Revíry MO Žďár nad Sázavou

Jak se Vám chytá na revírech MO Žďár nad Sázavou - Sázava 16 - 17 - 18 - 19, Cikhajský potok 1, Oslava 8? Posílejte fotky, pište zážitky z lovu ... Díky.
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 10.5.2009 všeobecné - ostatní

Váš nejnavštěvovanější revír

A) Sázava 167%

B) Sázava 177%

C) Sázava 187%

D) Sázava 1951%

E) Cikhajský potok 125%

F) Oslava 83%

Od 9.3.2010 hlasovalo 180 čtenářů.

Nkakr - Profil | Po 4.4.2016 13:38:36

Matyáš >>
Vezmi si prášek, nebo ti prdne cévka.
Na fotce kterou nemůžeš skousnout je konzumní kapr v konzumní velikosti. Nůž jsem nenašel.
Zřejmě nechápeš, že násada kapra je primárně určena ke konzumaci a ne k olizování a pusinkování.
Kapr není kámoš, kapr je žrádlo:-))
Až to pochopíš, přestaneš prudit........

    NMatyáš - Profil | Po 4.4.2016 13:23:50

    kakr >> Tady jde o to,jak kdo s rybama zachazi k**va! Tak si furt nemel dokola tu svou basnicku do haje..nekdo to bere z hlediska srdecni zalezitosti,je to jeho vasen a konicek..a nekdo holt tak,ze se mu za kazdou cenu musi zaplnit mrazak,aby se mu vratily prachy za kouoenou povolenku! Jak uz to tu psllal Mifi,pak ti,co kazdou vychazku zasakujou kapra,nebo dokonce vic,coz samozrejme lov na vodach mrs nepovoluje,ale to odbornik jako ty urcite vi :) takze prosimvas lidicky,zabijejte co nejvic kapru a fotte se s nima u vody s nozem v ruce,tak to bude asi podle kakra nejlepsi :) ale pak si nestezujte,ze lovite jenom nasadaky a nebo vubec nic a hlavne si hrozne stezujte na kaprare,co lovej chyt a pust,ze vam zabiraj mista u vod a stahujou ryby masivnim krmenim :))))

      NMira Kolínek - Profil | Po 4.4.2016 11:15:27

      FRANK71 >> Nevím přesně na co narážíš, o vysazování reofilních ryb nevím skoro nic. Ale je to přesně o tom: "a proč by to nedělali?" Když jiní ano, tak proč ne já, že? To už si musí vyřešit každý sám se sebou.

        NFRANK71 - Profil | Po 4.4.2016 11:11:06

        Mira Kolínek >> a proč by to nedělali. Stejnou výmluvu používá jeden nejmenovaný svaz. My nasazujeme reofilní ryby, tak mužem. Pokud nedodržuje právní předpisy svaz, tak proč by je měl dodržovat rybář.

          NMira Kolínek - Profil | Po 4.4.2016 11:06:22

          Mifí5429 >> Ano, myslel jsem si to. Víceméně to přesně vystihuje pokřivenou logiku některých dnešních "moderních" kaprařů: Já sice běžně páchám přestupky proti rybářskému řádu(lov přes čáru, vyvážení, atd.), ale když ulovené ryby pouštím, tak jsem vlastně lepší(etičtější) rybář, než všichni ostatní, kteří pravidla dodržují...
          To že si někdo vezme odhadem 90tku štiku přece není žádný smrtelný hřích, a nemůžeš vědět, jestli to třeba není jedna ze tří ryb, které si tento člověk za sezónu přivlastnil...
          Je to přesně jak píšeš, každý by měl začít nejdřív u sebe, třeba tím, že bude dodržovat pravidla spolku, do kterého dobrovolně vstoupil...

            Nkakr - Profil | Po 4.4.2016 10:55:46

            Matyáš - 4.4.2016 10:45:06 >>
            Nemusíš diskutovat.
            Fotka zabitého přisvojeného na zemi ležícího kapra určeného ke konzumaci je passé.
            Fotka pusinkovaného kapra včetně šťastného rybolovce ve vytrčených pažích je in.
            Velmi prosté.........

