Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Npolo - Profil | Út 26.4.2016 17:18:36

jaroslavstehlikst >> nezapomen na kouzelné slovíčko ...... !

    Njaroslavstehlikst - Profil | Út 26.4.2016 12:55:09

    jak je to s těmi pstruhy na řece ? myslím jestli fakt nasazovali a jestli tam pro mě ještě nějaká tesco ryba zbyla :D eventualne napište jak na zdarskych revirech celkove berou , a ne jenom na tech zdarskych :P
    Petruv zdar a at vam tahaj :)

      NČenda 513 - Profil | Pá 15.4.2016 22:26:24

      Ahoj tak nám zítra začíná pstruhová sezona

        NCarpík 1995 - Profil | Út 5.4.2016 10:30:48

        Mira Kolínek >> Tuto odpoved mam zjistenou primo od RSkdyz mas postaven bivak napriklad 10metru od vody a nemas pres noc zapichle vydlicky..zadne vyhrazovani mista to nenikdyby jsi jenom stahnul pruty nechal je ve vydlivkach a sel spat..tak je to povazovany za vyhrazovani mista

          Nkakr - Profil | Út 5.4.2016 10:23:34

          Mira Kolínek >>
          Těžká otázka. Můj názor -
          Osoba spící ve stanu který nazývá bivakem nevykonává rybářské právo, není rybář. Stan není rybářský povolený technický prostředek k lovu ryb. Jako nerybář si nemůže vyhrazovat místo k lovu. Něco jiného by bylo, kdyby měl před stanem zapíchnuté vidličky, to už vyhrazování místa k lovu je.

            NMira Kolínek - Profil | Út 5.4.2016 9:24:22

            kakr >> Prosím, poraď, jak je to prosím s vyhrazováním míst, když rybář na místě bivakuje přes noc, ale nechytá? Kdybych tam chtěl ráno přijít chytat, tak si vlastně nemám kam sednout. Je to košer, nebo se to dá považovat za vyhrazování míst? P.S. Tohle není nějaké vrtání do někoho, opravdu to nevím.

              NMira Kolínek - Profil | Út 5.4.2016 9:20:16

              Když si to teď ráno pročítám, tak mohu jen konstatovat, že pod většinu příspěvků jurase68 bych se mohl podepsat. Jinak s těmi 10 háčky na prutu je to super argument, taky bych to chtěl, vždyť když už tam sedím, ať to stojí za to. Stejně bych pak všechny ryby pustil :-))))

                Nkakr - Profil | Út 5.4.2016 9:18:18

                Matyáš - 5.4.2016 6:38:45 >>
                přesný výklad pojmu "táboření", podal již v roce 2005 "Soubor stanovisek k zákonu o ochraně přírody a krajiny". Ten vypracovalo Ministerstvo životního prostředí. Podle tohoto stanoviska je táboření, cituji: "souhrn různých činností umožňujících vícedenní pobyt v přírodě spojených s možností přespání, a to obvykle ve stanech nebo jiných přístřešcích (stavění stanů, přípravu stravy, hygiena, likvidace odpadků apod.)." Odsud jasně plyne, že spaní pod širákem není tábořením.
                Bivakováním rozumíme nouzové přespání (v noci), nikoliv rozvalování se po spacácích v pravé poledne.

                  Njuras68 - Profil | Út 5.4.2016 9:08:31

                  Matyáš >> kdyby jsi četl pozorně,a jen tady hrdinsky nepokřikoval,tak by jsi věděl,že píši o vydupaných místech. A to uděláš i v bivaku bez podlážky. To je právě to obcházení pravidel,bivak nemá podlahu,hurá do něj. I když smysl zákazu stanů v přírodě se vztahuje i něj. To by dávno mělo být jasné všem a už to pořádně postihovat. A můžou u toho ti jediní správní kapraři kafrat,že oni ryby pouští,tak proč by nemohli porušovat co je napadne.
                  Konec debaty,normálním lidem je to jasný, viz.třeba F0XL,Lutra.....,jiní nechtějí pochopit,třeba ty.

