Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 21:07:38

dubos >> každý se chová jinak,ano. Ale kamp je samostatná kapitola. Má to majitele,bere za to peníze....Má si hlídat a postihovat potížisty.
Noční rybolov ublíží nebo neublíží...ani ty ani já nevíme. Prostě je zakázaný tak není třeba dál to rozebírat. Ani když se tady začne kasat stovka nonstopáků. Nebo tisíc. Až bude povolen - ok,chytejme. Do té doby mi vadí jako jiné porušování.
Ku..va chci mít na každé hůlce 20 háčků. A chci a chci a chci. Komu to vadí,když ryby stejně pouštím,a petky hážu do popelnice? Ten svaz nejde s dobou,proč nemůžu mít 20 háků?

    Ndubos - Profil | Po 4.4.2016 20:52:58

    juras68 >> sazava 19 kemp hnus když na podzim odjedou a pak nekdo bude nadavat na bivaky myslim ty co se slušně chovaj ne vsichni jsou slušný neobhajuju kaprare kazdej ať se zamyslí sám nad sebou a nocni rybolov pres čáru to uz vubec ničemu neublíží 😉

      Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 20:44:31

      dubos >> když jdu kolem vody,narazím občas na bivak. Ne na karavany.....Nějak nechápu,co myslíš

        Ndubos - Profil | Po 4.4.2016 20:41:18

        juras68 >> řekni mě čemu ti vadí bivaku vody mě spíš třeba u nás sere víc polovička karavanu od vás z brna po těch je bordel ze bych blil😊

          Nzaxxx - Profil | Po 4.4.2016 20:28:37

          Měli by jste se tu už všichni vys.at na tyhlety nikdy nekončící hádky, stejně to nemá smysl. Ať si kdo chce klidně rybu vezme, má na to plné právo, ať si každý chytá jak chce, následky si za to ponese sám! Ale chovejte se sakra tak, aby jste si ten pobyt v přírodě mohli užít. Odpadky si na zahradě taky házíte od huby rovnou na zem a necháte? Srát si chodíte taky do rybízu? Stejně tak chování k rybě jako takové. Je to všechno o lidech. Nebo zachvíli bude zakázáno naprosto vše a na ryby nám zbyde se koukat z videí nebo je chytat na kaprodromech.

            Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 20:27:08

            dubos >> ano,kontrola u vody. Od bordelu,stanů(bivaků),non-stop chytání,samozřejmě vztahu k rybám,přírodě. Prostě všechny pravidla vynucovat.
            A pokud se většině některá pravidla nelíbí,ať vstoupí do procesu vyjednávání změn. Je to běh na dlouhou trať,ale jediná smysluplná. Ne jen nadávat na činovníky,a porušovat to,co se jim nehodí.
            A moc by mě zajímalo,kde berete přesvědčení,že vámi chtěné změny jsou ty správné,a jsou tím správným posunem dopředu.

              Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 20:21:16

              Matyáš >> mýlíš se.Pokud chytáš přes čáru,zavážíš kde nesmíš....,tak mi po tom není úplný ....nic :-). V tom případě zasloužíš všeobecné opovržení,odsouzení a zatracení na věky věků:-). Jako každý jiný,kdo porušuje řády.
              A všimni si toho ,,pokud,,. Neodsuzuji tě automaticky

                Ndubos - Profil | Po 4.4.2016 20:17:16

                Tady se u nás rybaření ještě dlouho nehne kupředu to se musí prvně vyměnit hodně lidí ve všech svazech protože spousta jde krokem do zadu mrtvej kapr na fotce budiž ale také je to krok vzad ovšem spíš potřeba zatočit u vody s takovými co to tam kopou ryby z háčků zpátky do vody nebo hazou vzduchem protože nemaj holinky pak těžko násada vyrůstá v rekordní ryby 😂

                  NMatyáš - Profil | Po 4.4.2016 19:43:33

                  kakr >> Tak jo,vezmu,ale nevim kterej :) nemas s tim zkusenost,ze bys mi poradil? :)))) a z ceho ma sanci se na reviru stat trofejni kus? To se tam jen tak vyskytne? Rekl bych,ze musi vyrust prave treba z ty nasady,ale asi se pletu,co? :)

                    NMatyáš - Profil | Po 4.4.2016 19:38:02

                    juras68 >> A kdo rika,ze chytam pres caru? :) a ze zavazim a valim se v bivaku? A i kdybych to delal,tak ti je po tom uplny...nic ;) vy nechapete nas a ja zas ortodoxni masare...tohle je nekonecna debata. Ano,at si kazdej bere rybu,ma na to pravo,ale me nevyslovne serou ty lidi,co to berou po tunach,co na tom nechapes?

                      Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 19:29:44

                      Carpík 1995 >> je mi to jasný. Bohužel kontrola chabá,tak si víc a víc lidí dělá co chce.

                        NCarpík 1995 - Profil | Po 4.4.2016 19:18:32

                        juras68 >> Což pochybuji ...u vody s tim katastrofálním hrůzostrašnym Bivakem bývám poměrně často :) :) :) :) :)

                          Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 19:12:44

                          Carpík 1995 >> to by jsi mohl třeba tvrdit,že vlastně nepotřebuješ rybářské papíry. Přírodě neubližuješ,na řády stejně kašleš...
                          Ve dvou věcech nemáš pravdu: 1-ryby si vezmu cca tři čtyři do roka, 2-není mi jedno,že po 24hod nestáhneš pruty. Vadí mi to. Chci,aby se pravidly řídili všichni. Takže doufám jako ty,že se u vody nepotkáme.

