Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

N62244 - Profil | So 7.5.2016 21:39:56

LLangoss >> 48cm. Zarybnění je na techto vodach dost bídné.

    Njaroslavstehlikst - Profil | So 7.5.2016 19:26:38

    LLangoss >> 35 max . :)

      NLLangoss - Profil | So 7.5.2016 17:12:32

      polo >> já bych řekl tak 45

        Npolo - Profil | Pá 6.5.2016 11:02:44

        62244 >> kolik má 10,20,30,50....?

          N62244 - Profil | Pá 6.5.2016 9:52:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Na tu bídu to je krasnej carp

            NMifí5429 - Profil | Pá 6.5.2016 3:11:09

            jaroslavstehlikst >> tak to je jasne, tech ryb teto kategorie tam nebude moc ale jsou tam,jako vsude:)akorát tady pořád nevidím nějak ty fotky:O

              Njaroslavstehlikst - Profil | Čt 5.5.2016 17:12:35

              Mifí5429 >> jop , přesně tak , a jestli tam jsou , tak budou ukrutně opatrní :)
              Taky záleží jestli měli zakrmeno a chytali na boillies nebo třeba na feeder :)

                NMifí5429 - Profil | Čt 5.5.2016 10:24:49

                Drápal >> to ti gratuluji ses šikovnej! :)můžeš sem Prosím hodit fotky tech 2 kaprů? Rád se pokocham, proto ze moc takových ryb z pilaku jsem neviděl :)diky

                  NElis - Profil | St 4.5.2016 21:21:58

                  Drápal >> a teď o červené karkulce. :-)

                    Njaroslavstehlikst - Profil | St 4.5.2016 20:49:12

                    Drápal >> na boilies ?

                      NDrápal - Profil | St 4.5.2016 19:51:57

                      Dneska na piláku dva kapři 86a 93.krásný ryby ale počasí hnus.

                        Njaroslavstehlikst - Profil | Út 3.5.2016 14:19:51

                        62244 >> 48 45 , 52 kapř
                        a jeden cejn kolem 35 cm jinak samí prcci :)

                          N62244 - Profil | Út 3.5.2016 13:58:31

                          jaroslavstehlikst >> A nějaká větší ryba vám přišla?

                            Njaroslavstehlikst - Profil | Po 2.5.2016 17:10:01

                            62244 >> My jsme seděli první dva dny na přítoku , a tam masakr , co minuta to záběr , a pak od Čecha a tam asi 20 cejnů a kaprů :)

                              N62244 - Profil | Po 2.5.2016 16:52:34

                              Dekuji)))) my jsme boly na strži 4dny a strana u hraze kde je pohnojene vapněne poĺe tak tam ryba není. Za 4dny ve 3 lidech 6 kapru, a to z velke vzdálenosti. Žížalu jsem tam jen tak zesrandy meĺ 18 hodin bez poškození. Smutne .

                                Njaroslavstehlikst - Profil | Po 2.5.2016 14:08:32

                                62244 >> nic moc , zalezi co :)
                                hodně teď tahají kapři a cejni na strži :)

                                  N62244 - Profil | Po 2.5.2016 0:32:10

                                  Podá nekdo info o tom jak to tahá na sazava19??? Diky

                                    Njaroslavstehlikst - Profil | Čt 28.4.2016 8:07:48

                                    TYDOGO >> čáry máry kuří očka , ať je z tebe always vložka :D

                                      NTYDOGO - Profil | Čt 28.4.2016 8:03:49

                                      jaroslavstehlikst >> ne e, čáry máry fuck :-)

                                        Njaroslavstehlikst - Profil | Út 26.4.2016 17:23:45

                                        polo >> abrakadabra ? :)

                                          Červené karty: Drápal