                    NF0XL - Profil | Út 5.4.2016 8:47:54

                    zaxxx >> Zdar, ta kaprařská mládež od vás jsou teda pěkný vemena jak tady čtu. Takhle omezený názory najdeš jen u mladejch kaprařů. Neumí psát, neumí se chovat, žádnej respekt. A nikdo si nepřipouští, že taky trápí ryby. Ještě že jsem se do toho nemíchal.:).

                      NMatyáš - Profil | Út 5.4.2016 6:38:45

                      juras68 >> Jo pozor :D tak to je vekikej problém :D a vis vubec o tom,ze bivak je prisresek bez podlahy,l a proto to neni v zadnym pripade brany jako stanovani? Nerikam,ze vzdycky narazis na slusnyho cloveka s bivakem,taky jsou nektery zkurveny hovada,ktery by zaslouzili rozbit hubu..ale tady se snazim bavit o slusnejch lidech

                        NFRANK71 - Profil | Út 5.4.2016 6:21:52

                        Lutra >>a to se věnuješ psům nebo rybám?Mám psa a ostatni mě polibte zadek. ,,Pane to jste vůl!"

                          Ndubos - Profil | Út 5.4.2016 5:20:06

                          Tak jestli jsou křoví posrany jen od těch co maj bivaky tak já přestanu chytat a ryba v noci odpočívá a chce klid😃ryba sama ví kdy má bejt aktivní a kdy na nás prdet😃

                            NLutra - Profil | Po 4.4.2016 22:27:42

                            Tak jsem si tady trošku početl a ač nerad, musím se ozvat. Nejsem kaprař a občas nějakou rybu sežeru, nicméně zdaleka ne každou, kterou chytím. Chytání přes noc od ostatních mě vadí, protože ani v noci ty ryby nemaj chvilku klidu. Na bivacích mně vyloženě serou ty posraný křovíčka za bivakem, občas jdu na ryby se psy a to je pak tedy opravdu něco. O jiném bordelu nemluvím, to s bivakem nesouvisí to umí i nebivaci. A zaštiťovat se tím, že ryby neberu je úchylné od samého jádra myšlenky samé: způsobuji jinému živému tvorovi utrpení a stress jen pro vlastní potěšení a zábavu -
                            to je v důsledku v rozporu se zákonem na ochranu zvířat proti týrání. Švýcaři už to pochopili. Tož tak. L.

                              Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 21:52:53

                              dubos >> v tom to asi bude :-). Většina kluků žije v tom,že porušovat pravidla je ,,in,,. Vůbec vám nepřijde na mysl,že třeba dodržujeme pravidla dobrovolně,protože tak to chceme. Ne proto,že nejsme hrdinové jako vy :-).
                              Ale třeba taková diskuze jako s tebou,mě často posunuje k názoru,že bych na nonstopáka fakt zavolal polismeny. Když ještě dělá ramena místo aby se styděl.

                                Ndubos - Profil | Po 4.4.2016 21:42:41

                                Az me chyti ja budu pikat ne ty tak se nes.. jiným lidem do t😨oho co porušují když ty na to nemáš koule

                                  Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 21:29:15

                                  Matyáš >> vydupaný fleky stejně jak po stanech. Nepolemizuji o tom,že většinou je tam i bordel okolo. To není vždy,stejně bordel udělá i ,,bobkař,,. Když už přistupuji na tvoji hru,že po mě něco chceš:-)

                                    Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 21:24:37

                                    dubos >> však chytej do osmi do večera.Jestli to umíš,stačí ti to. Proveď líbačku s kaprem a jdi domů:-)))
                                    Jo po cestě to vem přes vesnici 90km/h - však co,zákazy od toho,aby se porušovali. Určitě tě taky budou chápat a nechají tě takto argumentovat :-))
                                    Jen rybářský svaz nemá tak silnou vynucovací možnost,tak si spousta lidí dělá co chce.

                                      NMatyáš - Profil | Po 4.4.2016 21:19:35

                                      juras68 >> Chtel bych od tebe logicky vysvetleni toho,co ti vadi na bivacich :)

                                        Ndubos - Profil | Po 4.4.2016 21:16:05

                                        Hak ti stačí jeden když umis chytat a zákazy jsou od jakziva proto aby se porušovali😆

                                          Červené karty: Drápal