat žádný nepořádek.. Tohle je ale hnus a mělo by se s tím začít něco dělat. Je hezké, že na revíru platí rekreační statut, ale když není nikdo, kdo by to kontroloval a pokutoval, tak se nic neděje a bude nepořádek u vody pořád.

                                      NČenda 513 - Profil | Čt 7.7.2016 21:32:34

                                      Na revíru 461 131 Sázava 19 - Pilská nádrž je v CHKO Žďárské vrchy a platí zde rekreační statut........Pokud platí na rybářském revíru rekreační nebo jiný statut,je lovící povinen se řídit podmínkami platného statutu - to je ZÁKAZ stanování , kempování , pálení ohňů a plavební řád.Koupením povolenky přebíráte nejen práva , ale i povinnosti s tím spojené

                                        NČenda 513 - Profil | Čt 7.7.2016 21:25:38

                                        AHOJ - tak jak se Vám rybářům chytá na piláku a jaký názor máte na stanové městečko a ten nepořádek kolem vody.Domácí rybáři jezdí raději na řeku.

                                          Červené karty: Drápal