Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | Čt 2.6.2016 9:56:57

Mifí5429 >> to je zajimavy,včil píšeš o bažinach...tak kdo se v tom má vyznat...

    Ntuzemak - Profil | Čt 2.6.2016 9:54:26

    Mifí5429 >> můj komentář byl jen reakce na tvůj pláč....

      NMifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 9:22:17

      tuzemak >> jen se Te zeptám, vis ubec o jaky revír jde?máš ponětí jak to tam vypadá? Maminky s deckama co chodí na procházku kolem přehrady bezne chodi v prsackach aby prolezli bazinama u melcin aby se dostali na místo kde bylo nas#ano , nebo dokonce si udělají X kilometrovou procházku kolem dokola a co je na tom to nejzakladnejsi. . . nosi sebou v kabelce toaletní papír! !!:)ty prazdne rulicky od toaletních papíru v keřích tam jsou opravdu od nich takže jsi nám to tady krasne objasnil a všichni ti dekujem:)

        NMifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 8:52:36

        tuzemak >> Tak to cumim teda:Dvrele diky za tvuj komentar...:D

          Ntuzemak - Profil | Čt 2.6.2016 7:00:59

          Mifí5429 >> ta maminka měla na zádech lopatku,aby mohla po nějakym svym děcku hovínko zahrabat?otevři oči konečně,ne každý howno je rybářský.....

            NMifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 6:54:15

            Lutra >> vím že se dovolavam nemožného ale i přes to se snažím na to upozornit, skousnu hodne věci ale co je moc to je moc:-/KAŽDÝ rybář by si to měl přebrat po svem i když vím že někteří se tomu vysmeji a nezmění se ubec nic, bohužel morálka a logika českých lidi. . . tohle si dovolit někde v zahraničí na vodě tak ten dotyčný končí a už se k vodě dlouhou dobu nepodiva, Tvá myšlenka s tou lopatkou související s pobytem u vody je dobra, ale dokud zde budou platit pravidla lovu z roku 1980 tak se nezmění ubec nic☺

              NMifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 6:48:23

              fishmery >>Hlavne ze slušný rybáře bude RS buzerovat za ko#otiny ale když tam někdo má takovej bordel ze to tam vypadá jak na smeťáku to je v pořádku...samozrejme logiku to dava, rybare co mají pořádek sejmu a udelam mu zle a rybáře co se chova jak dobytek nechám byt.

                NMifí5429 - Profil | Čt 2.6.2016 6:17:03

                fishmery >> si ze me delas kozy nebo v ty palici nemas nic?:-Oja budu sbirat po nekom pos#anej toaletak a sra#ky? Tohle snad nemuzes myslet vazne, ale co me překvapuje, vzdicky se tady na mrku najde borec s takovym nazorem a napise totalni kokotinu. . . Nejake petky, papiry, apod bordel samozrejme vysbiram ale toto jsi trosku prestrelil a ja opet ziram nad inteligenci nekterych lidi

                  N62244 - Profil | St 1.6.2016 22:00:31

                  Mifí5429 >> Dost jakože na píču je když postavíš bivak sedneš si rozdeláš pivko, slyšíš za sebou pohyb otočíš se ,, a tam maminka ze 3 dětma a to jedno se ptá mamíííííííííííí ploč pán má tady ty hovínka , ?? maminka nato odpoví protože to je čuně.
                  Proste humus.
                  Všací vejbavu za 100tisíc. hadry za 50tisíc,,kilometry táhnou težkou vejbavu ALE ZAHRABAT HOVNO TO JE NAD JEJICH SÍLU!!!

                    N62244 - Profil | St 1.6.2016 21:51:55

                    dubos >> Neboj máme ještě vlhčené ubrousky

                      Nfishmery - Profil | St 1.6.2016 19:55:35

                      zdravim kdyz uz se tu mluvi o bordelu tak na pilaku je hrozny bordel a kdyz sem byl jeste v rybarskym krouzku tak sme chodivali kolem vod s pytlama na bordel a uklizeli jsme tedkom uz to neni videt ze by nekdo chodil meli by sme se starat o nase vody pilak je pekna voda na chytani tak se snazme ho udrzet v poradku a v cistote nejen pilak ale i vody okolo kde se chyta :-) ne kdyz nekdo prijde s plnou flaskou piva a prazdnou tam hodi do kere to nechapu uz vubec :-) kdo ma aspon trochu rozumu tak se zahcova tak ze ikdyz vidi neporadek tak ho uklidi jak to delam ja :-)

                      Petru zdar ;-)

                        Ndubos - Profil | St 1.6.2016 19:05:28

                        Mifí5429 >> zapichni to spíš do bivaku ať ti to nenamokne😃😃

                          NLutra - Profil | Út 31.5.2016 23:02:53

                          Mifí5429 >> obávám se kolego, že se dovoláváš nemožného. Ta hovada co to mají na triku, se zamyslet asi nedokážou, snad ani nemaj čím. Já už tady tuto diskuzi kdysi vedl, navrhoval jsem, aby bylo v řádu přímo dáno: máš bivak, nebo deštník s lehátkem, dobře, povinná výbava je ta zmíněná lopatka. Jó to jsem to schytal. Mám taky pejsky co se mnou občas jdou k vodě a už z tohoto důvodu k té vodě nějak chodím minimálně.

                            Njaroslavstehlikst - Profil | Út 31.5.2016 20:55:02

                            Mifí5429 >> a když se v tom potom vyválí čokl , tak to z něj táhne ještě měsíc :/ :-)

                              NMifí5429 - Profil | Út 31.5.2016 20:52:22

                              Jak málo stačí...

                                NMifí5429 - Profil | Út 31.5.2016 20:51:20

                                Petrův Zdar kolegové rybáři,minulý týden jsme s kolegou strávili několik nocí na Piláku. . . předem říkám že se nechci nikoho dotknout protože nemohu konkrétně ukázat na lidi co to mají na svědomí. . . To jsou někteří vážně taková hovada že si dokážou doslova srát pod nohy? na místo kde chytají nebo na místo vedle kde zrovna nikdo nesedí?...Většina rybářů v dnešní době má výbavu za desetitisíce korun a opravdu už nezbyde na obyčejnou polní lopatku za pár stovek korun?...vážně jsem se styděl sedět u vody když za námi šla rodina s malými dětmi a viděli všude po lese, u cesty samý útržek od toaleťáku, kapesníčku atd a co bylo pod tim nemusím snad vysvětlovat:-/Tímto Prosím ty co toto v klidu dělají ať se nad sebou zamyslí, ne možná kvůli sobě ale kvůli ostatním rybářům a lidem co chodí okolo vody třeba na procházku. . . těch pár sekund vykopánim a zahrabáním pod zem si myslim že vás nezabije...Díky

                                  Njaroslavstehlikst - Profil | So 21.5.2016 17:11:33

                                  Čenda 513 >> nevadí :-) lepší než nic ...

                                    NČenda 513 - Profil | So 21.5.2016 15:08:51

                                    jaroslavstehlikst >> ale jako třetí

                                      Njaroslavstehlikst - Profil | So 21.5.2016 15:07:16

                                      Opravdu podařené závody :-) ale nepodaření boleni :D

                                        NČenda 513 - Profil | So 21.5.2016 15:06:03

                                        kapr

                                          Červené karty: Drápal