Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Njaroslavstehlikst - Profil | So 21.5.2016 15:05:52

Čenda 513 >> Jsem na fotce , hurááááá :D

    NČenda 513 - Profil | So 21.5.2016 15:01:45

    Naši vítězové

      NČenda 513 - Profil | So 21.5.2016 14:53:35

      Dnes krásné počasí na tradiční dětské rybářské závody na Bránském rybníku

        Njaroslavstehlikst - Profil | Pá 20.5.2016 16:01:50

        Tak už zítra :)

          Njaroslavstehlikst - Profil | Čt 19.5.2016 13:55:27

          dubos >> jo ? na co ? ted ?

            Ndubos - Profil | Čt 19.5.2016 9:05:26

            jaroslavstehlikst >> ještě se tam dá nachytat milióny cejnku😃

              Njaroslavstehlikst - Profil | St 18.5.2016 20:44:23

              dubos >> jo , tak to je super :) díky
              To bude podle mého skromného názoru , hlavní a rozhodující ryba na závodech :D

                Ndubos - Profil | St 18.5.2016 19:35:29

                jaroslavstehlikst >> těch tam je plná hladina a na splavek 1 cerv na dno neprojde😃

                  Njaroslavstehlikst - Profil | St 18.5.2016 13:31:00

                  Čenda 513 >> Jak to tam vypadá s těma bolínkama nevíte ?
                  Mám v plánu na nich postavit celou taktiku :)))

                    NČenda 513 - Profil | Út 17.5.2016 22:06:04

                    Dne 21.05.2016 se uskuteční tradiční dětské rybářské závody na Bránském rybníku.

                      Njaroslavstehlikst - Profil | St 11.5.2016 15:05:25

                      na bráňák vůbec nejezdit :-) nemá to cenu , jediný co bere jsou ti boleni zbytek je futch :-)

                        Njaroslavstehlikst - Profil | St 11.5.2016 15:04:36

                        Mifí5429 >> jelikož je teď teplejší počasí než loni , tak už nejspíš taky pracují :)))

                          NMifí5429 - Profil | St 11.5.2016 14:56:34

                          Minuly rok není tenhle rok,pochybuji že je totožný počasí :D ale i to se muže stát. ...tipuji ze už to bude brzo při tomhle počasí, ale potřebuju to vědět trosku presnejch nooo:)

                            Njaroslavstehlikst - Profil | St 11.5.2016 13:52:48

                            Mifí5429 >> sice nevím , ale minulý rok v této době , už cejni šoustali jak diví (na strži) :-) a kapři taky :-)

                              NMifí5429 - Profil | St 11.5.2016 9:26:31

                              Kolegové jakpak to vypadá se třením na Pilaku popřípadě na Strži? Nemá někdo informace jak na tom jsou kapř? Pripadne jaka je teplota vody pokud někdo měřil ☺Díky za připadne info.

                                Njaroslavstehlikst - Profil | Po 9.5.2016 19:42:13

                                Dneska na bránáčku masakr :D
                                Na bič asi 250ks 10cm bolínků na bič za 3 hodiny :D fakticky obsypané břehy , tisíce a tisíce ryb ! :)))

                                  NVOMI - Profil | Po 9.5.2016 10:25:58

                                  Souhlas s Merym luftáci v kempu na táborkách to docela na piláčku pucujou.Berou co příjde pod ruku myslím si že občas by asi byl problém i mírou kapra popř.jiných ryb.Ale je to jako na jiných revírech MRS bohužel je to o lidech a jejich přístupu.

                                    Njaroslavstehlikst - Profil | Ne 8.5.2016 7:22:21

                                    Mery >> možná proto jsem přestal chytat na položenou , a věnuji se spíše feederu , plavané přívlači a nově taky muškám :)))

                                      NMery - Profil | Ne 8.5.2016 6:46:31

                                      Dost bídné? Se divite když někteří berou vše co jim přijde pod ruku a kord kempari kteří pilak drancuji jak můžou a nenechají to ani dorust ;-) a tyhle názory ze ve vodě nic není už mě vážně jen udivuje ;-)

                                        Njaroslavstehlikst - Profil | So 7.5.2016 21:45:20

                                        62244 >> a kde konkrétně ? pilák že ? :)

                                          Červené karty: Drápal