              NMatyáš - Profil | Po 4.4.2016 10:45:34

              Mifí5429 >> Souhlasim s tebou Mifi..nejdriv,at kazdej zacne u sebe..

                NMatyáš - Profil | Po 4.4.2016 10:45:06

                kakr >> Nene,o nicem uz tu s tebou diskutovat nehodlam :) staci mi cist tve prispevky na diskuzi ohledne musova..

                  NMifí5429 - Profil | Po 4.4.2016 10:29:27

                  Mira Kolínek >> to si nemyslel vazne vid?...ale odpovim ti:Ano skutecne je podle me je lepsi kdyz rybar chyta pres caru a ryby pousti nez kdyz rybar zabije kapitalni rybu!take si vezmu jednoho kapra za rok na jidlo ale co je moc to je moc...doufam ze ti moje odpoved staci,v zadnem pripade to nemyslim nejak zle ale clovek ktery ma v sobe trosku lidskosti a nebere rybarinu jen jako zpusob obzivy a aby se mu zaplatila cena rocni povolenky tak takove s prominutim praseciny neudela...mejte se tady pekne dal to nechci rozebirat,svuj nazor jsem rekl:-)pak si vsichni nadavejte sami sobe ze nemuzete chytit kapra pres 50,ze u nas v revirech nejsou stiky a ze svaz nezarybnuje jak to slychavam u vody v okoli zdaru bezne od masarek...zamyslet by se mel kazdy sam nad sebou nejdriv...

                    Nkakr - Profil | Po 4.4.2016 8:03:57

                    Matyáš >>
                    Názor ti nikdo nebere, jen znovu prosím o jaké neslušné zacházení se jedná.
                    Určitě si nenecháš vysvětlení jen pro sebe, velmi rád se poučím.

                      NMatyáš - Profil | Po 4.4.2016 7:52:31

                      kakr >> Jo,to je vlastne pravda no,moc se Vam vsem omlouvam,jestli se Vas to nejak dotklo :D je to uplne v poradku,chlubit sevzabitym kaprem :D vlastni nazor od jedince,je asi to nejhorsi,co muze na MRKu bejt,vid kakre? :))))

                        NMira Kolínek - Profil | Ne 3.4.2016 20:38:41

                        Mifí5429 >> myslíš si, že zabít prisvojenou štiku vidličkou je horší, než když napr. kaprar chytá po ukončení dovolené doby lovu... Tenhle pán narozdil od toho kaprare nic neporušuje...

                          Nkakr - Profil | Ne 3.4.2016 16:22:52

                          Matyáš >>
                          Myslíš, že přisvojený kapr má ležet v rakvičce s květinovou výzdobou?
                          Co je "neslušného" na mrtvém kaprovi ležícímu v trávě?

                            NMatyáš - Profil | Ne 3.4.2016 16:17:33

                            Miraryb >> Bozi mlyny melou..tomu nikdo neunikne :)

                              NMifí5429 - Profil | Ne 3.4.2016 16:13:14

                              Miraryb >> jestli tomuhle rikame rybar tak nevim...humus

                                NMifí5429 - Profil | Ne 3.4.2016 16:11:24

                                je mi uplne jedno jestli je to clen RS nebo ne,i kdyby to byl treba statni zastupce...na vsechny jeden metr

                                  NMiraryb - Profil | Ne 3.4.2016 15:23:55

                                  A, co by jste řekli o tomto rybáři?

                                    NMatyáš - Profil | Ne 3.4.2016 14:55:23

                                    Mattys >> Tak pokud je to clen Zdarske RS,tak by mohl vedet co se slusi a patri,nebo se pletu?

                                      NMattys - Profil | Ne 3.4.2016 14:19:05

                                      Mifí5429 >>Tak to koukám, že máte docela koule, takhle se vyjadřovat. Zvláště, když je to člen Žďárské RS. 👍

                                        NČenda 513 - Profil | Pá 1.4.2016 20:31:16

                                        Dnes vysazeno 70kg pstruha duhového na revír Sázava 17 v délce 28 - 40 cm
                                        docela to bralo ale bylo tam hodně rybářů

                                          Červené karty: Drápal