                            Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 19:08:55

                            kakr >> nejdu s dobou,dodržuji pravidla. Není to moderní,viz poznámky Carpíka,ale určitě nepadnu na pozadí před klukama,kteří se chlubí,jak porušují řády. Taky se mi všechno nelibí,ale neznamená to,že si budu dělat co chci.

                              NCarpík 1995 - Profil | Po 4.4.2016 18:46:19

                              juras68 >> Každej máme jinej názor... ty máš hnusnej názor na mě, já na tebe :) nebudu si kvůli tomu tady honit ego :) :) .. Já si jezdim k vodě odpočinout a užít si rybařinu v plný svý kráse a k tomu neodmyslitelně patří radost s každého ůlovku, a tobě může bejt uplně jedno jestli to ve 24:00 stáhnu nebo ne..:) tím že lovím přes noc přírodě neubližuji..a to je nejdůležitější :) Jediná věc s kterou s tebou souhlásím je sakování ryb přes noc,Taky jsem odpůrcem tohodle zacházení, ale nadruhou stranu u tebe tento názor nechápu,když ty ho stejně loupneš do mrazáku ;). ...podle Toho jak se tady vyjadřiješ soudím ..Že Ty si jezdíš k vodě plnit mrazáky.. A Kaprař se nepozná jestli měří kapra na igelitce či na komeční podložce ..ale kaprař se pozná Tím že se především chová k rybám a přírodě slušně a bere rybu jako rovnocenýho soupeře a ne za každou cenu jako kus žvance :) ..Končím .. Ujasni si některé pojmy než mě tu začneš vykládát jak jsou lidi kteří pouštějí ryby do svého domova ,,nebezpeční,, A nebraň se furt co říká řád ... ty taky doma uspokojuješ ženu podle návodu na internetu jak by to mělo vypadat ? :) :) :) Měj se hezky..Doufám že se na rybách nepotkáme :)

                                Nkakr - Profil | Po 4.4.2016 18:37:47

                                juras68 >>
                                Nejdeš s dobou, moderní trendy jsou jiné:-))

                                Citace od jednoho obrkapřolovce -
                                Současná pravidla,jak je nastavuje RŘ,komplikují cílený lov velkých kaprů.Je sice několik revírů,kde je možné lovit přes noc legálně,ale to jsou opravdu ojedinělé případy.Takže moje odpověď je jednoduchá.Přiznávám,že chytám přes noc.Žádné speciální povolení nemám.Tak jako tisíce ostatních rybářů,kteří si zamilovali noční chytání i já prostě porušuji Rybářský řád a riskuji,že přijdu o povolenku.Vše ale s vědomím,že v žádném směru neubližuji živým tvorům a chovám se slušně k přírodě.Snad tato veřejná zpověď bude další kapičkou pro tolik očekávané změny v Rybářském řádu,který musí korespondovat s moderními trendy Evropské unie.

                                A máš vymalováno:-))

                                  Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 18:27:31

                                  Carpík 1995 >> ale aby bylo jasno,stejně odsuzuji i lidi,kteří rybu zabijí třeba tou vidličkou (pokud ji nepropíchl až mrtvou),nebo když bere za den víc ryb než může. Prostě když porušuje řády jakkoliv.
                                  Jen neberu jako omluvu to slavné ,,kaprařské,, : já ryby neberu,tak vlastně můžu vše.

                                    Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 18:00:32

                                    Carpík 1995 >> za to,že porušují řády,třeba nočním lovem. A že zaníceně plácají o podložkách a desinfekci to nezachrání. V noci chytne kapřu,tak ho nechá do rána ve vezírku,aby mohl spáchat důležitou lízací fotku,pustí ho a dál mele,jak je dokonalý. Sice má v paži řády,ale přece rybu dom nebere,tak může všechno. A bivak v zásadě je to stejný jak stan,který u většiny vod mít nesmíš.Že se to ,,mazaně,, obchází...no to jsou přece ti dokonalí,kteří mají akorát plná ústa keců :-). Podle řádů rybu vzít může,a třeba pukni. Ty nebereš? Neber,tvůj problém.
                                    Kaprař může být i chlap sedící na židličce,o půlnoci to zabalí a jde domů. Rybu změřil na igelitu (to bohatě stačí) a třeba ji klepl a bere domů. No a? To řády umožňují.

                                      NCarpík 1995 - Profil | Po 4.4.2016 17:19:54

                                      juras68 >> A teď mě vysvěli ty ..za co by měla brát RS noty ,,Kaprařům,, :) za to že se válí v bivaku ? Za to že si ročně někteří nevemou ani jednoho ušmoulanýho kapříka ? Za to že při lovu používájí podložky aby ryba nebyla poraněná ? :) :) :)

                                        Njuras68 - Profil | Po 4.4.2016 13:47:14

                                        Matyáš >> nejlepší jsou frajeři,kteří chytají přes čáru,válí se v bivacích,zaváží...a mají plnou hubu keců o morálce. Vy porušujete,a měli by jste přijít o noty.Ne ten co vezme kapra,a dokonce se odváží ho vyfotit.
                                        Proberte se,a když se vám to nelíbí,běžte do jiného spolku. Nebo místo chytání přes čáru běžte na schůzi a změňte něco.

                                          Červené karty: Drápal